دفتر عقد و ازدواج در جمهوری – محضر ازدواج در جمهوری

دفتر عقد و ازدواج در جمهوری – محضر ازدواج در جمهوری

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه آنچه درباره دوران عقد نمی دانید توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در جمهوری – محضر ازدواج در جمهوری

 

مدتها کمپانی های اجرا کننده جشن های عروسی، آلبومی از چند مدل محدود تزیینات جشن را در اختیار عروس و دامادها قرار می‌دادند و عروس و دامادها از میـان همـان چند نمونه یکـی را گزینش می‌نمودنـد ولی زوج‌های حال حاضر به ظاهر جشنشان بسیار ارزش می‌دهند و زیـادتر خواستار فضایی رویایی با هارمونی شیک می باشند . چنان چه تمایل ندارند فردی سلیقه شما را در تزیینات عروسی زیر سئوال ببرد این اشتباهات را انجام ندهید.

مراسم عروسی

خطـا ۱ : رنگ مد روز را گزینش می‌نمایید.

گزینش رنگ مد روز یعنی فرمان‌برداری از یک جریـان تجاری آن هم در اصلی ترین شبی که می بایست تمام سلیقه و قریحه خود را به رخ مهمان‌ها‌ بکشید. این یعنی شما برای عروسیتان سبک ویژه ای ندارید. مناسـب تر می باشد با خودتان فکر نمایید که کدام رنگ شما را شادمان می‌کند، دوست دارید اتاقتان چه رنگی باشد، عشق را چه رنگی مشاهده می کنید؟ ترکیب رنگ بیشـتر از زیباترین جشن‌ها از رنگ پتو، لباس خواب یا یک گروه ‌گل الهام گرفته‌ شده‌ می باشد.

اشتباه۲: دو رنگ جیغ را ترکیب می‌نمایید.

اگر رنگی چشم‌گیر می باشد، رنگ دیگر نبایستی با همـان شدت به چشم بخورد و جلب دقت نماید، کلید پرهیز از این خطـا تعادل می باشد. برای مثال آبی نفتی غلیظ مکمل خوبی برای نارنجی پررنگ نمی بـاشد در عوض خواهید توانست از رنگ ملایم‌تری چون آبی کم‌رنگ یا خاکی بهره گیری نمایید . به این ترتیب رنگ مورد علاقه‌تان جلوه خاصی پیدا می کند. حتی خواهید توانست برای ملایم نموردن ترکیب رنگتان رنگ میانه‌ای از هر دو رنگ مورد نظـر را گزینش نمایید برای مثال سبز مایل به نقره‌‌ای با سبز و مشکی یا آبی کم‌رنگ با نیلی و کره‌ای. به عبارتی رنگ سوم خواهد توانست از دل‌ زنندگی ترکیب رنگتان کـم کند چنان چه به نظـرتان ترکیب‌ رنگتان بسیار بی‌ روح می باشد خواهید توانست از رنگ سوم چشم‌گیری چون قرمز، برنز، نقره‌ای یا طلایی کمک بگیرید.

خطـا ۳: رنگ کارت عروسی با رنگ دکورتان ست نمی باشد.

می بایست مراقب باشید که پاکت، گل، روبان، منگوله یا نوشته کارت عروسی با ترکیب رنگ دکور عروسی هماهنگ باشد. چون کارت عروسی نمونه کوچکی از فضای عروسی می باشد.

خطـا ۴: به جنس دکور کاری ندارید.

به جای اینکه تنها به ترکیب رنگ دکور دقت نمایید خواهید توانست اشیای مورد بهره گیری را از رنگ‌هایی از یک طیف ولی با جنس‌ گوناگـون گزینش نمایید برای مثال رومیزی‌های متشکل از ساتن، تور و پارچه نگین دوزی‌شده.

خطـا ۵ : رنگ‌های انتخابیتان برای محل جشن مناسب نمی باشد.

هرچقدر هم در ترکیب رنگ‌ها سلیقه به خرج دهید می بایست به فضایی که جشنتان در آن اجرا می گردد دقت نمایید. برای مثال یک فرش سورمه‌ای و نقره‌ای اصلا روی چمن‌های یک باغ سرسبز جلوه ندارد.

خطـا ۶ :اصرار داشته باشید که لباس ساقدوش‌ها روشن یا مشکی باشد.

همه جلوه عکس‌های ساقدوش‌ها به تضاد رنگ لباس آنان با عروس و داماد و مهمان‌ها می باشد. چنان چه ساقدوش‌ها تمام سیاه یا برای مثال نباتی به تن کنید اصلا در جشن دیده نخواهدی شد.

خطـا ۷: انتخابتان را تنها به دو رنگ محدود می‌نمایید.

اگر دو رنگ را گزینش نمایید و همـه اجزای انتخابی شما تنها از این دو رنگ باشند فضای جشنتان مثل وقتی که به خانه‌های شطرنجی نگاه می‌نمایید خسته‌کننده خواهد شد. دو رنگ مهـم را حسب نکته ها بالا گزینش نمایید و رنگ‌های ملایم‌تر را برای تکمیل آنان به کار برید.

اشتباه‌ ۸: در گزینش دکوراسیون رنگ‌های بسیار زیادی را به کار برده‌اید.

اگر از آن دخترهای خوش ذوق و عاشق رنگ‌های گوناگون می باشید مواظب باشید در جشن عروسیتان اشتباهی ننمایید . رنگ‌های گوناگون را گزینش نمایید ولی مراقب باشید که همگی در طیف ترکیب رنگ مهـم مورد نظـرتان باشند.

خطـا ۹: اصرار دارید که رنگ‌های مورد نظـرتان با گل‌های مراسم ست گردند.

اگر در بازار گلی به رنگ مهـم جشن‌تان ( برای مثال آبی) پیدا نمی‌شود گزینش خود را تغییر ندهید. گلی به رنگ متضاد هم گزینش ننمایید در عوض از گل‌هایی با رنگ ملایم‌تر بهره گیری نمایید تا ظاهر جشن‌تان معتدلانه ‌تر گردد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

  1. دفتر عقد و ازدواج در اکباتان محضر ازدواج در اکباتان
  2. دفتر عقد و ازدواج در فتح محضر ازدواج در فتح

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *