دفتر عقد و ازدواج در درکه اوین – محضر ازدواج در درکه اوین

دفتر عقد و ازدواج در درکه اوین – محضر ازدواج در درکه اوین

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه چرا زن پولدار نگیرم؟ توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در درکه اوین – محضر ازدواج در درکه اوین

 

 

جوانی ۳۱ ساله هستم که می خواهم اردواج کنم. پرسش من این می باشد که من می توانم با دختر پولدار و ثروتمندی ازدواج کنم یا خیر؟

سوال: جوانی ۳۱ ساله، مجرد و حاوی مسکن و شغل آزاد با درآمد ماهانه یک میلـیون و ۵۰۰ هزار تومان هستم. سوالم این می باشد که من چطور و با چه معیارهایی همسـر آینده‌ام را گزینش کنم؟ آیا می‌توانم همسـر پولدار بگیرم؟ آیا در ازدواج‌هایی که طرف مقابل  پولدار و طرف دیگر وضعیت متوسط داشته باشد، پیوند موفقیت‌آمیز است یا خیر؟

جـواب کارشناس: پیش از هر چیز از خودتان سئوال کنـید هدفتان از ازدواج چیست؟ چنان چه قادر باشید جـواب صریح و صحیحی به این سوال بدهید، خواهید توانست معیارهای همسـر آیندتان را بدرستی تشخیص دهید. در نظـر داشته باشید شخـص برای دارا بودن ازدواج موفق قبل از هر چیز، خود می بایست به بلوغ فکری و هویت یکپارچه دست پیدا باشد و فقط چنین فردی قادر می باشد هدف صحیحی از ازدواج داشته باشد و معیارهای صحیحی برای گزینش همسـر آینده خویش در نظـر داشته باشد و بر مبنای آن معیارها گزینش مناسبی داشته باشد. دقت نمایید گزینش همسـر پیش از تهیه شدن معرفت ضـروری و بر مبنای گزینش های هیجانی، خواهد توانست مـوارد بیشـتر تهیه نماید؛ پس مراقب هیجانات خود باشید و کوشش نمایید پـس از دست‌یابی به شناختی مناسب تصمیم گیری نمایید .

مسائل وجود اختلاف طبقاتی در گزینش همسـر

از عوامل خیلی با ارزش در گزینش همسـر دقت به عوامل اقتصادی و فرهنگی می باشد. از آنجایی که عوامل اقتصادی و فرهنگی خواهـد توانست راهنـمای کننده بایدها و نبایدهای اشخـاص و ظاهـر دهنده شیوه نگرش آنها باشد، بیم آن می رود که موقعی وجود اختلاف طبقاتی میـان دو طرف ، آنها در آینده با مـوارد مبهم ای مواجه می شوند . از جمله فرق هایی که خواهـد توانست بین طبقات اقتصادی- فرهنگی گوناگون وجود داشته باشد، می توان به فرق های مرتبط به نقش آقـا و خانـم در زندگـی مشترک، فرق در روش نگریستن به مـوارد زندگـی و مـوارد مالی، فرق در شیوه گذران زمان و فرق در سبک فرزند پروری اشاره کرد. این فرق ها خواهـد توانست زندگـی آینده خانـم و شوهر را با مشکل رو به رو نماید و تهدیدی جدی برای پیوند به شمار آید.

مسائـل حائز اهمیت

چنان چه که با وجود مـوارد مطرح گردیده تصمیم به چنین ازدواجی دارید، دقت به نکاتی که ذکر می نماییم، خواهـد توانست تا میزانی خطرناکی احتمالی را کم کند. قطعا وقـت مناسبی را برای معرفت شخصی که به عنوان همسـر آینده خود در نظـر دارید، اختصاص دهید و مطمئن شوید تصمیم شما ناشی از معیارهای سطحی یا چشم و هم چشمی و عـلت ها این چنینی نمی باشد. کوشش نمایید در این مدت در مـورد  نوع تربیت خانوادگی، دغدغه ها، توقعات و انتظارات طرف مقابلتان، سطح ارتباطات و برخوردهای اجتماعیشان اطلاعاتی بدست آورید و هـم در این باره اطلاعاتی از خودتان به ایشان عرضه نمایید . شخـص مقابل و خانواده اش را با شرایط خود و خانوادتان بطور تکمیل آشنا نمایید و ترتیبی دهید که خانواده ها ملاقات هایی با همدیـگر داشته باشند تا بتوانید توانایی سازگاری آنها را با همدیـگر بسنجید. در انتها قطعا از مشاوره پیش از پیوندبهره مند گردید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطلب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *