ازدواج با مردی که طلاق خارجی خود را ثبت نکرده است

ازدواج‌ موفق ایرانی | جمشید مشایخی و گیتی رئوفی

وقتی صحبت از ازدواج موفق می‌شود، یاد ازدواج جمشید و گیتی می‌افتیم. جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که این روزها دچار ناراحتی جسمی است، به لحاظ خانوادگی یکی از موقرترین و در عین حال موفق‌ترین هنرمندان ایرانی است. جمشید مشایخی متولد ۱۳۱۳ در تهران است. گیتی رئوفی دختر عمه و همسر این هنرمند، نکات جالبی را درباره زندگی با جمشید سینمای ایران بیان کرده است.

ازدواج موفق جمشید و گیتی

گیتی عقیده داشت جمشید نمی‌تواند در آینده همسر خوبی برای او باشد. درواقع، نمی‌خواست با او ازدواج کند. یک روز جمشید با برادرش به خواستگاری گیتی رفت. فردای آن روز به همراه مادر و خواهرهایش به خواستگاری رفت. روز بعد باز خودش و پدرش و فردای آن روز با عمه‌اش! گیتی معتقد است بسیار اشتباه می‌کرده چون جمشید تمام حرف‌هایی که در این سن و سال و در عین پختگی می‌زند، آن روزها در سن ۲۴ سالگی هم می‌زده است.

سبک زندگی مشترک دو عاشق

همسر جمشید مشایخی می‌گوید:

به طور معمول همیشه جمشید به من هدیه می‌دهد. اما در مجموع فکر می‌کنم بهترین هدیه‌ای که به هم و جامعه داده‌ایم، تربیت سه فرزند به نام‌های نادر، نغمه و سام است که هر سه موجب افتخارمان هستند. از نظر من بزرگترین وظیفه یک زن و مرد تربیت فرزندان صالح است.

رمز موفقیت زندگی مشترک خانواده‌ی مشایخی

گیتی و جمشید مانند تمام زن و شوهرها دعوا می‌کنند. پیش می‌آید که به خاطر موضوعی دقایقی مشاجره می‌کنند. اما تا به حال اتفاق نیفتاده است که با یکدیگر قهر کنند. وقتی اختلافی بین آن‌ها به وجود می‌آید، یک مقدار گیتی کوتاه می آید، یک مقدار جمشید و خیلی زود همه چیز را فراموش می‌کنند. گیتی می‌گوید اگر زنی به خود بقبولاند که مالک شوهرش نیست بلکه شوهرش شریک زندگی اوست و اشتباهات سهوی شوهرش را نادیده بگیرد و مرد هم همینطور بیندیشد، زندگی مشترک شیرین و لذت بخش می‌شود.

تعیین مهریه به روش گیتی

پدر جمشید مشایخی بعد از سکوت گیتی درباره‌ی میزان مهریه‌اش، تعیین مهریه را به عهده‌ی خود جمشید قرار داد. جمشید عدد یک را نوشت و در مقابلش صد هزار صفر اضافه کرد. اما گیتی رئوفی آن را نپذیرفت و اعلام کرد که می‌خواهد مهریه‌اش تنها یک شاخه میخک سفید باشد.

 

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطالب مرتبط:

مراسم عقد و عروسی ایده‌آل

گل‌های مناسب مراسم خواستگاری و ازدواج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *