دفتر عقد و ازدواج ملاصدرا

دفتر عقد و ازدواج حاج آقا شهاب مرادی | روحانی دوست‌داشتنی تلویزیون

ایراد خطبه‌ی عقد توسط روحانیون محبوب، دغدغه‌ی عروس و دامادهای متدین است. خطبه‌ی عقد خیلی از عروس و دامادهایی که مراسم عقدشان در دفتر ازدواج ملاصدرا ثبت شده، توسط روحانیون محبوب خوانده شده است. در این میان می‌توان به نام‌هایی همچون سید حسن خمینی، سید محمد خاتمی، آیت‌الله محفوظی و … اشاره کرد. ویژگی مشترک دفتر همه‌ی این عزیزان این است که امکان ثبت ازدواج ندارند.

چطور می‌توانیم برای خطبه‌ی عقد حاج آقا شهاب مرادی وقت بگیریم؟

با مراجعه به آدرس وب‌سایت آقای شهاب مرادی می‌توانید در قسمت تماس با ما موضوعات خود را مطرح کنید. از طریق صفحه‌ی اینستاگرام هم می‌توانید درخواست خطبه‌ی عقد را با ایشان در میان بگذارید. ایشان از آن دسته روحانیونی هستند که خودشان شخصاً و فوراً به پیام‌هایشان رسیدگی می‌کنند.

الزام رعایت شأن دفتر روحانیت

یکی از دغدغه‌های بی‌شمار عروس‌خانم‌ها “چی بپوشم؟” است. هرچه دوست دارید بپوشید اما سادگی و شئونات اسلامی که لازمه‌ی ورود به اماکن مذهبی است را رعایت کنید. شما باید وقت عقدتان را با دفتر آقای مرادی و یک دفتر ثبت ازدواج رسمی هماهنگ کنید. بعد از جاری شدن خطبه‌ی عقد توسط ایشان، نامه‌ای به شما می‌دهند که باید آن را به دفتر ثبت ازدواج ارائه دهید.

ایده‌آل‌ترین شکل برگزاری مراسم عقد این است که بعد از جاری شدن خطبه، به همراه مهمان‌های خود به دفتر ثبت ازدواجی بروید که امکان پذیرایی از مهمان نیز داشته باشد. حتماً می‌دانید که دفتر روحانیون معمولاً وسعت چندانی برای پذیرایی ندارد و علی‌الاصول، اجازه‌ی پذیرایی هم به شما نمی‌دهند. عموم دفاتر روحانیت محترم، فاقد سفره‌ی عقد است. روحانیت، عاقد نیستند. بلکه امکان جاری کردن خطبه‌ی عقد دارند. به همین دلیل است که دفترشان معمولاً ساده و بی‌ریا و فاقد خدمات پذیرایی است.

عجله در رزرو وقت عقد

از قدیم گفته‌اند در امر خیر، حاجت هیچ استخاره نیست. و همینطور گفته‌اند در انجام امر خیر از هم سبقت بگیرید. البته منظور قدما از عنوان کردن این مثل‌ها چیز دیگری بوده اما امروزه، روحانیت سر شلوغی دارد. ما ایرانی‌ها نیز معمولاً مراسم خود را در اعیاد مذهبی برگزار می‌کنیم. آن روزها اوج شلوغی دفاتر روحانیون محبوبی است که برای ترویج فرهنگ صحیح ازدواج، ماهانه چند خطبه‌ی عقد نیز قرائت می‌کنند. هم در رزرو وقت عقد از دفتر آقای شهاب مرادی تعجیل کنید و هم در رزرو شیک‌ترین دفتر ازدواج.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

 

فرهنگ ازدواج در مکزیک

روزهای سعد هر ماه برای برگزاری ازدواج

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *