دفتر ازدواج ونک

عقد محضری| نکات مهم برای یک روز و زوج خاص

در این مطلب نکاتی را در مورد عقد محضری با شما درمیان می‌گذاریم.

عقد خانگی

اگر زوجی هستید که می‌خواهید یک مراسم عقد در خانه و یا مکانی دیگر برگزار کنید، راه ساده‌ای در پیش دارید. برای این کار کافی است با یک عاقد برای یک زمان و مکان مقرر هماهنگی لازم را انجام دهید تا با دفتر ثبت ازدواج آن‌جا حاضر شود. او بعد از وکالت گرفتن و امضاهای متعدد، شما را به خدای بزرگ می‌سپارد تا به پایکوبی بپردازید.

عقد محضری و تشریفات عقد

حتماً در اطراف خود زوج‌هایی را دیده‌اید که به دنبال یک دفتر ازدواج با ویژگی‌هایی خاص هستند. آنها می‌خواهند فارغ از هر جشنی عقد محضری داشته باشند. اما انتخاب دفتر عقد و محضر ازدواج باید حساب‌شده باشد. موقعیت مکانی دفتر عقد باید منطقی انتخاب شود به طوری‌که هیچ مشکلی برای رفت و آمدتان بوجود نیاید. اگر در برخی مناسبت‌های خاص به دنبال برگزاری مراسم عقد خود هستید، حتماً رزرو دفتر ازدواج را مدنظر داشته باشید. مخصوصاً برخی از دفترهای ازدواج‌ شیک تهران در اکثر اوقات شلوغ و پر بازدید است. اگر مراجعه را به روز آخر موکول کنید چه بسا این شما باشید که متضرر می‌شود. می‌توانید این موضوع را از طریق سایت دفتر ازدواج پیگیری کنید که راهی ساده‌تر است.

بودجه برای شما تصمیم نهایی را می‌گیرد

برخی بسته به بودجه‌ی در نظر گرفته شده، به دنبال محضر ازدواج خاص با شرایط مختلف هستند. برای برخی زوج‌ها با بودجه‌‌ی محدودتر، یک دفتر ازدواج ارزان در سطح شهر مناسب است. برخی دیگر اما درصدد هستند دفتر عقد و ازدواج شیک و لوکسی را برای مراسم خود انتخاب کنند. در اکثر شهرهای ایران بخصوص تهران، دفاتر تشریفات عقد مجلل با کادر مجرب وجود دارد. این دفاتر خدماتی از قبیل سفره‌ی عقد با تم رنگی منتخب، گل‌آرایی و شمع‌آرایی، موسیقی زنده و پذیرایی را عهده‌دار می‌شوند. در مورد تعداد همراهان خود نیز باید از قبل برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید دفتر ازدواج با ظرفیت مناسب خود را انتخاب کنید.

در نهایت بهتر است برای انتخاب دفتر عقد و محضر ازدواج خود چند روزی وقت بگذارید. ما هم امیدواربم تا با توجه به بودجه‌ی خود، بهترین خدمات عقد و پذیرایی را از این دفاتر دریافت کنید.

 

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطالب مرتبط:

مراسم عقد خود را شیک برگزار کنید

نکاتی برای انتخاب مکان مناسب عقد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *