دفتر ازدواج ونک

بهترین دفاتر ازدواج تهران

دفاتر ازدواج خاص تهران

آیا روز عقدتان نزدیک است؟ تا بحال به این فکر کرده‌اید که چه برنامه‌ای برای این روز مهم دارید؟ آیا مکان عقد و نامزدی خود را از بین بهترین دفاتر ازدواج تهران از پیش انتخاب کرده‌اید؟

روز عقد هر زوجی باشکوه‌ترین روز زندگی اوست. طبیعی است که هرکس برای این روز با شکوه تدابیر و برنامه‌های خاصی چیده باشد. چه بسا اگر با نظر همسر آینده‌تان به یک جمع‌بندی کلی برسید این روز ماندگارترین روز عمرتان خواهد بود. بعد از آن نیز دوران زیبای نامزدی شروع می‌شود. دوران دو نفره‌های خاطره‌انگیز. اما مهم‌ترین روز زندگی شما نباید بی‌برنامه و بدون هماهنگی قبلی باشد.

همفکری در برگزاری مراسم عقد

حالا چه این روز در سالنی مجلل یا یک باغ بزرگ برگزار شود چه در بهترین دفاتر ازدواج تهران، در نهایت این شما و همسرتان هستید که تعیین می‌کنید این روز خاطره‌انگیز باشد یا نه. طبیعتاً در هر موردی که انتخاب می‌کنید طرفتان باید متقاعد شده باشد. اگر فقط با نظر خودتان برای برگزاری مراسم عقد پیش بروید، صد در صد در همین ابتدای امر به مشکل می‌خورید.

آداب و رسوم شهرستان‌ها

در اکثر شهرستان‌ها مراسم عقد و نامزدی به عهده‌ی خانواده‌ی عروس خانم است. در برخی شهرستان‌ها نیز با توجه به اینکه مراسم عقد در خانه‌ی عروس برگزار می‌شود، تشریفات مربوط به مراسم، از شیرینی و میوه‌ گرفته تا تهیه شام یا ناهار، به عهده داماد است.

برگزاری مراسم عقد در دفاتر ازدواج و محضر

مراسم عقد و ازدواج در محضر ازدواج ایده‌ای است که شاید در گذشته برخی آن را قبول نمی‌کردند. اما این چنین نیست که اگر در دفاتر ازدواج مراسم عقد خود را برگزار کنید تشریفات و سفره عقد ندارید. امروزه کیفیت برگزاری مراسم عقد و نامزدی در دفاتر ازدواج نسبت به گذشته کاملاً تغییر کرده است.

دفاتر ازدواج متنوع

امروزه در تمامی شهرهای ایران بخصوص تهران، دفاتر ازدواج‌ خاصی وجود دارد که کافی است با تعیین وقت قبلی یکی از آن‌ها را رزرو کنید. تعداد زیادی از دفاتر ازدواج در تهران دارای سفره عقد، تشریفات، پکیج‌های متنوع برای خدمات مراسم عقد و دارای تزئینات مخصوصی برای انواع سلیقه‌ها هستند. این‌چنین نیست که یک مراسم عقد خشک و بدون آیینه و شمعدان در دفتر ازدواج برگزار کنید. سالن‌هایی لوکس و دلنشین، گل‌آرایی متنوع، سفره‌های با شکوه و ظرفیت بالا برای تعداد همراهان زیاد برخی از امکانات این دفاتر است. حتی در برخی از این دفاتر، امکان پخش موسیقی زنده، عکسبرداری و فیلمبرداری نیز هست. در این محضرها، بستگی به نظر شما دارد که سفره عقدتان با چه تم رنگی تزئین شود.

اما برای برگزاری یک مراسم عقد در دفتر ازدواج چه موارد و مدارکی لازم است؟

به هنگام عقد، علاوه بر شناسنامه زوجین به همراه کارت ملی و شناسنامه پدر عروس، می‌بایست جواب آزمایش‌های قبل از عقد را هم همراه آورده باشید. این آزمایش‌ها شامل، آزمایش تالاسمی، عدم اعتیاد، آزمایش سفلیس برای مرد، آزمایش CBC برای زوجین، گواهی تندرستی خارج از کشور با مهر کنسولگری، تزریق واکسن کزاز و مشاوره قبل از ازدواج است. البته برای انجام آزمایشات باید از همان دفترخانه معرفی‌نامه بگیرید.

بعد از ارائه مدارک لازم و کارهای مربوط به عقد، پرسشنامه‌ای به زوجین داده می‌شود تا آن را تکمیل کنند. این پرسشنامه، پیش‌نویس ثبت عقد است و مشخصات زوجین را شامل می‌شود که جهت ثبت در دفتر به سردفتر تحویل داده می‌شود.

بهترین دفاتر ازدواج تهران

بهترین دفاتر ازدواج تهران را میتوان دفاتر ازدواج شیک مهر و وفا نام برد که با سالنهای مختلف بزرگ و کوچک آذین شده است ، اینها از بهترین دفاتر ازدواج تهران هستند ، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۰۶۰۸۰۰ و ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰ و ۰۹۰۲۴۴۶۰۸۰۰ تماس حاصل نمایید ، یادتان باشد دفاتر ازدواج مهر و وفا سابقه درخشانی از خود را در سالهای اخیر به جای گذاشته است .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *