دفتر عقد و ازدواج در ستارخان – محضر ازدواج در ستارخان

دفتر عقد و ازدواج در ستارخان – محضر ازدواج در ستارخان

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه ازدواج با این دسته از دختران ممنوع!! توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در ستارخان – محضر ازدواج در ستارخان

 

 

راه‌های شناخت طرف قابل زیاد می باشد احتمالا بتوان گفت به تعداد انسان ‌ها راه وجود دارد ولی نشانه‌هایی وجود دارد که خواهد توانست مثل میانبر عمل نماید و کمک کند دو طرف در مدت کوتاه آشنایی پیش از تزویج به معرفت قابل‌ قبولی برسند. دربـاره گزینش همسـر ، به شما می گوییم که با کدام دختران ازدواج نکنید.

در اینکه آدم تکمیل و بی عیب وجود ندارد، شکی نیست. ولی برخـی وقتها داشتن یک سری خصوصیات در شریک زندگـی ، خواهـد توانست زندگـی را دشوار و غیر قابل تحمل نماید. خوب است خانـم ها این خصوصیات را از خود دور نمایند تا مشکلی در ازدواج آنها نباشد.

  ازدواج با خانـم تلخ و طعنه‌ زن 

به نظـر می رسد این جور خانـم ها همیشه از دست همـه آقایان خشمگین می باشند ! احتمالا دل آنان یک یا چند مرتبه به وسیله آقایان شکسته شده و همیشه در حال سرکوفت زدن و یورش بردن به آقایان می باشند و چنان چه فرصتی برای شان پیش بیاید با کلام آزاردهنده و توهین و ناسزای ناشی از غضب بیرون حل نشده ی خود آقـا مقابل را کاملا آزرده خواهند نمود. بـعد ازدواج با این خانـم ها به صلاح نمی باشد.

  ازدواج با خانـم خودخواه 

اگر تمایل دارید پـس از تزویج منـزل ای شاد و همسـری داشته باشید که شادی شما هم برای وی با ارزش باشد بـعد می بایست دور خانـم خودخواه را خط بکشید! خانمی که مشـخص کرده همیشه خودش در الویت باشد نخواهد توانست یک منـزل و زندگـی گرم و شاد و عاشقانه برای تان فراهم نماید.

  ازدواج با خانـم پول دوست 

خانمی که نسبت به مـوارد مادی، دقت و تمایل وسواس گونه دارد مطمئنا نخواهد توانست همسـر خوبی پـس از ازدواج با شما باشد. چنان چه دقت او نسبت به پول و مادیات زیـادتر از تامین عاطفی و روحی خانواده و همسـر و بچه هایش باشد، نخواهد توانست نقش خود را به خوبی ایفا نماید.

خانمی که برای هر فردی عشوه گری می نماید

آیا جذب خانمی شده اید که به نظـر می رسد همیشه در حال عشوه گری و طنازی برای این و آن می باشد؟ این خانـم مثل یک پروانه که از گلی به گل دیگر می رود، توجهش به همـه آقایان دور و اطرافش می باشد و به نظـر می رسد همـه آقایان جذب وی می گردند. خب، خوب است چشمهایتان را خوب باز نمایید ! چون ترک چنین عادتی پـس از تزویج بسیار سخت می باشد و شما مطمئنا تحمل دیدن و شنیدن این را ندارید که همسـرتان تمایل داشته باشد گفتگوهای پر از ناز و عشوه با همـه آقایان اهل محل داشته باشد!

  خانمی که اهل مهمانی های همیشگی می باشد

این خانـم به هر مهمانی دعوت می گـردد و قطعا باید در همـه آنها هم حضور داشته باشد، وی زیـادتر اوقات لباس هایی به تن می کند که زیـادتر از تمام جلب دقت نماید و به عبارتی نگین مجلس باشد! وی مدام منتظر مهمانی بعدی می باشد و به هیچ دعوتی نخواهد توانست «نه» بگوید. چنین خانمی پـس از تزویج  نخواهد توانست اهل زندگـی باشد و آرامش و عشق مورد نیازتان را به شما بدهد، چون اصلا زمانش را ندارد!

  خانمی که همیشه همه چیز برایش مهیا بوده 

دختری که در مکان ی بزرگ شده که تمام چیز همیشه در دسترسش بوده و هیچوقت تجربه ی کوشش برای بدست آوردن چیزی را نداشته است، شانس اینکه بتواند خانـم خوبی برای همسـرش باشد خیلی ناتوان می باشد. فرقی نمی کند همسـرش چقدر بتواند آن نوع زندگـی و سادگی که این خانـم دوست دارد را برایش فراهم نماید ، چون نبایستی فراموش نمایید که زندگـی زناشویی و ازدواج برخـی وقتها واقعا احتیـاج به گذشت و صبر و فداکاری دارد و این چیزی می باشد که چنین خانمی برایش تمرین ننموده و آماده نشده و بعید به نظـر می رسد که الان بتواند این تمرین ها را آغاز نماید .

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در مرزداران محضر ازدواج در مرزداران

دفتر عقد و ازدواج در جنوب تهران محضر ازدواج در جنوب تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *