سالن عقد ونک

دفتر عقد و ازدواج در تهران با زیباترین سفره‌های عقد

آداب و رسوم عقد و ازدواج

آداب و رسوم عقد و ازدواج به‌ دلیل گوناگونی قومیتی موجود در ایران، متنوع است. در بعضی خانواده‌ها، عروس و داماد بعد از عقد به نامزدی ادامه می‌دهند و فاصله‌ی زمانی دیگری را تا روز عروسی طی می‌کنند. بعضی خانواده‌ها هم ترجیح می‌دهند خطبه‌ی عقد در روز عروسی خوانده شود. هستند زوج‌هایی که در روز عروسی دوباره به صورت نمادین خطبه‌ی عقد می‌خوانند. آن‌ها دوست دارند با بازآفرینی خاطره‌ی روز عقد، شیرینی عروسی خود را دو چندان کنند.

 دفتر عقد آیین مهر و وفا، دارای دو شعبه و چهار سالن است. ظرفیت این سالن‌ها از سی تا هشتاد نفر متغیر است. این محضر  با ارائه‌ی خدمات باکیفیت و کم‌نظیر در تمام پکیج‌ها، کنار شهروندان تهرانی خود می‌باشد.

خطبه عقد عربی و فارسی و  عقد آریایی نمادین در دفتر ازدواج آیین مهر و وفا

از مزایای دارا بودن زمینه‌های اسلامی و تاریخی، می‌توان به امکانِ داشتن هر سه خطبه‌ی عربی و فارسی و عقد آریایی نمادین اشاره کرد. هر یک از این خطبه‌ها شکوه و زیبایی‌ خاص خود را به مراسم عقد می‌بخشد. عروس و دامادهای دفتر عقد و ازدواج آیین مهر و وفا، می‌توانند از مزایای انتخاب عاقد اعم از روحانی، غیر روحانی، سید و … برخوردار شوند. عاقدهای خوش‌صحبت این دفتر، علاوه بر جاری کردن خطبه‌ی واجب، به فراخور مجلس با مقدمات و موخرات جذاب، شیرینی این لحظات را چند برابر می‌کنند. آن‌ها به این شکل فضا را برای مهمان‌ها و به ویژه بزرگترها، دلنشین‌تر می‌کنند.

برای زوج‌هایی که به عقد آریایی نمادین تمایل بیشتری دارند نیز بعد از زیرلب خواندن خطبه‌ی عربی، عقد آریایی نمادین برگزار می‌شود.

گل‌آرایی سالن عقد و ازدواج

گل علاوه بر اینکه سنبل زیبایی است و تا روز عقد، حتماً بارها از طرف داماد به عروس هدیه داده شده، به مراسم عقد و عروسی، حس ناب تازگی می‌بخشد. سالن و سفره‌ی عقد شما، با هیچ چیز به اندازه‌ی گل‌های تازه و طبیعی، این همه زیبایی پیدا نمی‌کند. دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا، این زیبایی را از سفره و سالن عقد عروس و دامادهای خود دریغ نمی‌کند. با در نظر گرفتن سلیقه و سفارش عروس و دامادها و بهره بردن از باسلیقه‌ترین مجریان گل‌آرایی، زیبایی‌ها را برای نوعروسان، صدچندان می‌کنند.

شمع‌آرایی سفره‌ و سالن عقد

قبل از اختراع برق توسط ادیسون، شمع‌ها بسیار ضروری بودند. حتی امروزه که خانه‌ها به چند ده لامپ و لوستر و آباژور مزین هستند، شمع‌ها همچنان پرطرفدارند. شمع‌ها معمولاً خوشبو هستند و فضا را دنج و رمانتیک می‌کنند. سالن‌های عقد و ازدواج آئین مهر و وفا هم با برخورداری از بهترین تیم اجرای شمع‌آرایی، زیباترین و رمانتیک‌ترین فضا را برای روز بزرگ عروس و دامادهای خود فراهم می‌کند.

 

پذیرایی، سیستم پخش موسیقی، موسیقی زنده

از قدیم مرسوم بوده که میزبان در روز عقد، با شیرینی و نوشیدنی از میهمان‌های خود پذیرایی کند. برخی یک وعده (شام/ناهار) نیز به این رسم اضافه می‌کنند تا سنگ تمام گذاشته باشند. اگر از نظر خود عروس و داماد  این بخش اولویتی نداشته باشد، برای پدر و مادرها مهم‌ترین بخش، چگونگی پذیرایی از مهمان است. سالن عقد آیین مهر و وفا در این زمینه نیز از تنوع کم‌نظیری برخوردار است. از چای و نوشیدنی‌ و آب‌میوه‌های طبیعی گرفته تا انواع شیرینی و کیک و دسر، این مجموعه خود را میزبان میهمان شما دانسته و به نحو احسن از آن‌ها پذیرایی می‌کند. همچنین با طرف قرارداد بودن با بهترین آشپزهای سطح تهران، می‌توانید مطمئن باشید میهمان شما باکیفت‌ترین و خوشمزه‌ترین غذاها را نوش جان می‌کند.

سیستم پخش موسیقی در محضر ازدواج آئین مهر و وفا مهیاست تا ساعتی را که میزبان شما هستیم، بهترین و شادترین ساعت‌ها باشد. همچنین می‌توانید با انتخاب پکیج مناسب خود، از موسیقی زنده ( دف، ویولون، سنتور و…) بهره‌مند شوید.

عقد آریایی در دفتر و سالن ازدواج و حتی باغ تالار

دفتر ازدواج آیین مهر و وفا این امکان را دارد که عاقد را جهت خواندن خطبه‌ی عقد آریایی نمادین به باغ تالار یا محل مورد نظراعزام کند. این دفتر همچنین می‌تواند بهترین و زیباترین باغ تالارها را به عروس و دامادهایی که مراسم عقد مفصل‌تری دارند، معرفی کند. همچنین می‌تواند مراسمات مربوط به خود را  در محیط‌های دیگری همچون باغ تالار برگزار کند.

ارائه‌ی خدمات عکس و فیلم در محضر عقد و ازدواج

روز عقد یکی از مهم‌ترین و بزرگترین روزهای زندگی هر فردی است. به همین خاطر این روز مهم حتماً نیاز به گروهی دارد که بتواند آن را با بهترین کیفیت، مدیریت و ثبت کند. عروس و دامادهای خوب آئین مهر و وفا می‌توانند ثبت تصویری این روز بزرگ را نیز به این مجموعه بسپارند تا از خدماتی مثل آتلیه‌ی عکاسی بدون ورودی، تصویربرداری و عکاسی مستند مراسم در محل سالن، ادیت عکس و فیلم و حتی دریافت فایل‌های خام مربوطه، برخوردار باشند.

لباس عقد مناسب دفترخانه‌ها و محضرهای عقد و ازدواج

همه می‌دانند که مهم‌ترین چیز برای هر نوعروس لباس عقد و عروسی‌اش است. قدیم‌ترها، مادر و خانم‌های فامیل جمع می‌شدند و با کمک هم این لباس را می‌دوختند. اما حالا دیگر مزون‌ها جدیدترین مدل‌های لباس عقد و عروسی را برای همه‌ی سلیقه‌ها طراحی می‌کنند و می‌دوزند. نوعروسان می‌توانند با مراجعه به آن‌ها لباس مناسب سلیقه‌ی خود را از لحاظ رنگ و مدل، انتخاب کنند. دفتر ازدواج آئین مهر و وفا، از میان بهترین مزون‌های تهران، چند تایی را برای معرفی به عروس‌ خانم‌‌های سختگیر و شیکپوش انتخاب کرده است.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

آزمایش‌های قبل از ازدواج

بهترین دفاتر ازدواج تهران

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *