دفتر عقد و ازدواج در انقلاب – محضر ازدواج در انقلاب

دفتر عقد و ازدواج در انقلاب – محضر ازدواج در انقلاب

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد خطرات دوره نامزدی توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در انقلاب – محضر ازدواج در انقلاب

تهدیدات دروه نامزدی:

کند و تند پیش نروید

پیش از آنکه به نامزد شدن با خواستگارتان فکر کنید، یکبار دیگر تعریف این عصری را در ذهن خود مرور نمایید . از یاد نبرید که زمان نامزدی، زمان معرفت می باشد، بـعد این عصری را با شتاب سپری ننمایید.  بررسی‌ها نشان داده می باشد که روش بهره گیری بهینه از این زمان خواهد توانست اثـر خیلی بیشتری بر زندگـی زناشویی داشته باشد و به این علـت می باشد که گفته می‌شود مدت زمان نامزدی نبایستی بسیار کوتاه باشد.

در این دروه قرار نمی بـاشد فقط دلبستگی و وابستگی ای به شخـص مقابلتان پیدا نمایید ، چـرا که می بایست شما و نامزدتان به میـزان قابل قبولی از تعهد، مسئولیت‌پذیری، ثبات روانی و عاطفی و رضایت از رابطـه رسیده باشید تا بتوانید پرونده این دوره را مشاهده کنید و به منـزل بخت بروید. در یک رابطـه کوتاه، تمام چیز قـشنگ تر و منظم تر از آنچه واقعا می باشد دیده می‌شود و هیچ یک از دو طرف، متوجه اختلافات دردسر ساز و عیب و نقص ها نمی‌شوند. در زمان نامزدی کوتاه مدت فاصله دار ، شما همیشه با هم نمی باشید و برای هر فردی بسیار راحـت می باشد که در آن چند ساعت صـورت دیگری از خود نشان دهد و عیب و نقص‌های خود را پنهـان نماید .

اما در روابط پیوسته و منظم (مثل مسافرت به همراه خانواده‌های همدیـگر و با حفظ همـه موازین) دیگر این توانایی وجود ندارد و شخصیت واقعی خود و نامزدتان جلوه‌گر می‌شود و تازه در آن وقـت متوجه وجود تفاوت‌های شخصیتی می‌شوید. بـعد با هیچ بهانه ای این فرصت را از خود دریغ ننمایید .

ماسک نزنید

باربارا دی آنجلیس در یکـی از کتاب‌های خود نوشته است: «آیا دوست دارید نامزدتان در نخستین ماه‌های روابط‌تان خود را آن طور که شما دوست دارید نشان دهد و با شما ازدواج نماید و ناگهان خود واقعی‌اش را نشان دهد و شما بفهمید که او، آن فردی که شما فکر می‌کرده‌اید، نمی باشد؟ فکر می‌کنم که شما خشمگین گردید و احساس کنید که فریب خورده اید و از شما سوء بهره گیری شده است. »

یکـی از بزرگترین اشتباهات دختران جوان این می باشد که در برخورد با ناحقوق خود، کوشش می نمایند چهره‌ای از خود نشان دهند که زیـادتر مورد توجه قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر کوشش می نمایند، نقش خانـم ایده‌آل نامزد خود را بازی کنند. اما برخـی وقتها در این نقش بازی کردن، گونه ای رفتار می‌کنند که زیـادتر مورد بـعد زدن قرار می‌گیرند. بـعد کوشش ننمایید خود را آنچه که نیستید نشان دهید و از خودتان تصویری درست کنید که دلخواه آن آقـا ویـژه می باشد. کوشش ننمایید تنها به خاطر اینکه شانس دارد نامزدتان جذب دیگری شود، حسب خواسته وی رفتار نمایید . می بایست رفتار، رابطـه و برخوردتان به گونه‌ای باشد که واقعا می باشید .

اگر از جمله افرادی می باشید که کوشش می‌کنند نقش بازی کنند و خود واقعیشان را نشان ندهند، به خود بی احترامی نموده اید. مثل این می باشد که به روح و روان خود بگویید: «من از آنچه که هستم شرمسارم، پس تا وقتی که این آقـا را به چنگ آورم، خود واقعی ام را پنهـان می‌کنم. پـس از آن خود را از آن اتاق بسته بیرون می‌آورم.» شانس دارد با نشان ندادن خود واقعیتان، موقتاً عشق مردی را بدست آورید، ولی با این کار، فرصت تجربه یک عشق واقعی را از خود خواهید گرفت.

خود بودن یکـی از قوی ترین عواملی می باشد که به شما کمک می نماید آقـا مناسبتان را جذب نمایید . هر قدر زیـادتر خودتان باشید، آرام‌تر و واقعی تر خواهید بود. هر قدر واقعی‌تر و آرام‌تر باشید، آقـا مناسب شما در کنارتان احساس آسانـی و آرامش زیادتری می‌کند و می‌خواهد زیـادتر در کنارتان باشد تا جایی که بدون شما نمی‌تواند زندگـی نماید ، وقتی که خودتان می باشید هیچ رقیبی ندارید. جشن بگیرید، به خاطر آنچه که می باشید ، بـزارید شخصیت‌تان بدرخشد و وقتی که آقـا مناسب خود را پیدا کردید، وی شما را دقیقا به خاطر آنچه می باشید دوست خواهد داشت و احساس می‌کند که خداوند متعال شما را ویژه او آفریده است.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

  1. دفتر عقد و ازدواج در جمهوری محضر ازدواج در جمهوری
  2. دفتر عقد و ازدواج در اکباتان محضر ازدواج در اکباتان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *