دفتر ازدواج ونک

دفتر ازدواج ملاصدرا با امکان پذیرایی صبحانه و ثبت خاطره‌ای خوش

در دفتر ازدواج ملاصدرا شما می‌توانید از همه‌ی پکیج‌های مناسب برای مراسم عقد و ازدواجتان بهره‌مند شوید. ثبت عقد رسمی، اجرای عقد آریایی، شمع‌آرایی، گل‌آرایی مجموعه‌ی مهر و وفا تنها گوشه‌ای از لیست بی‌پایان خدمات این دفتر است. پذیرایی تیم حرفه‌ای کترینگ دفتر عقد و ازدواج ملاصدرا تنها محدود به ناهار و شام نمی‌شود. امکان برگزاری مراسم عقد صبحگاهی با سرو صبحانه هم در این دفتر فراهم است.

برگزاری مراسم عقد صبحگاهی

انتخاب اول اکثر عروس و دامادها، پذیرایی ناهار و شام بوده است. شاید هنوز نمی‌دانند سرو صبحانه چه مزایایی دارد. شاید اگر در مورد مراسم عقد پیش از ظهر در دفتر ازدواج ملاصدرا اطلاعات بیشتری داشته باشید، نظرتان به کلی در مورد پذیرایی ناهار و شام عوض شود. شاید هم از آن دسته باشید که همیشه دوست داشته‌اید یک مهمانی شام جادویی داشته باشید. به هرحال ما این مطلب را برای آشناتر شدن شما با امکان برگزاری مراسم صبحگاهی آماده کرده‌ایم. در هر صورت، منطقی است پیش از تصمیم‌گیری نهایی نکاتی را در مورد پذیرایی عقد صبحگاهی بدانید.

مزایای یک عقد صبحگاهی در دفتر ازدواج ملاصدرا

 • صرفه‌جویی در هزینه
  همه می‌دانند که برگزاری مراسم عقد صبحگاهی مقرون‌به‌صرفه‌تر است. یک وعده صبحانه معمولاً ارزان‌تر از یک شام با سه نوع غذاست. اگر به هر دلیلی بودجه‌ی مشخصی برای مراسمتان در نظر گرفته‌اید، وعده‌ی صبحانه دوست بهتری برای بودجه‌ی شماست. در سرو صبحانه نیازی به پذیرایی با دسر و یا نوشیدنی‌های دیگری ندارید و می‌توانید پذیرایی را مستقیماً با صبحانه شروع کنید.
 • نور زیاد و عالی
  در حالی‌که شما ممکن است نور نارنجی غروب را دوست داشته باشید، عکاس شما عاشق نور لطیف صبحگاه است. مطمئن باشید عکس‌های تمامی مراحل مراسم عقد شما در دفتر ازدواج ملاصدرا، بهتر از عکس‌های ظهر و عصر و شب می‌شود.
 • قابلیت رزرو بیشتر
  با توجه به رزرو بودن اکثر روزهای خاص ملی-مذهبی دفتر ازدواج ملاصدرا، اگر مراسمتان نزدیک است و هنوز اقدام به رزرو دفتر ازدواج ملاصدرا نکرده‌اید، احتمال اینکه بتوانید صبح دفتر را رزرو کنید بیشتر است. این یعنی مجبور نیستید تاریخ مدنظر را تغییر دهید.
 • روز طولانی‌تری با همسر خود خواهید داشت
  زوج‌هایی که جشن عقد صبحگاهی دارند، می‌توانند بعد از مراسم ادامه‌ی روز خود را به شیوه‌های مختلف با هم خوش بگذرانند. تصور کنید ساعت نه صبح خطبه‌ی عقد شما جاری شده و قبل از ساعت دوازده ظهر مراسمتان به خوشی به پایان رسیده است. چند ساعت وقت دارید برای اینکه باقی روز را خوش باشید؟ ساعت‌ها فرصت دارید تا یک جشن دو نفره داشته باشید.
 • می‌توانید متفاوت و خاص باشید
  شما و همه‌ی مهمان‌هایتان تا به حال به ده‌ها و جشن عقد شبانه رفته‌اید. با برگزاری مراسم عقد صبحگاهی در دفتر ازدواج ملاصدرا این فرصت را دارید که با همه‌ی آن‌ها تفاوت داشته باشید. با یک پذیرایی صبحانه‌ی بی‌نظیر، به مهمان‎هایتان نیز شانس تجربه‌ی یک موقعیت جالب را داده‌اید. در عین حال، دیگر هیچ‌کس مراسم شما را با مراسم دیگری مقایسه نخواهد کرد.

دفتر ازدواج ملاصدرا بهترین میزبان مراسم عقد صبحگاهی شماست.

بله، لازم است صبح زود بیدار شوید. اگر باید آرایشگاه بروید، گمان می‎کنیم باید پنج صبح بیدار شوید. باید به موقع به دفتر ازدواج ملاصدرا بروید تا مراسمتان در همان زمان مشخص شده برگزار شود. تأخیر از زمان رزرو شما کم می‌کند و به این دلیل که بعد از مراسم شما مراسم ناهار زوج دیگری برگزار می‌شود، زمانی برای جبران باقی نمی‌ماند. اگر اقوامی در شهرهای مختلف استان دارید، احتمالاً باید از شب قبل به منزل شما بیایند. با این همه برگزاری مراسم عقد صبحانه، مزایایی دارد که در بالا به آن پرداختیم.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
 • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

 • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
 • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
 • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
 • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
 • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
 • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

ثبت ازدواج

آداب عقد و ازدواج در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *