دفتر ثبت عقد با عاقد کراواتی| عاقد غیر روحانی

عاقد کراواتی را به عاقد روحانی ترجیح می‌دهید؟ همانطور که همسرتان و بعد، روز مراسم و لباس‌ و حلقه را انتخاب کرده‌اید، انتخاب عاقد هم حق شماست. بعضی‌ها تعجب می‌کنند از اینکه نوع عاقد برای سایرین اهمیت دارد. من هم از تعجب آن‌ها متعجبم. بالاخره آدم دوست دارد در روزی این‌چنین مهم، همه چیز باب میل و سلیقه‌اش باشد.

مرحله‌ی انتخاب عاقد کراواتی

خیلی مراحل را پشت سر گذاشته‌اید که به مرحله‌ی انتخاب عاقد رسیده‌اید. هزینه‌های نامعقول را حذف کرده‌اید. توان مالی و تفاهم دو جانبه‌تان را جمع کرده‌اید تا بهترین روز را برای خود و مهمان‌هایتان رقم بزنید. دارید جشنی ترتیب می‌دهید تا شادترین روزتان را به دوستدارانتان اعلام کنید. تصمیم گرفته‌اید سایرین راهم در این شادکامی شریک کنید.

حتماً قبل از انتخاب نهایی دفتر ازدواج باید موضوع عاقد کراواتی را بررسی کنید. در میان دفاتر ازدواجی که به سلیقه‌ی شما نزدیک‌ترند، ببینید کدام یک به عاقد کراواتی دسترسی دارد. خیلی از دفاتر این امکان را دارند اما باید همه‌ی جوانب را بسنجید. دفتر ازدواج مناسب شما، دفتری نیست که فقط عاقد مدنظرتان را فراهم کند. حواستان به خدمات پذیرایی باشد. نوع غذا، تیم خدمات پذیرایی، نوع دسر، میوه و آب‌میوه یا هرچیزی که شما مدنظر دارید، باید با بهترین کیفیت ارائه شود. بزرگ‌ترها معمولاً بیشتر از شما دغدغه‌ی پذیرایی از مهمان را دارند. از منش سردفتر می‌توانید مطمئن شوید که مهمان شما را مهمان خود می‌داند.

خودتان باشید

فراموش نکنید که در هیچ یک از مراحل، انتخابتان درگیر چشم و هم‌چشمی نباشد. بهتر است امروز کاستی‌هایی را تحمل کنید اما زندگی مشترکتان با قرض و بدهی آغاز نشود. شما می‌توانید با یک عقد بسیار معمولی، در یک دفتر ازدواج معمولی و با حضور پدر و مادر و اقوام درجه یک این شادی را جشن بگیرید. تا بی‌نهایت هم می‌توانید هزینه کنید و از هر چیزی بهترین و گرانترینش را انتخاب کنید. توصیه‌ی جدی ما به شما این است: خودتان باشید.

شما در نهایت عاقد کراواتی خود را پیدا می‌کنید. مهم این است سایر خدمات آن دفتر، با سلیقه و بودجه‌ی شما هماهنگ باشد. پس با توجه به توان مالی خود برنامه‌ریزی کنید. لیست خدمات و هزینه‌ها را از چند گزینه‌ی نزدیک به سلیقه‌ی خود مقایسه کنید و بعد تصمیم بگیرید.

عاقد کراواتی خوشایند مهمان‌های شما هم هست

بد نیست برای انتخاب عاقد، فرهنگ خانواده‌ها را هم در نظر بگیرید. خانواده‌های سنتی‌تر معمولاً عاقد کراواتی و غیرروحانی را به رسمیت نمی‌شناسند. برای دفاتر ازدواج فرقی نمی‌کند کدام عاقد را انتخاب می‌کنید اما هر خانواده‌ای با عاقد کراواتی کنار نمی‌آید. از نظر ما اخلاق عاقد از لباسش مهم‌تر است. عاقد باید خوش‌اخلاق و مسلط و تا میزان قابل قبولی بذله‌گو باشد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

گل‌های مناسب مراسم ازدواج

عقد و عروسی ایرانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *