دفتر ازدواج ونک

دفتر عقد و ازدواج| محضر ازدواج| سید محمد خاتمی ( پنجمین رئیس جمهور)

 “ازدواج” طبیعی‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین همبستگی است که موجب سکونت، آرامش خاطر و اعتماد متقابل زن و مرد و  در نتیجه منشاء پایه‌گذاری خانواده که مهمترین هسته جامعه است می شود.
    سید محمد خاتمی

حتماً زوج‌های زیادی را می‌شناسید که توسط خطبه‌ی عقد آقای سید محمد خاتمی به عقد شرعی یکدیگر درآمده‌اند. تبی که سال‌هاست بین زوج‌های جوان بالا گرفته تا توسط آقای سید محمد خاتمی به زن و شوهر اعلام شوند، باعث شده از مدت‌ها قبل از دفتر ایشان نوبت بگیرند و منتظر بمانند. باید بدانید که اگر معرف دارید، لازم نیست مدت زمان زیادی توی نوبت بمانید. بدون معرف اما باید زودتر دست به کار شوید تا در زمان مورد نظرتان بتوانید جهت جاری شدن خطبه‌ی عقد، به دفتر این روحانی محقق مراجعه کنید.

اولویت‌های دفتر سید محمد خاتمی جهت جاری شدن خطبه‌ی عقد

از آقای محمد علی ابطحی شنیده‌ایم که سابق بر این که وظیفه‌ی ریاست جمهوری به عهده‎ی آقای خاتمی بود، ایشان مجبور بودند اولویت‌هایی را رعایت کنند. فرزندان شهدا، کارمندان ریاست جمهوری، اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه. اما در چند سال اخیر که این مسئولیت به دوش رؤسای جمهور بعدی بوده، آقای سید محمد خاتمی صرفاً بر اساس معرف و زمان مراجعه نوبت عقد می‌دهند. البته شرایطی هم دارند که منطقی است. مثلاً اگر عروسی هستید که مهریه‌ی عجیب و غریبی دارد، برای نوبت گرفتن از دفتر ایشان تلاش بیهوده نکنید.

شرایط دفتر سید محمد خاتمی جهت پذیرش اجرای آئین عقد

بارها پیش آمده که حتی خطبه‌ی عقد هنرمندان و افراد شناخته شده را به خاطر منطقی نبودن مهریه‌ی عروس خانم، جاری نکرده‌اند. هنرمندی بوده با مهریه‌ی نیم کیلو بال مگس . هنرمندی بوده با مهریه‌ی هزار شاخه گل نرگس. سیاست‌مدار محبوب اصلاح‌طلب ما، این‌ها را نپذیرفته‌اند. پس پیش از مراجعه به دفتر آقای خاتمی برای اخذ نوبت عقد، حتماً شرایط مهریه را مطالعه کنید و اگر مهریه‌تان به هر دلیلی با شرایط قانونی و عرف مهریه مغایرت دارد، عاقد دیگری را برای عقدتان انتخاب کنید. با توجه به دقت بالای ایشان در امور قانونی عقدها، بدون پذیرش شرایط ضمن عقد که در عقدنامه‌ها آمده هم آقای خاتمی عقد کسی را اجرا نمی‌کند.

دفتر آقای خاتمی گل چیدن ندارد

عروس خانم عزیز، لطفاً بی‌معطلی بله بگویید. آقای خاتمی معتقدند عروسی که پای سفره‌ی عقد می‌نشیند، تلویحاً بله را داده و حالا صرفاً برای شرعی شدن ازدواج به دفتر ایشان مراجعه کرده است. با توجه به ترافیک کاری بالای دفتر ایشان، معطل کردن جایز نیست. آقای خاتمی یک بار بیشتر نمی‌پرسند پس فرصت را غنیمت بشمرید.

شأن دفتر آقای خاتمی را رعایت کنید

آرایش و شینیون و لباس عروس را بگذارید برای جشن عقدتان. لازم نیست حجاب محکمی داشته باشید ولی مانتوی عقد می‌تواند بهترین انتخاب باشد برای عروسی که دوست دارد با خطبه‌ی آقای سید محمد خاتمی به عقد شوهرش دربیاید. اگر رسمتان این است که چادر سفید بپوشید هم مانعی ندارد. می‌توانید چادر سفید عقدتان را سر کنید.

هنرمندانی که توسط آقای خاتمی به عقد همسرشان درآمده‌اند

رامبد جوان، سام درخشانی، مهناز افشار، محسن تنابنده، امیرحسین مدرس، الهام چرخنده و لیست بلندبالای دیگری که شما خودتان نیز می‌توانید به لیست کوچک ما اضافه کنید، همه توسط خطبه‌ی عقد آقای خاتمی روانه‌ی خانه‌ی بخت شده‌اند.

اما نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید

دفتر آقای خاتمی، سالن عقد و سفره‌ی عقد ندارد. ازدواجتان حتی در دفتر ایشان قابلیت ثبت شدن هم ندارد. تمام زوج‌هایی که توسط ایشان محرم شده‌اند، خطبه و برکت را از ایشان گرفته‌اند و عقدشان را در دفتر ازدواج دیگری ثبت کرده‌اند. اگر آنقدر کمال‌گرا هستید که انتخابتان نفس گرم سید محمد خاتمی بوده، حتماً با انتخاب دفتر عقد آئین مهر و وفا، انتخاب کمال‌گرایانه‌تان کامل‌تر می‌شود. بعد از جاری شدن خطبه‌ی عقدتان در دفتر سید اصلاحات، یک معرفی‌نامه به شما تقدیم می‌شود که باید آن را برای ما بیاورید تا بتوانیم عقدتان را قانوناً ثبت کنیم. اگر قصد برگزاری مراسم مفصل در سالن عقد دارید هم می‌توانید با هماهنگی و رزرو قبلی، بعد از شرعی شدن عقدتان، برای برگزاری مراسم و ثبت عقد به دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا مراجعه کنید.

 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • ونک، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، خیابان میلاد، پلاک ۱۲، واحد ۱ و  ۲
  • سعادت‌آباد، سرو غربی، خیابان آسمان، آسمان ششم غربی؛ پلاک ۱، واحد ۲ و  ۳

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۰۶۶۹۳۶
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

 

آدرس دفتر سید محمد خاتمی

نیاوران.سه راه یاسر.خ یاسر جنب آگاهی| شماره‌ی تماس:  ۲۲۲۸۷۷۷۳

 

مطالب مرتبط:

انتخاب دفتر ازدواج خاص

انتخاب مکان مناسب برای مراسم عقد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *