دفتر عقد و ازدواج در سئول – محضر ازدواج در سئول ۰۲۱۸۸۰۶۰۸۰۰

دفتر عقد و ازدواج در سئول – محضر ازدواج در سئول

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه این قوانین ازدواج را دور بریزید توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در سئول – محضر ازدواج در سئول

۱٫ همیشه می بایست در کنار هم بخوابید

بزرگ ترها و پدرها و مادرها کماکان اصرار دارند که خانـم و شوهر نبایستی از هم دور بمانند. همواره می بایست تمام جا با هم بروند و همواره هم با هم بخوابند. ولی در فضای کنونی زندگـی جوانان، بنا به عـلت های همچون شغل، خانـم و شوهر از همدیـگر دور می باشند . کهنـه ها گفته می شـود دور بودن سبب سردی رابطـه می گردد، ولی این طور نمی باشد. به این فکر ننمایید که همیشه می بایست در کنار هم باشید و کوشش نمایید مواقعی که از هم دور می باشید هـم احساس خوبی داشته باشید.

۲٫ اختلاف به طلاق منجر می گردد

همیشه مـوارد بزرگ و غیرقابل حل به طلاق و جدایی منجر می گردند. ولی این طرز فکر که با هر دعوای خانـم و شوهری، رابطـه آنها به طلاق منتهی گردد، خیلی بچه گانه است. زمانـی که خانـم و شوهر با هم گفتگو و مشاجره می نمایند، خیلی خطـا می باشد که فکر نمایید دیگر رابطـه تان درست نمی گـردد و می بایست از هم جدا شوید. برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد.

۳٫ همیشه با هم سفر کنید

خوب می باشد که خانـم و شوهر همیشه با هم در سفر باشند. ولی برخـی وقتها تنهایی مسافرت رفتن هـم خواهـد توانست به مناسـب تر شدن رابطـه کمک بیشـتری نماید. خوب می باشد در طول زندگـی زناشویی، خانـم و شوهر در طول یک بازه زمانی واحد به شیوه جداگانه مسافرت بروند. این موجـب می گـردد تا هر شخصی فضای فردی موردنیاز خود در زندگـی را پیدا کند.

۴٫ می بایست سرگرمی هایتان برابر باشند

زمانـی که ازدواج کرده اید، علـتی وجود ندارد تمام سرگرمی های هر دوی شما عینا همانـند هم باشند. تمام انسان ها، عقاید و طرز فکرهای مختـلفی دارند و این موجـب می شود تا علاقه مندی های آنان هـم تغییر پیدا کند. هیچوقت به همدیـگر اجبار ننمایید که هر چه شما دوست دارید، همسـرتان هـم دوست داشته باشد.

۵٫ با عصبانیت به رختخواب نروید

مبارزه با احساسات بد کار راحتی نمی باشد. به ویژه زمان خوب و استراحت زیـادتر به ذهن انسان هجوم می آورند. زمانی تمایل داریـد بخوابید کوشش نمایید چنان چه مساله ای وجود دارد، آن را حل و فصل نمایید و چنان چه ناراحتی هست، از دل همدیـگر در آورید.

۶٫ بر تعهدات خود پای بند باشید و دروغ نگویید

همیشه سرقول و تعهد خود بودن خیلی سخت می باشد. ولی این به این معنا نمی بـاشد که دروغ بگویید یا با همدیـگر صادق نباشید. اینکه همیشه راست بگویید و تعهدات خود را هـم به جا بیاورید واقعا تحسین برانگیز می باشد اما خواهـد توانست احساسات واقعی شما را هـم خدشه دار نماید . برای مثال، چنان چه از مدل موی همسـرتان خوشتان نیامده است، ضـروری نمی باشد صادقانه به وی بگویید چون خواهد توانست به ناراحتی منجر گردد. ولی این نبایستی رویه دایمی شما باشد.

۷٫ زندگـی را از یکنواختی بیرون کنید

بیشـتر از قدیمی ها اعتقاد دارند، دایم می بایست کاری نمایید که حال و هوای زندگـی تغییر پیدا کند. این حرف خیلی عالی می باشد و شکی در آن وجود ندارد، ولی ضـروری نمی باشد روزانه یک تغییری در آن تهیه نمایید. ولی بیشـتر از مواقع ضـروری می باشد برای دوری از اضطراب ، در یک راه مشخص و ثابت حرکت نمایید. هیجان بخشیدن به زندگـی ضـروری می باشد، ولی هر کاری میـزان و حدی دارد.

۸٫ هیجان عشق که از میـان برود، آتش عشق خاموش می گردد

بسیار از مواقع عشق با یک جرقه کوچک آغاز می گـردد و برای همیشه ادامه پیدا می کند. این طرز فکر کهنـه که گفته می شـود آتش عشق بعد از مدتی خاموش می گردد، به هیچ عنوان درست نمی باشد. هر وقـت که احساس می نمایید احساس و علاقه شما در حال کم یا گم شدن می باشد، صفحه تازه ای برای کتاب رابطـه خود بنویسید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *