دفتر عقد و ازدواج در بریانک – محضر ازدواج در بریانک

دفتر عقد و ازدواج در بریانک – محضر ازدواج در بریانک

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد قبل و بعد از یک ازدواج موفق توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در بریانک – محضر ازدواج در بریانک

دفتر عقد و ازدواج در بریانک - محضر ازدواج در بریانک

دفتر عقد و ازدواج در بریانک – محضر ازدواج در بریانک

داشتن ازدواج موفق آرزوی هر دختر وپسری می باشد که پای سفره ی عقد می نشینند. ولی همـه آنها به این آرزو نمی رسند، چنان چه می خواهید ازدواج موفقی داشته باشید می بایست پیش و پـس از ازدواج مطالبی را آگاه باشید. این مقاله را مطالعه کنید و راه حل های توصیه ی را بکار ببرید.

توصیه هایی برای ازدواج موفق (ویژه نامزدها)

۱ – فرصتی را برای شناخت روحیه های همدیـگر قبل از ازدواج فراهم نمایید.

این فرصت می بایست هم به لحاظ کمیت و هم به لحاظ کیفیت حاوی شرایط بهینه باشد. در این وقـت از مـوارد با ارزش صحبت نمایید و مسایل پیش پا افتاده را به پـس از ازدواج موکول نمایید. مدت وقـت این زمان هـم نباید خیلی کم و عجولانه و یا خیلی زیاد باشد . هر یک از این سبک ها خواهـد توانست خطرات ویـژه خود را داشته باشد. طبق نظـر تحقیق گـران زمان نامزدی نباید بسیار زیاد و یا کم باشد

۲ – در سن مناسب ازدواج نمایید تا از بلوغ عاطفی ضـروری برخوردار باشید.

یاد بگیرید که در زمان بحث های داغ برای ایجاد لحن مناسب از شوخ طبعی و کلمه های محبت آمیز بهره گیری نمایید .

آموزش پیش از ازدواج و یا مشاوره خواهد توانست در این مقوله به شما کمک نماید . مطالعات نشان می‌دهد زوج هایی که این عمل را انجام داده اند رضایت خاطر زیادتری از ازدواجشان دارند و نسبت به همسـرشان تعهدات زیادتری دارند.

نهادهایی برای ازدواج موفق “بعد از ازدواج”:

۱ – شما خواهید توانست گفتگو نمایید ، ولی اجازه ندهید که به نبرد دنیای سوم مبدل گردد.

گفتگو کردن بخـش طبیعی یک رابطـه می باشد و از طلاق ممانعـت می نماید. تحقیق گـران می‌گویند با مشاهده روش گفتگو کردن یک زوج و عکس العمل های بد و مثبت آنان ، می‌توان طلاق را پیش بینی نمود. نکاتی که در زمان گفتگو کردن می بایست از آنان اجتناب نمود: انتقاد، تحقیر، حالت دفاعی و کارشکنی. یاد بگیرید که در زمان مباحثه های داغ برای ایجاد لحن مناسب از شوخ طبعی و کلمه های محبت آمیز بهره گیری نمایید.

۲ – وقتتان را با هم پر نمایید.

هر دوی شما احتیـاج دارید که منافع فردیتان را دارا باشید، ولی چنان چه هر کدام زندگـی خود را تفکیک نمایید و به بهانه استقلال محرمانه های خود را تقلیل دهید به طلاق عاطفی نزدیک می گردید. یاد بگیرید که مثل هم باشید، با دارا بودن کارها و سرگرمی های مشترک از کنار هم بودن لذت ببرید. راه های خیلی عالی برای نزدیکـی زیـادتر شما وجود دارد مثل بازی کردن، قدم زدن در پارک و در کنار هم استراحت نمودن و غیره

۳ – در کارهای روزانه شریک هم باشید.

۴ – مؤدب بودن با همدیـگر را تمرین کنید.

در برخـی مسائـل ما با همدیـگر بدون کوتاه ترین احترام رفتار می‌کنیم بدون اینکه اطلاع داشته باشیـم که چقدر این رفتار می‌تواند تهدید ساز باشد، حتی برخـی اوقات با اطرافیان هم این گونه رفتار می‌کنیم. از خودمان بپرسیم آیا این رفتاری که با همسـر ، آشنایان، دوستان، همکاران حتی غریبه ها دارم، می‌پسندم که با من داشته باشند؟

با همدیـگر به گونه ای احترام آمیز حرف نمایید ، تعارفات و لطفاً و متشکرم را زیـادتر از واژگـان آزاردهنده بکار ببرید.

۵ – اگرمساله ای دارید کمک بگیرید.

آیا شما از دلسـردی رنج می‌برید؟ آیا یکـی از شما فریب خورده اید؟ چنان چه نشانی‌هایی از مـوارد در میـان شما وجود دارد برای حل آن تا وقتی که دیر نشده است، به مشاوره بروید و در صدد حل آن باشید.

۶ – پـس از ازدواج هیچ چیز تغییر پیدا نمی‌کند.

اگر شما تصور می کنید که پـس از انگشتر دست کردن تمام چیز آن طور می شود که شما تمایل دارید، سخت در خطـا می باشید . شما نخواهید توانست فردی را تغییر دهید، بـعد کسی را گزینش نمایید که آن چیزی را بخواهد که شما می‌خواهید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *