دفتر ازدواج آئین مهر و وفا

حلقه‌ی ازدواج را چگونه انتخاب کنیم که مکمل خوبی برای حلقه‌ی نامزدی‌ باشد

این روزها، با حلقه‌های نامزدی متنوعی که در بازار وجود دارد، حلقه‌های ازدواج متنوعی هم می‌شود پیدا کرد که آن‌ها رابه بهترین شکل تکمیل کند. خبر خوب این است که برای هر حلقه‌ی نامزدی، چه کلاسیک باشد و چه خاص، حتماً و حداقل  یک حلقه‌ی ازدواج شکیل پیدا می‌شود.

برای بعضی از حلقه‌های نامزدی یک همنشین خوب وجود دارد که انتخابش نیز ساده است. مدل‌های دیگر، به خصوص دیزاین‌های خاص و برجسته، نیاز به جستجوی بیشتری برای پیدا کردن همخوان مناسب دارند. حلقه‌ی ازدواج شما چقدر به حلقه‌ی نامزدی‌تان می‌آید؟ اصلاً برای انتخاب حلقه‌ی ازدواجتان چه معیارهایی داشتید؟

برای انتخاب حلقه‌ی ازدواج مناسب حلقه‌‎ی نامزدی‌، اولین لازمه انتخاب نوع آن است. برخی حلقه‌های نامزدی به حلقه‌ی ازدواج سنتی‌تری نیاز دارند تا نما پیدا کنند. حلقه‌های ازدواج سنتی طراحی‌های برجسته‌ای دارند که کنار حلقه‌های نامزدی ساده‌ زیباتر هستند. آن دسته از حلقه‌های نامزدی که طراحی پیچیده‌تری دارند، به حلقه‌های ازدواجی نیاز دارند که انحنای آن‌ها را کامل کند.

وقتی نوع حلقه‌ی ازدواجتان را انتخاب کردید، نوبت می‌رسد به ویژگی‌های ظاهری حلقه. حالا دستتان بازتر است. راه‌های زیادی وجود دارد برای پیدا کردن حلقه‌ی ازدواجی که قرار است همنشین خوبی برای حلقه‌ی نامزدی‌تان باشد. این معیارها که از چه فلزی باشد، چه جور سنگی داشته باشد یا طراحی خاصی داشته باشد یا نه، حتماً به شما کمک می‌کند حلقه‌ی دلخواهتان را پیدا کنید.

پیشنهادهای ما

دو جور فلز را کنار هم قرار دهید

اگر فلز حلقه‌ی ازدواج شما سفید است، شاید تصمیم بگیرید آن را با فلزی که رنگ دیگری دارد تکمیل کنید. حلقه‌ی ازدواج رزگلد یک نظیر بهشتی برای حلقه‌ی نامزدی سفید است.

سنتی و مدرن

یک حلقه‌ی نامزدی ساده و مینیمالیستی با یک نگین ساده، کنار یک حلقه‌ی ازدواج سنتی و حکاکی شده دوست‌داشتنی خواهد بود. هرجای دیگری که سنت و مدرنیته با هم ترکیب شده‌اند، مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

یک دسته حلقه‌ی ازدواج

در دنیای جواهرات، اگر دنبال ترندها باشید متوجه می‌شوید که بعضی خانم‌ها دو حلقه‌ی ساده که با همرنگ نیستند را پشت هم استفاده می‌کنند و با یک حلقه‌ی ازدواج سنگین و حکاکی شده آن را تکمیل می‌کنند. ایده‌ی بسیار هزینه‌بری است اما اگر بودجه‌ی محدودی ندارید، بهترین انتخاب است.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

جشن عروسی

دفتر عقد و ازدواج در تهران با زیباترین سفره‌های عقد

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *