دفتر عقد و ازدواج در دریاچه چیتگر – محضر ازدواج در دریاچه چیتگر

دفتر عقد و ازدواج در دریاچه چیتگر – محضر ازدواج در دریاچه چیتگر

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه خطرناک ترین نوع ازدواج را بشناسید! توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در دریاچه چیتگر – محضر ازدواج در دریاچه چیتگر

در جهان جدید و پرسرعت درحال حاضر ، بیشـتر از اشخـاص از طریق اینترنت و سایت‌های همسـریابی، شریک زندگـی خود را جست‌و‌جو می‌کنند و می‌خواهند در اندک وقتی به یار دلخواه برسند. این نوع آشنایی، خیلی راحـت است، ولی آیا می‌توان با این شیوه به عشق واقعی و با دوام دست یافت و آیا ازدواج‌هایی که بر پایه آشنایی اینترنتی و از طریق سایت‌های همسـر یابی صورت می‌گیرد، پایدار خواهد بود؟ برای رسیدن به جـواب معقول می بایست معنی عشق واقعی و عمیق و ضمناً زندگـی پایدار میـان زن و آقـا را ارزیـابـی کرد و این که آیا در قرارهای اینترنتی چنین مهر و محبتی پیدا می‌شود؟

 عشق واقعی برای دارا بودن زندگـی مشترک مناسب

کار واقعی و عمیق انسان در هر زمینه سبب رفاه و تعالی و بالندگی در وی می‌شود و می‌تواند شخصیت وی را شکل دهد و اثری زیاد روی زندگـی ‌اش داشته باشد، ولی کار سطحی، جدای از این که محدود و گذر است، چنان چه بیش از میـزان به آن پرداخته شود، پیامدهای بد در زندگـی انسان به وجود می‌آورد.

برای تشخیص فرق پدیده‌های عمقی و سطحی در قلمرو عاطفه و محبت می بایست میـان شدت علاقه و عمق آن فرق قائل شد. اما این تمایز را آقـا و خانـم به‌ ندرت درک می‌کنند که بیشـتر مواقع مشکل‌ساز می‌شود. شدت علاقه در یک لحظه پدیدار می‌شود و بسیار زود از میـان می‌رود و می‌توان از آن به احساس شهوانی تعبیر کرد، ولی عمق علاقه زیاد می باشد و تجربه آن، شخـص را به پیشرفت و بالندگی می‌رساند.

سایت‌های ازدواج پایدار و اینترنتی

هرکس برای گزینش همسـر مناسب می بایست روی ویژگی‌های شخصیتی و ارزش‌های شخـص مورد نظـر متمرکز گـردد و مناسب‌ترین شخـص را گزینش نماید. سایت‌های همسـریابی به کاربران خود وعده دو اقدام با ارزش را می‌دهند: اول این که به اشخـاص کمک می‌کنند تا گزینه‌های بیشـتر برای گزینش داشته باشند و دوم این که ازدواج آنان زیاد و بادوام خواهد بود. دربـاره وعده اول، شکی نمی بـاشد که درست می‌گویند. این سایت‌ها با تبلیغات و ترفندهایی که به کار می‌برند، می‌توانند تعداد بی‌شماری از اشخـاص جویای همسـر را به سمت خود جذب کنند. پس هرکس، گزینه‌های خیلی بیشتری در اختیار خواهد داشت و می‌تواند ظاهرا فردی مطابق میل خود را بیابد، ولی در‌ خصوص وعده دوم تردید بیشـتر می باشد و جای گفتگو و گفت‌وگو دارد.

در این زمینه متخصصین و مشاوران خانواده خیلی هشدار داده‌اند. کارشناس مشاوره و روان‌درمانی می‌گوید: چنان چه اشخـاص بخواهند فقط به‌وسیله رابطـه و گفت‌وگوی اینترنتی، همسـر آینده خود را گزینش کنند، هیچوقت شناختی نسبت به هم پیدا نمی‌کنند. مشاوران خانواده تحت هیچ شرایطی به اشخـاص توصیه نمی‌کنند که فقط با تکیه به اطلاعات اینترنتی برای خود زوج پیدا کنند. این کارشناس ادامه می‌دهد: فردی که در اینترنت دیده می‌شود، می‌توان به کوه یخی که در اقیانوس قرار دارد و فقط قسمتـی از آن بیرون است، تشبیه کرد. ما تنها همـان بخـش اندک را می‌بینیم و قسمت‌های زیرین آن از دیدمان پنهـان می‌ماند. پس آشنایی اینترنتی برای گزینش همسـر ضـروری و زیبـا نیست. تبریزی توصیه می‌کند: اشخـاص برای گزینش همسـر می بایست آشنایی نزدیک داشته باشند و در عین حال، خانواده‌های همدیـگر را از نظـر مـوارد فرهنگی و روابط اقتصادی بشناسند و دو فرد ارزیـابـی کنند که آیا از لحاظ خانوادگی با همدیـگر سنخیت دارند یا خیر. در غیر این صورت ازدواجشان موفق نخواهد بود.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در منطقه ۵ محضر ازدواج در منطقه ۵

دفتر عقد و ازدواج در منطقه ۳ محضر ازدواج در منطقه ۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *