ازدواج با دختر بدون اجازه ولی

دفتر عقد و ازدواج در باغ تالار – محضر ازدواج در باغ تالار

دفتر عقد و ازدواج در باغ تالار – محضر ازدواج در باغ تالار

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه قبل از عاشق شدن باید بدانید… توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما همراه باشید.

عشق اسطوره‌ای داخل کتاب‌هاست!

متاسفانه در ادبیات واژگـان همانـند بسیاری به خطـا جای یکدیگر استفاده می‌شوند و عشق هم از همین تیـم است. عشقی به عنوان عشق اسطوره‌ای در ادبیات ما وجود دارد که شانس وقوعش در دنیای واقعی بسیار کم است. حتی وقتی فردی ادعا می‌کند آن چنان شخـص دیگری را می‌خواهد که حاضر است تمام را بدهد تا وی را به‌دست بیاورد، جدا از واکنش طرف مقابل، جای گفتگو و بررسی دارد که آیا واقعا چنین چیزی احتـمال دارد یا خیر. در مفاهیم انسانی این نوع رابطـه بعید است ولی غیرممکن نیست؛ برای مثال این عشق میان انسان و خداوند متعال امکان‌پذیر می باشد.

عشقی که سریع نفرت‌انگیز می‌شود!

نکته‌دیگری که در روابط انسانی می بایست به آن توجه داشته باشیم این است که احتمالا شخصی را بی انتها دوست داشته باشیم و به اشتباه اسم عشق هم روی رابطه‌مان بزاریم، ولی با ارزش این می باشد که ما هم آن شخـص را برای خودمان می‌خواهیم و هر چقدر برای ما عزیز باشد، چنان چه طردمان نماید یا شخـص دیگری را به ما ترجیح دهد، آرزو می‌کنیم همـان انسان خیلی‌خیلی عزیز اصلا دیگر در این جهان نباشد! به همین دلیل کاربرد کلمه عشق می بایست با ظرافت زیادتری گزینش گردد.

عوامل محرکه را بیشتر بشناسید!

زمانی که دو جنس مخالف همکدیگر را در محل کار، خواستگاری وغیره مشاهده می کنند یا جای رابطـه اجتماعی برقرار می‌کنند و هر دو احساس نزدیکی بیشتری به همکدیگر دارند، این حسشان روزانه بیشتر خواهد شد تا اینکه به رابطـه نزدیک‌تری تبدیل خواهد شد و اشخـاص متوجه می شوند بطور اختصاصی به هم احساس وابستگی دارند.

«عشق زودگذر» یا «هیجان ناپایدار»

زمانی بعضی اشخـاص می‌گویند در همـان اول حس عجیبی نسبت به فلانی داشتم و احساس کردم خیلی دوستش دارم وغیره این حالت‌ها هیجان‌هایی می باشند که عامل محرکه‌اش هیجانی و زودگذر می باشد. چرا که تمام هیجان‌ها عمر مشخصی دارند و در بستر زمان حتی احتـمال دارد از بین بروند. بـعد چیزی به نام «عشق گذرا» وجود ندارد؛ هیجانی ناپایدار می باشد که بر حسب نیازهای گوناگون اشخـاص بروز می‌کند و این نیازها احتـمال دارد زمانی وجود داشته باشند و در موقعیتی دیگر نباشند. بـعد اگر تمایل داریم به احساسی عمیق و پایدار برسیم و رابطه‌ای داشته باشیم که منجر به ازدواج پایدار گردد، می بایست فرایند شکل‌گیری احساساتمان را مرور کنیم.

از عشقتان نگهداری کنید تا زنده بماند!

«عاشق منی؟! بـعد تنها من می بایست در اولویت باشم!» ولی در روابط سالم انسانی چنین چیزی امکان‌پذیر نیست؛ حتی در دوست‌داشتن‌های فوق‌العاده‌ای که میان یک زوج برقرار است. در یک رابطـه سالم، همه‌چیز می بایست سرجایش باشد. اصلی ترین نکته‌ای که اشخـاص می بایست به خاطر داشته باشند این است که هیچ رابطـه یک‌طرفه‌ای پایدار نیست و پایدار نمی ماند بنابراین وقتی همسـرمان عشق و علاقه‌اش را به ما ابراز می‌کند، به هر شکلی از ما مراقبت می‌کند و توجهش را به هر وسیله‌ای به ما نشان می‌دهد، ما هم در این رابطـه می بایست وظایف خود را انجام دهیم و برای پابرجا نگه دارا بودن این احساس، کوشش کنیم.

اول نیازها را پاس کنید؛ دوم عاشق شوید!

در جمع، دانشگاه، محل کارو غیره شخصی دقت شما را (از نظـر ظاهر، مهارت‌ها وغیره) به خود جلب می‌کند. به همین علت یک گرایش ذهنی برای شما ایجاد می‌شود؛ بـعد دقت زیادتری به شخـص می‌کنید، مهارت‌ها، رفتارها،  شخصیت و غیره وی را مورد ارزیابی بیشتر قرار می‌دهید و کم‌کم احتـمال دارد به این نتیجه برسید که زمانی کنار وی هستید، حال خوبی دارید. پس احساس می‌کنید دوست دارید وقـت بیشتری را با این شخـص بگذرانید و به این ترتیب به وهله بعد، یعنی «تمایل» می‌رسید. وقتی این تمایل ایجاد شد، وهله «وابستگی» پیش خواهد آمد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

 

مطلب مرتبط:

قوانین و الزام ثبت ازدواج | روند ثبت ازدواج

شیک‌ترین دفاتر ازدواج تهران غرب، شرق، شمال تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *