دفتر عقد و ازدواج - محضرخانه عقد و ازدواج

دفتر عقد و ازدواج در آریا شهر – محضر ازدواج در آریا شهر

دفتر عقد و ازدواج در آریا شهر – محضر ازدواج در آریا شهر

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد چند دلیلی که باعث می شود عاشق جنس مخالف شوید برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم که این توضیحات به شما کمک می کند در انتخاب همسرتان هوشمندانه تر عمل کنید. این توضیحات نکاتی در مورد خود و جنس مخاف است مه با مطالعه این توضیحات می توانید با دلیل رفتار های خود بیشتر آشنا شوید. پس شما می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب و مطالعه این توضیحات اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در آریا شهر – محضر ازدواج در آریا شهر

چند علـتی که موجـب خواهد شد عاشق جنس مخالف شوید

احتمالا شما دقیقا اطلاع نداشته باشید چه چیزی موجـب می شود عاشق فردی شوید. عـلت های وجود دارد که شما به خاطر آنها عاشق شریک زندگـیتان می شوید. بر حسب نظـر سنجی آنلاینی که صورت گرفتـه نتایجی کامل بدست آمده که نشان خواهـد داد چه ملاک هایی برای خانـم ها و آقایـان از ارزش زیادی برای گزینش شریک زندگـیشان ، برخوردار می باشد. در این نظـر سنجی ۶۹۷ آقـا و خانـم ارزشمند ترین ملاک های شریک زندگـیشان را که بدون آن ادامه دادن رابطـه برایشان غیر ممکن است را بیان کرده اند.

معلوم می باشد ویژگیهای که خانـم ها و آقایـان به عنوان یکـی از ارزشمندترین ملاک های زندگـی شان در نظـر داشته اند و گفته اند که رابطـه بدون آن غیر شانس دارد ، صداقت می باشد. صداقت با بدست آوردن ۳۵ درصد در خانـم ها و ۳۰ درصد در آقایـان ارزشمند ترین موردی انتخابی برای ادامه زندگـی با یک فرد است. جالب است اطلاع داشته باشید که پـس از صداقت ، وفاداری دومین خصوصیت با ارزش آقایـان در گزینش خانـم ها بوده است. برای آقایـان دومین خصوصیت با ارزش شریک زندگـیشان دارا بودن حس شوخ طبعی است که اما این خصوصیت از نظـر خانـم ها در پنجمین درجه ارزش قرار دارد.

با وجود این که در این رده بندی برای ۱۴ درصد آقایـان و ۱۱ درصد خانم ها، دارا بودن حس شوخ طبعی ارزش دارد ولی به اشتباه نیفتید – خانـم ها هم از آقایـانی که موجـب شوند لبخند به لبشان بیاید خوششان می آید. در هر دو جنس ، پنج خصوصیت با ارزش عبارت اند از : صداقت ، دارا بودن حس شوخ طبعی ، وفاداری ، اعتماد و دلسوزی. بنابر این از این موارد خانـم ها ، دارا بودن احساس متقابل و مهربانی را با ارزش تر دانسته اند در حالی که آقایـان به هوش و احترام رای دادند. با این که جـواب گویی آقایـان و خانـم ها به این نظـرسنجی انـدکی متفاوت است ولی با ارزش نمی باشد چه جنسیتی داشته باشید ملاک های مهـم برای دارا بودن یک رابطـه شاد و سالم میـان هر دو جنس برابر می باشد. و این مساله برای اشخاصـی که در پی یک عشق پایدار می باشند خبر خوبی می باشد.

هم خانگی بدون پیوند یا پیوند سفید، پدیده ای می باشد که خانـم و آقـا به عنوان همخانه با همدیـگر زندگـی می کنند، بی آنکه بین آنها پیوند رسمی ازدواج و رابطـه زن و شوهری باشد. در واقع کلمه پیوند در این عبارت، به معنی مجازی آن بهره گیری شده است. چون خانم و مرد با هم پیوند نمی کنند، ولی به عنوان یک زوج، تعهدات اخلاقی برای زندگـی و معاش مشترک دارند.

در جهان غرب، با دقت به تغییر سبک زندگـی و در کنار آن، بیشتر شدن فشارهای اقتصادی، بطور کامل میل به پیوند شرعی و رسمی کم شده است و روابط، زیـادتر بر پایه ارضای غرایز و آزمایش گونه شکل می گیرد. در ایران اما، این اتفاق به جهت بافت و ظاهـر سنتی و مذهبی اجتماع و خانواده ها، ناخوش آیند و مطرود می باشد. فارغ از علت ایجاد این اعتقاد ، مثل شرایط اقتصادی یا علت اجتماعی آن، از منظـر مقررات اسلام و قوانین حاکم، این زندگـی مشترک، شرعی نبوده و از منظـر حقوقی هـم تبعاتی دارد که در دو قسمـت ذکر می گردد:
تبعات کیفری: مطابق ماده ۷۳۶ قانون مجازات اسلامی: هر وقت خانم و آقای که میـان آنها علاقه رابطه زوجیت نباشد مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند، به شلاق تا ۹۹ ضربه محکوم می گردند. پس ، مطابق این قانون، هرگونه رابطـه را که بیرون از ازدواج، باشد، نامشروع دانسته و مستوجب مجازات می داند. بنابر این، پیوند سفید به سبب این ماده از قانون مجازات اسلامی جرم می باشد و مجازات آن هـم تا ۹۹ضربه شلاق می باشد.

تبعات حقوقی: چنان چه خانم و آقـا بچه دار شوند، این فرزند بـدون سابقه والدیـن و شناسنامه می باشد. پس ملحق به پدر بوده و آقـا می بایست برای وی شناسنامه بگیرد. ولی فرزند، از والدیـن ارث نخواهد برد .ماده ۸۸۸ قانون مدنی چون قانون و شرع حاکم بر مقررات ایران، این طفل را فرزند ناشی از زنا می داند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در شهرک غرب محضر ازدواج در شهرک غرب

دفتر عقد و ازدواج در سعادت آباد محضر ازدواج در سعادت آباد

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *