دفتر عقد و ازدواج در شمال تهران – محضر ازدواج در شمال تهران

دفتر عقد و ازدواج در شمال تهران – محضر ازدواج در شمال تهران

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد رفتارهای دختران که مردها دوست ندارند توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. این توضیحات به شما کمک می کند تا طرف مقالبتان را بیشتر بشناسید و اگر قصد ازدواج دارید در انتخابتان هوشمندانه تر عمل کنید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما باشید.

دفتر عقد و ازدواج در شمال تهران – محضر ازدواج در شمال تهران

 

 

 

 

درسته که برخـی از مردها دخترها رو از روی ظاهرشون برآورد و گزینش می نمایند ولی رفتار اون ها نقش مشـخص کننده تری داره و در طولانی مدت ارزشش را نشان خواهد داد. از جمله عادت های دخترانه بدی که مورد پسند آقایان نمی بـاشد و اون ها رو عصبی میکنه.

دست بردن به بشقاب غذای مرد

به چند علـت دست بردن به غذای یه آقـا حتی برای برداشتن یه دونه سیب زمینی سرخ گردیده اون رو اذیت میکنه. احتمالا انسانی باشه که حس تملک بیشتری نسبت به چیزها داره احتمالا هم با کاهش غذای درون بشقابش سیر نشه. بـعد اگه دلتون سیب زمینی سرخ شده خواست برای خودتون جدا سفارش بدید.

مرتب نمودن وسایلشون

هر چیزی که به نظـر خانوم ها شلختگی و به هم ریختگی میاد از نظـر مردها ابزارهایی می باشند که با تدبیر کنار هم مرتب شدن. منـظم نمودن وسایل آقایان همیشه موجـب درگیری و ناراحتی آنها میشه. چون با تغییر جاهاشون دیگه پیدا کردنشون دشوار میشه.

بیرون رفتن ها و خوش گذرونی های بیشتر از اندازخ

درسته که برخـی از مردها خانوم هایی رو میپسندن که به کمپانـی در جشن ها و مهمانی ها و تفریح و خوش گذرانی علاقه دارن ولی فردی که تصمیم جدی با شما داشته باشه نظـر کاملا مختـلفی داره.

غیبت و سخن چینی 

دائما حرف زدن در مـورد ظاهر و زندگـی دیگران برای یک آقـا واقعا آزار دهنده ست. به علاوه با خودش فکر میکنه شما ممکنه پشت سر اون هم پیش دیگران حرف بزنید.

به تن کردن لباس های نامناسب

همه ما خانوم ها دوست داریم همیشه ظاهر خوبی داشته باشیم حتی موقع قدم زدن در پارک. ولی به تن کردن کفش های پاشنه بلند و لباس های تنگ هم موجـب میشه به حد ضـروری راحت نباشیم و هم اینکه انـدکی غر بزنیم و این برای آقایان به هیچ وجه خوشایند نمی باشد.

پر نمودن همـه فضاها با وسایل خود

اگه همه حمام رو با شامپوهای خود یا کمد لباس رو با لباس های خودتون پر نمایید برای آقـا انـدکی ناخوشاینده و ناراحت کنندس براش. چون با وسایلی که اصلا بهره گیری نمی نمایید تمام چا رو تصرف نمودید و تنها یک قفسه کوچیک برای لباس های وی جا گذاشتید.

توصیه ی برای کادو

مردها هیچوقت دوست ندارن بهشون توصیه به این که چه کادویی براتون بخرن چون احساس می کنن این تصمیم خودشون نبوده و موجـب خواهد شد حس بدی نسبت به خودشون پیدا کنن.

بی علـت گریه کردن

بزرگ ترین ترس آقایان اشک ریختن خانوم ها می باشد چون اون لحظه نمیدونن می بایست چه کار انجا دهند به ویژه اگه علـت ویژه ای برای گریه کردنتون نداشته باشید. اگه از گریه هاتون به عنوان ابزاری برای برنده شدن در گفتگو ها بهره گیری نمایید و این کار رو دائم تکرار نمایید اعتماد آقـا رو نسبت خودتون از دست خواهید داد و رفته رفته نسبت به اشک هاتون بی ارزش میشه.

ساعت ها آماده شدن

اگه برای آماده شدن و درست نمودن موهاتون ساعت ها زمان صرف نمایید زمان شناسی و مسئولیت پذیریتون رو زیر سئوال میبره و حتی متوجه تغییر موها و آرایش تون نخواهید شد.

زیاد پرسش پرسیدن

همه ما اطلاع داریم که زیاد سئوال کردن از آقایان در مـورد ظاهر، چاقی، لاغری و پیر یا جوان بودنمون اون ها رو گیج می کنه و اغلب تنها یک پاسـخ برای این پرسش ها دارن.

دخالت دادن دیگران در گفتگوها

وقتی مـوارد و گفتگوهای خصوصیتون را با دیگران در میـان بگذارید ارزش خودتون رو از دست می دید. مـوارد خصوصی شما می بایست میـان خودتون بمونه.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

 

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در شهرک غرب محضر ازدواج در شهرک غرب

نکات مهم برای انتخاب محضر عقد و ازدواج  محضر عقد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *