دفتر ازدواج شیک ملاصدرا

ازدواج موفق| چرا فقط برخی آدم‌ها در عشق و ازدواج موفق می‌شوند؟

آیا توجه کرده‌اید بعضی‌ها چطور فرد مناسبی برای ازدواج انتخاب کرده‌اند؟ به ازدواج موفق آن‌ها توجه کرده‌اید که سال‌ها به خوشی ادامه می‌یابد؟ بعضی‌ آدم‌ها هم کسی را که برای امروز و فردا و همیشه‌شان نامناسب است انتخاب می‌کنند. تفاوت در چیست؟ چرا تنها برخی از آدم‌ها در عشق و ازدواج موفق می‌شوند؟

ویژگی‌های شخصیتی فراگیرنده

این ویژگی‌ها، همان‌هایی هستند که انسان در دو دهه‌ی اول زندگی کسب می‌کند. بیشتر آن‌ها را نیز تا پایان عمر حفظ می‌کند. وقتی به بزرگسالی می‌رسیم، تغییر دادن این فرد به فرد دیگر غیرممکن می‌شود. این حقیقت چه درسی به ما می‌دهد؟ بسیار ساده است. اشخاصی که شما در زندگی می‌بینید، از وقتی که به سن بزرگسالی رسیده‌اند، همینی هستند که می‌بینید. اگر نه به هیچ عنوان، تغییر چندانی نمی‌کنند. حتی اگر می‌خواستند تغییر کنند هم نمی‌توانستند.

عشق و ازدواج

وقتی نوبت به عشق و ازدواج می‌رسد، همه چیز جور دیگری است. به حرف‌ها و کنش‌های معشوقتان خوب توجه کنید. بیشتر از هرچیز، به کنش‌هایش دقت کنید. کنش‌های افراد بلندتر از کلماتشان صحبت می‌کنند. هرگز از این حقیقت چشم نپوشید. چرا که ممکن است قلب، سلامت و شادی‌تان در معرض خطر قرار بگیرد.

راز ازدواج موفق چیست؟

این سوال فقط یک پاسخ صحیح دارد: ازدواج با شخص مناسب! در ابتدا ممکن است پاسخی شعارزده به نظر برسد. ولی واقعیت جز این نیست. اگر افراد عاشق، از کنش‌های معشوقشان غافل نشوند، علائم هشداردهنده را خواهند دید. تصور کنید که عاشق مردی شده‌اید. همه‌ی حرف‌های قشنگ را هم از او می‌شنوید. اما در طول زمان متوجه می‌شوید که اعمالش حرف‌هایش را نقض می‌کند. به شما می‌گوید نظرتان برایش محترم است. اما همیشه آن را رد می‌کند. می‌گوید چقدر از این رابطه‌ی دو طرفه خوشحال است. اما تصمیمات را به تنهایی می‌گیرد!

نکته این‌جاست که اگر امیدوار باشید که این رفتارها در آینده تغییر خواهد کرد، به خودتان خیانت کرده‌اید. آدم‌ها به ندرت تغییر می‌کنند. و اغلب کسانی که علائم هشداردهنده را جدی نمی‌گیرند، بعدها می‌بینند همسرشان همان که فکر می‌کرده‌اند، نبوده است. پس برگردیم به سوالمان! راز ازدواج موفق چیست؟

گذراندن زمان کافی برای بررسی رفتارهای کسی که عاشقش هستید! اغلب ما کسانی را می‌شناسیم که می‌گویند اگر روز اول چشمشان را باز کرده بودند، فرد موردنظر را انتخاب نمی‌کردند. بسیاری از این ازدواج‌ها ختم به طلاق می‌شود. شدیداً معتقدیم توجه به رفتار کسی که قصد ازدواج با او را دارید، در مراحل اولیه‌ی رابطه، می‌تواند از وقوع طلاق جلوگیری کند. این کلید نهایی برای ازدواج موفق است.

چگونه ازدواجی موفق داشته باشیم؟

اگر شما منطقی و آگاهانه باور داشته باشید که کلام و کنش‌های شخص موردنظرتان سازگارند، ازدواج شما به احتمال ۵۰% می‌تواند یک ازدواج موفق باشد. ازدواجی با این اساس، فرصت موفقیت بیشتری دارد. داشتن ازدواج موفق، مستلزم تلاش است. مثلاً اگر ازدواجتان را بر اساس دروغ پایه‌گذاری کنید، دیگر هیچ کاری برای اینکه ازدوجتان، ازدواج موفقی شود کافی نیست. ویژگی‌های فراگیر در افراد، بسیار واقعی است. افراد با آن ویژگی‌هاست که تعریف می‌شوند و به ندرت تغییر می‌کنند. وقتی عاشق می‌شوید، چشمتان را باز کنید. اینطور بعدها کم‌تر احساس پشیمانی می‌کنید.

نکته‌ نهایی: هرگز با این دید که امروز از برخی رفتارها چشم‌پوشی کنید و به خودتان وعده‌ی تغییر دادنشان را بدهید، وارد زندگی مشترک نشوید. خیلی‌ها به همین شکل گرفتار شده‌اند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۳ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان ششم شرقی ، نبش بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • سعادت‌آباد، سرو شرقی، بعد از خیابان علامه شمالی، خیابان رشادت، خیابان اقبال ملی، پلاک ۳۹ طبقه ۳ واحد ۴

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۰۶۶۹۳۶
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطالب مرتبط:

اجزای اصلی سفره عقد

عقد آریایی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *