دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس غرب – محضر ازدواج در بلوار فردوس غرب

دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس غرب – محضر ازدواج در بلوار فردوس غرب

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه حد و مرز رازداری در ازدواج توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در بلوار فردوس غرب – محضر ازدواج در بلوار فردوس غرب

حد و مرز رازداری در ازدواج

آنچه جوانان را در مورد ازدواج و ایـجاد زندگـی مشترک نگران می‌کند، ناگفته‌هایی می باشد که اشخـاص را در دو راهی گفتن یا نگفتن قرار می‌دهد که این مقوله هـم راه‌حل‌هایی دارد. دختر و پسر در زمان نامزدی برای کسب معرفت از هم می بایست ویژگی‌های فردی خود را بیان کنند و از علاقه‌مندی‌های خود حرف بزنند. بطور مثال اینکه “من بافتنی کردن را دوست دارم” یا “دوست دارم هر چند زمان یکبار مهمانی بگیرم”، با بیان این مسایل طرف رو بـه روی می‌تواند خود را به خوبی سازگار نماید . ضمناً شما می بایست انتظار خود را از یکدیـگر نیز بیان نمایید. این مسائـل جزو گفتنی های لازم و ضـروری پیش از ازدواج می باشند. ولی به جز اینها، تمام ما رازهایی داریم که مرتبط به گذشته ما می باشند . آنچه که در زمان پیش از ازدواج برای بسیار ها استرس ایجاد می‌کند، بعضـی ناگفته‌ها در زندگـی می باشد که گفتن شان خواهـد توانست دردسرساز باشد و نگفتن شان هم دردسرهای خودش را دارد.

ناگفته های پیش از ازدواج

یک قاعده کامل را می بایست به خاطر بسپارید. بطور کلی حفظ رازها چنان چه که آسیبی به زندگـی مشترک شما وارد ننماید، عیبی ندارد. برای مثال اینکه شما در قبلی یک رابطـه عاطفی یک طرفه را تجربه نمـوده اید، نبایستی با همسـرتان در بین بزارید اما اینکه یک نامزدی بهم خورده داشته اید، موضوعی می باشد که وی می بایست بداند.

حالا فکر کنید که شما با نامزد سابقتان رو در رو شده اید و احساس می کنید که از طرف وی زندگـیتان تهدید می گردد. در این شرایط، می بایست مقوله را با همسـرتان در میـان بزارید و از وی کمک بگیرید. اینجاست که میـزان و مرز رازداری مشـخص می گردد. رازهای قبلی شما متعلق به خود شما می باشند ولی تا زمانی که آسیبی به زندگـی مشترک حال حاضرتان نرسانند.

رازهای پـس از ازدواج

اما در مـورد رازهای درحال حاضر چطور؟ یک واقعیت با ارزش در مـورد وصلت وجود دارد و آن این است که هیچ چیزی نبایستی موجـب از میـان رفتن صداقت و راستگویی میـان شما شود. دروغ های کوچک، پنهـان کاری های به ظاهر بی ارزش چنان چه فاش گردند خواهندتوانـست بنیان اعتماد را میـان شما از بین ببرند. ولی در عین حال، بعد از ازدواج نکاتی می باشد که به زندگـی مشترک شما ارتباطی ندارد و خواهید توانست آنان را با همسـر تان در میـان بزارید.

اختلافاتی که در خانواده پدری شما ایجاد کرده، چیزی نمی بـاشد که مستقیما به همسـر شما مرتبط شود. حرف و حکایت هایی که پشت سر شما گفته می شـود ، نبایستی به منـزلتان راه پیدا نماید و چنان چه کسی از همسـر شما بدگویی نموده ، می بایست رازداری نمایید و نزارید وی متوجه شود.
یک واقعیت با ارزش در مـورد وصلت وجود دارد و آن این که هیچ چیزی نبایستی موجـب از بین رفتن صداقت و راستگویی میـان شما شود. دروغ های کوچک، پنهـان کاری های به ظاهر بی ارزش چنان چه فاش گردند خواهندتوانـست بنیان اعتماد را میـان شما از بین ببرند

چشم ها را باز نمایید

در وقـت نامزدی شانس دارد دختر و پسر به علـت ایجاد وابستگی میـان آنها، چشم خود را بر بعضـی حقایق ببندند. اصلی ترین راه برای مواجهه با وابستگی کوتاه نمودن مدت وقـت نامزدی و دقت به کیفیت این زمان می باشد تا معرفت واقعی حاصل گردد. بطور نمونه می‌توان به جای این که در مدت ۶ ماه هفته‌ای یک ساعت به این مقوله اختصاص دهند، وقـت به ۳ ماه و هفته‌ای دو ساعت یا ۴۵ روز و هفته‌ای ۴ ساعت تغییر پیدا کند. به شیوه فشرده ولی به شیوه عمیق مطالعات انجام می‌شود و از ایجاد وابستگی هـم ممانعـت می گردد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در جمهوری محضر ازدواج در جمهوری

دفتر عقد و ازدواج در اکباتان محضر ازدواج در اکباتان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *