دفتر عقد و ازدواج - محضرخانه عقد و ازدواج

دفتر عقد و ازدواج در آزادی – محضر ازدواج در آزادی

دفتر عقد و ازدواج در آزادی – محضر ازدواج در آزادی

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه بهترین مکان ها برای پیدا کردن شریک زندگی توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در آزادی – محضر ازدواج در آزادی

۱ موسسه های خیریه 

یکـی از برتریـن مکان هایی که خواهید توانست شریک زندگـی مورد علاقه تان را پیدا نمایید خیریه ها می باشند . در واقع اشخاصـی که داوطلبانه وقـت خود را برای کارهای خیر صرف می نمایند، اشخاصـی می باشند که به زندگـی خود، به ویژه روابط عاطفی، ارزش بیشتری می دهند. آنان معتقد هستند که می بایست بی هیچ انتظار متقابلی در حق دیگران خوبی کرد. آنان نه فقط غرور و تکبر ندارند چـرا که بسیار هم متواضع و مهربان هستند. این اشخـاص خیر خواهندتوانـست رابطـه های بلند مدت را هـم به خوبی نگه دارند.

۲ جشن فارغ التحصیلی 

فرقی نمی کند که شما در کدام مقطع تحصیلی می باشید ، پیش دانشگاهی، کارشناسی، ارشد یا دکترا غیره در هر صورت جشن فارغ التحصیلی یکـی از محل هایی می باشد که خواهید توانست اشخاصـی را که با شما تفاهم بیشتری دارند، پیدا نمایید . به علاوه شما به آسانـی خواهید توانست اطلاعاتی از شخصیت و زندگـی وی را از طریق دیگر همکلاسی هایتان به دست آورید. اشخاصـی که به تحصیلات خود ارزش می دهند و در چنین جشن هایی شرکت می نمایند، به دنبال رشـد در زندگـی شان می باشند ؛ پس در جشن های فارغ التحصیلی شرکت نمایید و از آن به عنوان فرصتی برای بالا بردن روابط اجتماعیتان نهایت بهره گیری را بکنید.

۳ وساطت اطرافیان 

اگر واقعا در پی آن می باشید که شریکـی برای زندگـی خود پیدا نمایید ، خجالت را کنار بـزارید و از اطرفیانتان درخواست کنید که چنان چه شخصی مثل شما را می شناسند، معرفی نمایند تا با هم قرار ملاقاتی بـزارید و آشنا شوید. از اینکه بگویید مجرد می باشید ، حراسی نداشته باشید. هر چه زیـادتر از دیگران بخواهید در این راه به شما کمک می نمایند، مورد های زیادتری را در اختیار دارید و به تبع خواهید توانست گزینش های جـالـب تری داشته باشید.

۴ کلاس های متفرقه 

برای اینکه روابط اجتماعی خود را بیشتر کنید، می بایست زیـادتر در اجتماع حاضر گردید. با در منـزل نشستن، عشق در منـزل شما را نخواهد زد. در وهله اول می بایست به دنبال علاقمندی ها و توانایی هایتان باشید. آیا به ورزشی ویـژه علاقه دارید؟ آیا تمایل دارید که نقاش شوید؟ هر چه زیـادتر در کار های گوناگون شرکت نمایید ، شانس خود را برای پیدا نمودن شریک زندگـی بیشتر برده اید. با کمپانـی در کلاس هایی که بدان علاقه دارید، یا اشخاصـی که مشترکات بیشتری با شما خواهند داشت، آشنا می شوید.

۵ میهمانی 

یکـی از آسان ترین راه ها برای آغاز یک رابطـه عاطفی، کمپانـی در میهمانی ها می باشد. حتی چنان چه به میهمانی دعوت نمی شوید، خودتان پیش قدم شوید و یک میهمانی راه بیاندازید. از رفیـق هایتان درخواست کنید تا دیگر رفیـق هایشان را با خود بیاورند. نه فقط این کار به شما کمک می نماید تا دامنه رفیـق هاتان را بالا ببرید چـرا که با اشخاصـی آشنا خواهید شد که مورد اعتماد رفیـق هایتان می باشند . اشخاصـی که احتمالا هیچ زمان فکر نمی کردید خواهندتوانـست شریکـی ایده آل برای شما باشند.

۶ مشاور همسـر یابی 

احتمالا این شیوه به نظـر شما کهنـه و سنتی باشد ولی خوبی این شیوه با شیوه هایی چون اینترنت این می باشد که مشاوران پیش از هر توصیه ی اول از تمام با شما مصاحبه و ویژگی ها اخلاقیتان را به خوبی شناسایی بعـد شخصی که با شما از تمام نظـر سازگاری دارد را معرفی می کنند. برخـی ها ترجیح می دهند به جای این که به امتحان و ارور روال و با اشخـاص گوناگون رابطـه برقرار نمایند تا سرانجام مطلوب گیرند، از این طریق وارد عمل شوند. به علاوه، متخصصین ازدواج اشخاصـی را به شما معرفی می نمایند که در تصمیم خود جدی می باشند . به راستی احتمالا صرف انـدکی هزینه ارزشش را داشته باشد.

۷ جشن عروسی 

جشن عروسی هـم مثل میهمانی های دیگر مکانی مناسب برای آشنایی با اشخـاص تازه می باشد. از آنجا که میهمـان های مراسم اشخاصـی مورد احترام عروس و داماد می باشند ، شما خواهید توانست برای برداشتن نخستین قدم روی آنان اعتماد نمایید .

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در گیشا محضر ازدواج در گیشا

دفتر عقد و ازدواج در جنت آباد محضر ازدواج در جنت آباد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *