ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول

دفتر عقد و ازدواج در جردن – محضر ازدواج در جردن

دفتر عقد و ازدواج در جردن – محضر ازدواج در جردن

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه راهکارهای موثر برای افزایش علاقه بین نامزدها توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در جردن – محضر ازدواج در جردن

 

 

 

هنگامی که خطبه عقد بین دختر و پسر خوانده می شود به فرمان خداوند متعال عشق و محبتشان در دل هم جای می گیرد. زمان نامزدی برتریـن وقـت و فرصت برای تهیه محبت و بیشتر شدن روز به روز آن بین خانم و آقـا می باشد. از اثر محبت در زندگـی زناشویی این بس که موجـب تداوم و استواری پیوند خانـم و آقـا می گردد.

-قرارهای دوستانه

اغلب دختر و پسرها در این زمان شیرین و خاطره انگیـز ، دیدارهای دوستانه بیشتری دارند. این ملاقات ها هـم موجـب بیشتر شدن علاقه و محبت بین آنها می گردد. اما به شرطی که:
– ملاقات ها عاشقانه و دوستانه باشند.
-دختر و پسر در این ملاقات ها، به هم کلمات و جملات محبت آمیز بگویند و از تحقیر، ‌تمسخر و غیره همدیگر دوری کنند.
– همدیگر را همیشه با القاب زیبایی چون عزیزم،‌ مهربانم وغیره صدا کنند.
– خود را پایبند اصول اخلاقی و مهمی چون رازداری، صداقت،‌ نداشتن مقایسه وغیره بدانند. رعایت این اصول موجـب بیشتر شدن اعتماد بین  زن و آقـا و در انتها بیشتر شدن محبت و وابستگی آنان به همدیگر می گردد.

– معتدلانه بودن

محبت کردن و خوب بودن بیشتر از حد و همیشگی نه فقط موجـب بیشتر شدن علاقه طرف مقابل نمی شود ، چـرا که بلعکس موجـب ایجاد حس بی تفاوتی و بی ارزشی هـم می شود. به یاد داشته باشید برای جذب کردن یک دختر یا پسر می بایست احساسات را تحریک نمایید . بدون احساس، جاذبه شانسی ندارد .
اما بیشتربودن یک احساس درست به حد بی احساس بودن بد می باشد. زمانی همیشه خوب باشید یا همیشه بد باشید، از فردی که تمایل داریـد دورتان می نماید. بـعد معتدلانه باشید.

– دقت به همدیـگر و ارزش قائل بودن

– محبت زمانی که ابراز می گردد، شیرینی دوچندانی پیدا می نماید؛ پس محبت خود را در قابل زیباترین جملات به همسـرتان ابراز نمایید .
– از این اول عادت کنید همسـرتان را همیشه با القاب زیبایی چون عزیزم،‌ مهربانم وغیره صدا کنید.
– تا جایی که شانس دارد از گفتن گله و شکایت و غر زدن‌های بی‌مورد اجتناب نمایید.
– همیشه به خاطر کارهای خوب همسـرتان، هرچند کوچک و کم ارزش ، از وی تشکر نمایید .
– زمانی که همسـرتان از موضوعی ناراحت می باشد، صمیمانه به صحبت هایش گوش دهید و به جای نصیحت کردن تنها شنونده‌ی خوبی باشید.
– در حوزه ‌های مختلـف به علاقه‌مندی‌های همسـرتان دقت نمایید و به آنها ارزش دهید

-تایپ نامه های محبت آمیز

– اغلب تایپ نامه های عاشقانه و پر مهر، اثـر بیشـتر در بیشتر شدن محبت و استحکام رابطـه بین اشخـاص در زمان نامزدی دارد. احتمالا بعضـی گمان کنند که این راه فقط ویژه نامزدهایی می باشد که از هم دور بوده و در دو شهر یا کشور گوناگـون زندگـی می نمایند، در صورتی که این چنین نمی باشد.
نامه نگاری های عاشقانه یکی از برتریـن راه‌های ابراز علاقه و محبت اشخـاص به همدیگر چه در زمان نامزدی و چه بعد از تزویج بوده و موجـب ایستادگی زندگـی مشترک می گردد. اما ارسال پیامک های زیبا، با محبت و عاشقانه هـم جزء این گروه حساب می گردند.
اما همان‌ گونه که گفتیم برتریـن و کارآمدترین شیوه برای نشان دادن محبت به همسـر ، ابراز و اظهار آن می باشد که زمان عقد برتریـن فرصت برای تهیه محبت و بیشتر شدن روز به روز آن بین خانم و آقـا می باشد. بـعد این زمان طلایی را از دست ندهید.

-هدیه بدهید

«هدیه» یکی از قشنگ ترین نمادهای ابراز مهر و محبت بوده و نقش خیلی عجیبی در جذب دلها و بیشتر شدن محبت بین اشخـاص دارد. به این علـت همیشه اشخـاص برای ابراز علاقه و محبت به دیگری از هدیه بهره گیری می نمایند. اما بعضـی گمان می نمایند که هدیه هرچقدر گرانتر باشد ارزشمند تر و مناسـب تر می باشد درحالی که هدیه فی نفسه ارزشمند می باشد. پس یکی از راه های ابراز علاقه و محبت به همسـر و حتی جذب مهر و محبت وی به خود در زمان عقد دادن هدیه می باشد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در گاندی  محضر ازدواج در گاندی

دفتر عقد و ازدواج در باکری محضر ازدواج در باکری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *