دفتر عقد آئین عقد مهر و وفا

چرا نیاز دارید به بزرگترین دفتر ازدواج تهران مراجعه کنید؟

واقعاً چرا نیاز دارید به بزرگترین دفتر ازدواج تهران مراجعه کنید؟ برای رسمی شدن ازدواجتان، قطعاً نیاز دارید که ازدواجتان در یکی از دفاتر ثبت ازدواج ثبت شود. حالت دومی هم وجود ندارد. همه‌ی اتباع ایران فارغ از دین و مذهب باید برای رسمیت دادن به ازدواج خود، به دفتر ثبت ازدواج مراجعه کنند. البته که می‌توانید با دعوت عاقد به منزل خود، بدون حضور در دفتر ثبت ازدواج، کارهای قانونی ازدواجتان را انجام دهید. اما آیا تا به حال محاسبه کرده‌اید که برای برگزاری مراسم عقد در منزل چقدر نیاز به هزینه کردن دارید؟ کنترل زمان هم معمولاً از دست می‌رود. مهمانی ناهار عقد خانگی شما تا پاسی از شب ادامه پیدا می‌کند. مهمانی عصر خانگی شما همچنین تا پاسی از شب ادامه پیدا می‌کند. می‌خواهم بگویم شما تصور می‌کنید با برگزاری جشن در منزل از بخشی از هزینه‌ها صرف‌نظر کرده‌اید اما همزمان هزینه‌های پیش‌بینی نشده‌ای برای خودتان تراشیده‌اید.

امضای بزرگترین دفتر ازدواج دنیا در بزرگترین دفتر ازدواج تهران

وقتی فرزندم مثل کودکی همه‌ی ما بخواهد برای خودش یک امضا انتخاب کند، حتماً به او یادآور می‌شوم که یک جوری امضا انتخاب کند که روزی که قرار بود زیر مهم‌ترین تعهدات زندگی‌اش امضا بزند، خسته نشود. خودم هم امضایم را جوری انتخاب کردم که روز ثبت ازدواجم، بیش از حد معمول وقت‌گیر نشود. چند روز پیش در دفتر عقد آئین مهر و وفا، دامادی داشتیم که مطمئنم  فکر روز عقدش را نکرده بود.

بهتر نیست بزرگترین دفتر ازدواج دنیا را در بزرگترین دفتر ازدواج تهران امضا کنید؟ دفاتر ثبت عقد ازدواج کوچک، معمولاً اتاق عقد و سالن عقد مجزا ندارند. ظرفیت پذیرایی‌شان معمولاً فراتر از ده پانزه نفر آن هم برای یک پذیرایی معمولی نمی‌رود. با حضور تنها یک کودک، همه چیزشان به هم می‌ریزد و همه‌ی این‌ها یعنی شما نمی‌توانید مراسم عقد باکیفیتی داشته باشید. برای مهم‎ترین روز زندگی‌تان متناسب با تعداد مهمان‌ها و خدماتی که انتظار دارید، دفتر عقد انتخاب کنید.

دفتر عقد آئین مهر و وفا نه تنها از نظر مساحت که از نظر شیوه و کیفیت پذیرایی، بزرگترین دفتر عقد تهران محسوب می‌شود. جای پارک کافی، فضای راحت و صمیمی برای شما و مهمان‌ها، فضای مجزای سرو غذا، فضا و نور عالی برای عکاسی و تصویربرداری و… همه در اختیار شما خواهد بود.

برای رزرو روز و ساعت از بزرگ‌ترین دفتر عقد تهران باید کمی عجول باشید

وقت‌شناس باشید. رزرو دفتر عقد، حکم رزرو تالار عروسی را دارد. همانطور که می‌دانید اولین قدم برنامه‌ریزی مراسم عروسی، انتخاب و رزرو تالار است. برای عقدتان هم باید اول از همه دفتر عقد را هماهنگ کنید. اگر دیر اقدام کنید، ممکن است مجبور شوید مراسمتان را در یک دفتر عقد معمولی برگزار کنید.

وقت‌شناسی نه تنها باید در خصوص انتخاب و رزرو دفتر عقد مراعات شود که در خصوص حضور در دفتر عقد هم باید وقت‌شناس بود. به خصوص در مناسبت‌های خاص شما تنها زوج دفتر عقد مربوطه نیستید. پس با حضور به موقع، به نظم برگزاری مراسم خودتان، زوج‌های دیگر و آن دفتر ازدواج کمک می‌کنید.  مخصوصاً اگر عروس و داماد عزیز بزرگترین دفتر ازدواج تهران هستید، درخواست ما از شما این است که به همان میزان که از ما توقع نظم و کیفیت دارید، منظم باشید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

گام‌های پیش از روز عقد

فلسفه‌ی مهریه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *