دفتر عقد و ازدواج در اکباتان – محضر ازدواج در اکباتان

دفتر عقد و ازدواج در اکباتان – محضر ازدواج در اکباتان

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه چیزهایی که بعد از عقد شما را پشیمان خواهد کرد توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در اکباتان – محضر ازدواج در اکباتان

ازدواج تنها حلقه به دست کردن و معین کردن مراسم روز ازدواج نمی باشد. درست وقتی که حتی تصورش را هم نمی کنید، ایجاد برخـی مـوارد شانس دارد عرصه زندگـی را حتی در زمان عقد و وقتی که کارت های عروسیتان را میـان اقوام پخش نمـوده اید، چنان به شما تنگ نماید که عطای بودن با همسـرتان را به لقایش ببخشید. به این دلیـل روانشناسان به دخترها و پسرها پیشنهاد می کنند که با معرفت کامل همسـر خود را گزینش نمایند تا زمان نامزدی و عقد را به تندرست طی نمایند و به منـزل بخت بروند.

عروسی

با این حال جلوی زیان را هر زمان بگیریم منفعت می باشد و حتی در زمان نامزدی و عقد هم چنان چه با برخـی نقایص جدی شخصیتی و رفتاری در طرف مقابلتان روبرو شدید، می بایست برای وصلت و ادامه رابطـه با چنین شخصی، تردید دشاته باشید.

با این حال این نسخه ای برای همگان نمی بـاشد و احتمالا زوج هایی هم باشند که با وجود چنین نکات ی وصلت می کنندو یک عمر هم با همـه مـوارد ناشی از چنین نقایصی می سازند. بـعد تصمیم با خودتان می باشد.

چراغ های قرمز: احتمالا ضـروری می باشد جدا گردید

اگر در زمان عقد متوجه شدید که همسـرتان درگیر یکـی از بیماری های جسمی یا روانی می باشد، پیش از جدا شدن یا ادامه زندگـی با همسـر تان، قطعا با دکتـر یا یک مشاور و روانشناس دربـاره نوع بیماری و نـشانه آن، روش زندگـی با او، اقداماتی که می توان برای بهبودش رابطه انجام داد و عوارضی که در آینده با آن روبرو می شوید و غیره حرف نمایید .

۱- مبتلا شدن به بیماری های دشوار : برخـی از بیماری ها خیلی هشدار دهنده اند و برای زندگـی با مبتلایان به این بیماری ها می بایست همه چیز را در نظـر داشته باشید. بعضـی از ابین بیماری ها عبارتند از: ایدز، هپاتیت C، تومور و سرطان های کشنده پیشرونده. فردی که قرار می باشد با یک شخـص مبتلا به بیماری های دشوار وصلت نماید ، می بایست اطلاع داشته باشید که زندگـی زناشویی اش شانس دارد چندان زیاد نباشد و همسـرش پـس از مدتی فوت نماید . زمانی که طرف مقابل قرار نیست زمان بیشتری زنده بماند، همسـرش پیش از اینکه وارد فاز سوگواری گردد، می بایست وهله پیش سوگواری را پشت سر بگذارند که اصلا کار آسانی نمی باشد. همچنین بیماری هایی مثل ایدز و هپاتیت C به شدت مسری هستند و شخـص باید شانس آلوده شدن خودش را به این بیماری ها بدهد.

۲- تشخیص اسکیزوفرنی: اسکیزوفرنی از جمله بیماری های عصبی روانی مزمن و جدی می باشد که روی کل شخصیت شخـص اثر می گذارد و شایع ترین سن مبتلا شدن میـان ۱۵ تا ۳۰ سالگی می باشد. ساختمان مغز این بیماران طبیعی می باشد ولی برخـی از مواد شیمیایی آن کارکرد طبیعی ندارند، به شکلی کـه بیشتر شدن و یا کم شدن ترشح این مواد اختلالاتی در رفتار، اندیشه و هیجان های مریض ایجاد می کند و در وهله حاد کارهای رفتاری، هیجانی، فکری و بطور کلی کارکرد طبیعی خود را از دست خواهـد داد .

نشانه های بیماری در اشخـاص گوناگون فرق دارد ولی معـمولاً حاوی افسردگی، رفتار عجیب و غریب، تحریک پذیری، خواب زیاد یا نداشتن توانایی در خوابیدن، گوشه گیری، خصومت بی علـت ، فراموشی نشان دادن واکنش شدید در بحران ها، نداشتن توانایی در گریه کردن یا گریه های شدید، بهره گیری از الکل و مواد مخدر، تراشیدن موهای سر و بدن و خودکشی می شود . آنان اغلب چیزهایی را مشاهده می کننـد و گوش می دهند که برای سایـر قابل رۆیت و شنیدن نمی باشد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در فتح محضر ازدواج در فتح

دفتر عقد و ازدواج در پیکان شهر محضر ازدواج در پیکان شهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *