دفتر ازدواج آئین مهر و وفا

دفتر عقد و ازدواج| محضر ازدواج سید حسن خمینی ( نوه‌ی امام )

برای اینکه نوه‌ی امام، سید حسن خمینی خطبه‌ی عقد شما و همسرتان را جاری کند، حتماً باید از یک تا دو ماه قبل از تاریخ عقدتان، روز و ساعت عقد را با دفتر ایشان هماهنگ کنید. در آن‌صورت، پس‌کوچه‌های جماران یکی دو ماهی انتظار قدم‌های شما تازه‌عروس و داماد را می‌کشد تا روز زیبایتان فرا برسد. برای خواندن خطبه‌ی عقد شما، چه کسی بهتر از نوه‌ی حضرت امام که پیر مراد؟ دفتر سیدحسن خمینی، در مجاورت منزل اما خمینی و حسینیه‌ی جماران قرار دارد.

خوشرویی موروثی خاندان خمینی

با شور و شوق و دلهره‌ی طبیعی که وصف حال همه‌ی عروس و دامادهاست، وارد دفتر سید حسن خمینی می‌شوید. استقبال و لبخند گرم سیدحسن، دلهره‌های شما را با شادمانی غیرقابل وصفی جایگزین می‌کند. چند دقیقه‌ای به گپ و گفت و خوش و بش با شما و همراهانتان می‌پردازد. همین گفتگوی چند دقیقه‌ای خوشایند، آرامش را بر وجود شما حاکم می‌کند.

دعای خیر سیدحسن خمینی برای زوج‌های جوان

وقتی خطبه‌ی عقد طبق روال معمولش جاری شد، سید حسن خمینی با لحن گرم و مهربانش این دعا را برای شما می‌خواند:
“انشالله که خداوند این ازدواج را برای این دو جوان امروز ما مبارک گرداند و درهای رحمت خود را به روی این خانواده‌ی تازه‌شکل‌گرفته باز کند. انشالله خداوند دل‌های این دو جوان را روز‌به‌روز به هم بامحبت‌تر قرار دهد.  صفا و صمیمیت را بزرگ‌ترین سرمایه‌ی زندگی آقا داماد و عروس خانم نماید. انشالله خداوند محبت پیامبر (ص) و اهل بیتش را سرمایه‌ی همیشگی این خانواده گرداند و این ازدواج را باعث اتمام رحمت، اکمال نعمت و وسعت رزق قرار دهد. انشالله خداوند فرزند صالحی به ایشان عطا کند که نور چشم خود و خانواده‌هایشان باشد. امیدوارم این ازدواج طولانی و همچنین زندگی توام با خلوص نصیب شان کند.”

عکس یادگاری با نوه‌ی امام

بعد از پایان یافتن مرسم عقد و روبوسی و تبریک گرفتن از همراهانتان، فراموش نکنید که با سید حسن خمینی نوه‌ی عزیز امام، عکس یادگاری بگیرید. ایشان به راحتی کنار شما و خانواده‌هایتان عکس یادگاری می‌گیرد. بعد از عکس هم احتمال دارد یک یادگاری امضا شده به شما بدهند. لابد خوشحال می‌شوید اگر بگویم به احتمال قریب به ۱۰۰%، این هدیه، دیوان اشعار حضرت امام است. بعد از مراسم هم می‌توانید از منزل امام و جسینیه‌ی جماران دیدار کنید.

نکته‌ای که باید در خصوص دفتر سید حسن خمینی بدانید

دفتر نوه‌ی امام، سفره و سالن عقد ندارد. ازدواجتان حتی در دفتر ایشان قابلیت ثبت شدن هم ندارد. تمام زوج‌هایی که توسط ایشان محرم شده‌اند، خطبه و برکت را از ایشان گرفته‌اند و عقدشان را در دفتر ازدواج دیگری ثبت کرده‌اند. اگر آنقدر کمال‌گرا هستید که انتخابتان نفس گرم یادگار حضرت امام بوده، حتماً با انتخاب دفتر عقد آئین مهر و وفا، انتخاب کمال‌گرایانه‌تان کامل‌تر می‌شود. بعد از جاری شدن خطبه‌ی عقدتان در دفتر سیدحسن خمینی، یک معرفی‌نامه به شما تقدیم می‌شود که باید آن را برای ما بیاورید تا بتوانیم عقدتان را قانوناً ثبت کنیم. اگر قصد برگزاری مراسم مفصل در سالن عقد دارید هم می‌توانید با هماهنگی و رزرو قبلی، بعد از شرعی شدن عقدتان، برای برگزاری مراسم و ثبت عقد به دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا مراجعه کنید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

 

ثبت ازدواج و عقد

خطبه‌ی عقد سیدمحمد خاتمی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *