دفتر عقد و ازدواج ملاصدرا

تشریفات عقد ملاصدرا | دفتر عقد و ازدواج ملاصدرا |

اولین قدمی که تشریفات عقد ملاصدرا برای عروس و داماد برمی‌دارد، معرفی آن‌ها به آزمایشگاه است. ضروری است قبل از برگزاری مراسم عقد، آزمایشات قبل از ازدواج را انجام دهید. با انجام این آزمایشات، شما از سلامت خود و فرزندانتان مطمئن می‌شوید. تا آزمایشگاه برگه‌ی آزمایش را به شما ندهد، هیچ دفتر ازدواجی، ثبت ازدواج شما را انجام نمی‌دهد. پس در قدم اول، برای دریافت معرفی‌نامه، به دفتر عقد و ازدواج ملاصدرا مراجعه کنید. باید این معرفی‌نامه را از ما دریافت کنید و به آزمایشگاه ارائه دهید.

آزمایش عدم اعتیاد از هر دوی شما گرفته می‌شود. بیماری سیفلیس در آقا داماد بررسی می‌شود. تست تالاسمی از هر دو گرفته می‌شود. واکسن کزاز به عروس خانم تزریق می‌شود. تست VDRL از عروس خانم‌هایی که ازدواج اول داشته‌اند، گرفته می‌شود. اگر واکسن هپاتیت نگرفته‌اید، این واکسن را در سه مرحله دریافت می‌کنید. در نهایت هم کلاس تنظیم خانواده را می‌گذرانید.

با مراجعه به تشریفات عقد ملاصدرا، عاقد خود را انتخاب کنید.

دفتر ازدواج ملاصدرا، تا انتخاب عاقد، به زوجین حق انتخاب تمامی خدماتی که ارائه می‌دهد را داده است. در مطالب پیشین نیز گفته‌ایم که شما می‌توانید از میان عاقد روحانی و غیر روحانی، آنچه که با فرهنگ خانوادگی‌تان هماهنگ‌تر است را انتخاب کنید. حتی می‌توانید انتظار داشته باشید عاقدتان ملبس به کت و شلوار و کراوات باشد. برگزاری مراسم عقدتان نیز می‌تواند خصوصی باشد و یا در حضور میهمان‌ها صورت گیرد.

آیا می‌دانید که دفتر ازدواج ملاصدرا امکان اعزام عاقد شرعی و آریایی دارد؟

تعداد مهمان‌ها، سلیقه و هر شرایط دیگری موجب شده است مکان دیگری را برای مراسم عقدتان انتخاب کنید؟ با توجه به اینکه ثبت عقد الزامی است، می‌توانید از دفتر ازدواج ما، درخواست اعزام عاقد منتخبتان را داشته باشید. عاقد روحانی، غیر روحانی، کت و شلواری و حتی عاقد آریایی (پیمان‌بان) در محل شما حاضر می‌شوند. تنها باید به این نکته توجه کنید که از یک ماه یا دو هفته قبل این موضوع را با ما در میان بگذارید.

تشریفات عقد در کنار انجام امور اداری و ثبتی

نه تنها ثبت ازدواج، هر آنچه که بناست در روز عقدتان انجام شود را می‌توانید از تشریفات عقد ملاصدرا بخواهید. سالن‌های عقد مجلل با ظرفیت‌های مختلف در اختیار شما گذاشته خواهد شد. سالن‌هایی در اختیارتان خواهد بود که از نظر چیدمان با یکدیگر متفاوت هستند و آماده‌ی میزبانی از هر سلیقه‌ای می‌باشند. سفره‌های عقدی  که با امکان گل‌آرایی طبیعی و شمع‌آرایی شیک، سلیقه‌ی هر عروس‌خانم سخت‌پسندی را تأمین می‌کنند.

تشریفات عقد ملاصدرا با بهترین کترینگ و آشپزخانه‌های شمال شهر تهران طرف قرارداد است. میزبانی مهمان‌های شما، تخصصی است که این دفتر در اختیار دارد. بهترین کیک و شیرینی و دسر، بهترین تیم تصویربردار و عکاسی و بهترین موزیسین‌ها و همخوان‌های سنتی را می‌توانید با مراجعه به دفتر عقد ملاصدرا، برای مراسم عقد خود رزرو کنید.

تخصص دفتر عقد و ازدواج ملاصدرا، انجام کلیه‌ی تشریفات عقد و عروسی است.

مراجعه‌ی ثبت عقد، اولین دیدار عروس و دامادهای نازنین با ماست اما آخرین دیدار نیست. بارها پیش آمده که برگزاری مراسم عروسی عروس و دامادهای دفتر، به درخواست خودشان به عهده‌ی ما بوده است. کادر تصویربرداری ما از فرزندان چند عروس و داماد نیز عکس و فیلم تهیه کرده‌اند. شانس ما این بوده که با در اختیار داشتن فضایی دلنشین و کادری مجرب، دوست خانوادگی عروس و دامادهای خود شده‌ایم و همیشه توانسته‌ایم در زمینه‌های تخصصی خود، مشاور و مجری سربلندی باشیم.

 

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

محضر ثبت ازدواج و عاقد غیر روحانی

فرهنگ ازدواج در مکزیک

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *