دفاتر ازدواج و طلاق تهران

دفاتر ازدواج و طلاق تهران

دفتر ازدواج و طلاق تهران که از حیث مالی کاملاً مستقل عمل می‌کنند و اداره آن بصورت خصوصی می‌باشد، جزو واحدهای تخصصی مدنی است که با مجوز سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، قسمتی از وظایف اجرایی این نهاد را بر عهده دارد اما انتخاب و گزینش سردفتران این نهاد تخصصی به عهده سازمان ثبت اسناد و املاک است. دفاتر ازدواج و طلاق تهران در قسمت‌هایی از هر شهر که با یک آمارگیری نسبی از جامعه آن شهر بدست می‌آید، برای به ثبت رساندن ازدواج و طلاق در آن منطقه تأسیس می‌شوند. تعرفه ثبت‌نام دفتر ازدواج البته در همه‌جای ایران هر ساله مشخص می‌شود و یک مقدار معینی است اما چیزی که قیمت و یا سطح یک دفتر از دفاتر ازدواج و طلاق تهران را بالا پایین می‌کند، تشریفات و امکانات موجود در دفتر برای مراسم عقد و امثالهم است.

اگر بودجه مناسبی برای برگذاری مراسم عقد و ازدواج خود در نظر گرفته‌اید و این نحوه برگذاری این مراسم و تشریفات آن برای خود و شریک زندگی‌تان حائز اهمیت است و می‌خواهید یک روز کاملاً به یاد ماندنی داشته باشید، نظر شما را جلب می‌کنیم به دوتا از دفاتر ازدواج غرب تهران. یکی از این دفاتر ازدواج و طلاق تهران که موقعیت و لوکیشن آن در سعادت آباد تهران و دیگری در ونک تهران  است امکانات کامل و مدرنی جهت برگذاری مراسم عقد شما با بهترین و شیک‌ترین سفره عقد در اختیارتان قرار می‌دهد. برای اینکه مراسم و تشریفات عقد خود را در این محضر ازدواج در غرب تهران برگزار کنید که شیک‌ترین دفاتر عقد و ازدواج تهران است، کافی است تا از طریق شماره تلفن دفتر ازدواج ۰۲۱۸۸۰۶۰۸۰۰ و ۰۲۱۲۲۱۴۸۸۰۱ مورد نظر خود، این دفتر عقد لوکس غرب تهران را رزرو کنید.

رزرو دفتر ازدواج ارزان

رزرو دفتر ازدواج

محضر ازدواج شیک در تهران، کم نیست. با کمی جستجوی دفتر ازدواج‌های موجود در غرب تهران و یا دفاتر عقد شمال تهران می‌توانید یکی از لاکچری‌ترین دفتر ازدواج‌های تهران را برای مراسم عقد خود انتخاب کنید. ظرفیت بالای این محضرهای شیک تهران، استفاده از سفره‌های عقد زیبا با تم‌های رنگی مختلف و با شکوه با انتخاب خودتان، پذیرایی از مهمانان و همراهان شما به هنگام برگذاری مراسم عقد، گل‌آرایی سالن برگذاری مراسم عقد، برگذاری مراسم عقد آریایی به همراه متن آریایی، انتخاب عقد و هرآن‌چیز دیگری که برای برگذاری یک مراسم ازدواج همراه با سفره عقد در نظر دارید، از امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد این محضر ازدواج شیک غرب تهران است. هزینه دفتر ازدواج در این دفاتر ازدواج خاص تهران باتوجه به امکانات زیاد و فول آپشن بودن آن‌ها و اینکه این دفاتر و محضرهای ازدواج در غرب و یا شمال تهران قرار دارند، کاملاً مناسب و مقرون به صرفه است زیرا شما به جای اینکه این مراسم را در یک تالار در غرب تهران، شرق تهران، شمال و مرکز تهران برگذار کنید و هزینه‌های اجاره و شام و بریزوبپاش فراوانی را صرف این کار کنید، با رزرو دفتر ازدواج خاص و یا محضر ازدواج غرب و یا محضر ازدواج شمال تهران، می‌توانید هزینه به نسبت کمتر و به صرفه‌تری پرداخت کنید.

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *