دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس شرق – محضر ازدواج در بلوار فردوس شرق

دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس شرق – محضر ازدواج در بلوار فردوس شرق

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه این اشتباهات نابودکننده زندگی مشترکند! توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس شرق – محضر ازدواج در بلوار فردوس شرق

عشق مثل یک بچه نوپاست و درست مثل هر کودکی احتیـاج به مراقبت و دقت دارد. چنان چه مراقب آن نباشید به آسانـی نابود می گردد و زندگـی شما را به خطر خواهد انداخت. ما آموخته ایم که دربـاره رفتار با همسـرمان آموزش ببینیم پس خطـا کردن اجتناب‌ ناپذیر می باشد. اشتباهاتی که اشخـاص دربـاره زندگـی مشترک انجام می‌دهند، اغلب میـان تمام زوج‌ها مشترک می باشد. اینها رایج‌ترین اشتباهاتی می باشند که اشخـاص در رابطـه با همسـرشان مرتکب خواهند شد و با ارتکاب آنان پایه‌های زندگـی مشترک را سست می‌کنند. این اشتباه‌ها را بشناسید و از آنان اجتناب نمایید.

۱٫  خودتان را فدا می‌نمایید

خانـم ها اغلب به آسانـی از چیزهایی که در زندگـی می‌خواهند می‌گذرند. آنان آمادگی این را دارند که نقش یک انسان وابسته به شوهر را بازی  کنند و زندگـی شان را وقف سرویس دادن و حمایت از همسـرشان نمایند. در حالی که خانـم می بایست یک شریک تکمیل و برابر در ازدواج باشد. خانم ها عادت کرده‌اند از همسـرشان تبعیت کنند و به جای خواست خودشان به خواست همسـرشان تن دهند. این مقوله به مرور آنان را از زندگـی ناراضی می کند. درون این خانم ها پـس از مدتی پر از غضب ناگفته از همسـر می‌شود. آنان فکر می‌کنند همسـرشان زندگـی آنان را مدیریـت می نماید در صورتی که آنان خودشان آن شرایط را ایجاد نموده اند.از گوشه‌ای که برای خود درست کرده‌اید بیرون بیایید.

شما می بایست حقوق برابر برای خود و همسـرتان در زندگـی در نظـر بگیرید. در حوزه ‌های گوناگون مثل کارهای خانه، وظیفه پدر و مادری و حتی برنامه‌ریزی برای تفریحات درست به حد همسـرتان صاحب‌ نظـر باشید و در این تصمیمات با هم شریک شوید. در زندگـی برای رشـد خودتان انرژی بـزارید و برنامه‌های فردی تهیه ببینید. این کار موجـب می‌شود کمتر از همسـرتان ناراضی باشید و با وی درگیر شوید. مطمئن باشید وی هم از رشـد شما شادمان خواهد بود.

۲٫  انتظاراتتان را واضح بیان نمی کنید

زن و شوهر می بایست از همـان ابتدای ازدواج انتظارات خود در مـورد مـوارد گوناگون زندگـی را بطور واضح بیان نمایند. جمله رایـج «عزیزم هر چه تو بگویی» در آغاز ازدواج برای زوج‌ها سم می باشد. شما می بایست تمام انتظاراتی که از همسـرتان دارید را واضح و روشن بیان کنید و در مـورد آنان با همسـرتان حرف بزنید. تقسیم کارهای خانه، خرج و برج و تربیت فرزندان و سایـر کارهای مشترک می بایست میـان دو فرد واضح باشد تا جلوی اختلافات بعدی گرفته شود. شما ضـروری است با هم صحبت کنید. چنان چه توقعی از همسـرتان دارید آن را در وهله ها اول بطور واضح و بدون عصبانیت بیان نمایید حتی چنان چه تصور می کنید انتظارتان غیر منطقی می باشد در مـورد آن با همسـر تان صحبت کنید و اجازه دهید وی شما را قانع نماید .

۳٫  همسـر تان را خوب نمی‌شناسید

به همسـر تان فکر نمـوده و رفتارهایش را آنالیز نمایید و در مـورد آنان به سرانجام برسید. چنان چه باهوش باشید پـس از مدتی می‌توانید بفهمید هرکدام از رفتارهای وی چه معنایی دارد. چنان چه انتقادهایش را در استـایل شوخی بیان می نماید، چنان چه وقتی بی‌حوصله است حرف نمی‌زند، چنان چه دوست دارد وقت‌هایی فقط باشد شما می بایست در جریـان آن باشید. خانم ها و آقایان مثل هم فکر و عمل نمی‌کنند. شما می بایست از روی نگاه کردن همسـرتان بفهمید چه مشکلی دارد. چنان چه رفتار وی را نمی‌پسندید خواهید توانست در یک شرایط معتدلانه در مـورد آنان گفتگو نمایید . برخـی از رفتارهای آقایان شانس دارد برای خانم ها آزاردهنده باشد ولی این از دارا بودن سبک‌های گوناگون رابطـه میـان زن و شوهر می‌آید. چنان چه لازم می باشد در مـورد آقایان و خانم ها و روابط‌شان مطالعه کنید. کتاب‌های زیادتری در بازار وجود دارد که خواهید توانست به آنان رجوع نمایید . چنان چه باز هم به مساله برخوردید، خواهید توانست از مشاوران ازدواج کمک بگیرید. این مـوارد اصلا کم‌ارزش نمی باشد. خوب است آنها را حل نشده رها ننمایید .

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در جمهوری  محضر ازدواج در جمهوری

دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس غرب محضر ازدواج در بلوار فردوس غرب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *