دفتر عقد و ازدواج در شهرک تهرانسر – محضر ازدواج در شهرک تهرانسر

دفتر عقد و ازدواج در شهرک تهرانسر – محضر ازدواج در شهرک تهرانسر

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه عاشقی یکبار مصرف نیست! توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در شهرک تهرانسر – محضر ازدواج در شهرک تهرانسر

 

 

اگر تجربه یک عشق شکست خورده، نامزدی از دست رفته یا حتی زندگـی مشترکی را داشته اید که با فوت همسـر یا طلاق به انتهـا رسیده است، می بایست آگاه باشید که تزویج بعدی شما و رابطـه جدید عاطفی که شـروع می نمایید ، ارزش بیشتری دارد. شما تجربیاتی دارید که خواهید توانست از آنان برای مناسـب تر کردن رابطـه جدیدتان بهره گیری نمایید یا به واسطه آنان زندگـی تان را یک مرتبه دیگر به جـدال بکشید.

دیگر عاشق نخواهم شد!

وفاداری به عشق از دست رفته، یکـی از ارورهای بزرگ ولی رایـج انسان ‌های عاشق می باشد. برای این اشخـاص با ارزش نمی باشد که وارد رابطه‌ای حقیقی شده باشند یا فقط عشقی خیالی را تجربه نمـوده باشند. آنان می‌گویند به احترام فردی که دوستش دارند، هیچوقت عاشق نخواهند شد. ولی یک رابطـه سالم، رابطه‌ای می باشد که با واقعیت زندگـی همخوان باشد.

به خاطر دیگران ازدواج ننمایید

تزویج نه وظیفه می باشد و نه راهی برای جلب دقت یا انجام خواسته دیگران. تزویج یک قرارداد اجتماعی – عاطفی می باشد که لازمه‌اش وجود حد ‌ی از دوست داشتن و احساس احتیـاج برای داشتن شریکـی برای زندگـی می باشد. اصرار دیگران، احتیـاج بچه ها به دارا بودن مراقب یا آرزوی پدر و مادر به دیدن عروس و داشتن نوه‌ها، هیچ یک نخواهند توانست انگیزه‌ای منطقی و درست برای نشستن پای سفره عقد باشد و آمار بالای طلاق در اجتماع این ایـام ما هم نشان می‌دهد که انگیزه‌های نامناسب آغاز زندگـی و ناتوانی انسان ‌ها در گزینش شریک مناسب برای زندگـی و مقابله با چالش‌های جهان پـس از تزویج تا چه حد در ویران کردن یک رابطـه اثر می گذارد.

احساسی نباشید

به همـان نسبت که بی احساس بودن برای رابطـه تازه شما تهدیدکننده می باشد، بیشتری احساساتی شدن هم تهدیدکننده می باشد. ازدواج‌هایی که مبنای احساسی دارند ازدواج‌های با خطر بالا می باشند ؛ شخصی که برای فرار از شرایط موجود تزویج می نماید، برای نجات دادن طرف رو بـه روی از مشکلاتی که دارد، فردی که فکر می کند دیر شده و سنش بالا رفته، افرادی که به لحاظ احساسی تا به حال درگیر رابطـه گذشته می باشند و اشـخاصی که معیارهای تناسب سنی، ظاهری، فرهنگی، اعتقادی، تحصیلی، اقتصادی، شغلی و حتی تندرست جسمی، اهمیت اجتماعی، روانی، اعتیاد طرف رو بـه روی را نادیده می‌گیرند.

مواظب دام های عاطفی باشید

معمولاً ما ناخودآگاه عاشق افرادی می‌شویم که به انسان ‌های اثرگذار زندگـی ‌مان شباهت بیشتری داشته‌اند یا کاملا از آنان گوناگـون بوده‌اند. تجربه ما در ارتباط‌هایی که با اعضای خانواده داشته‌ایم و عکسی که از نخستین عاشق شدن‌ها برایمان به یادگار مانده است، ناخودآگاه به جای خود ما برایمان دست به گزینش خواهند زد. ولی دقت کنید ! چنان چه شما هم در این تله بیفتید، از تجربه یک عشق واقعی و گوناگـون محروم می شوید و تا انتهـا عمر عکسی تکراری از اشخاصـی که قبل از این در زندگـیتان حاضر بوده‌اند را در صـورت همسـرتان مشاهده می کنید؛ تصویری که موجـب می‌شود به خطـا دربـاره خوبی‌ها یا اشتباه‌هایش قضاوت نمایید . بـعد دقت کنید شما به این دام نیفتید.

در واقع شباهت یا فرق یک شخـص با عشق سابق، یکـی دیگر از عـلت ها اشتباهی می باشد که انسان ‌ها را به تزویج ترغیب می نماید. یکـی از عـلت ها اصرار روانشناسان به در نظـر گرفتن فاصله چند ماهه بین دو رابطـه عاطفی، پرهیز از چنین اروری می باشد. بیشـتر از اشـخاصی که از یک رابطـه آزاردهنده بیرون می‌آیند، فقط به علـت فرق فرد مقابلشان با همسـر قبلی به وی دل خواهند بست و بیشـتر از اشـخاصی که با خاطره یک عشق نافرجام زندگـی می‌کنند، فقط به علـت شباهت شخـص رو بـه روی با این عشق به ازدواج با وی تن خواهند داد. از نظـر روانشناسان این تفاوت‌ها و شباهت‌ها ، در شـروع ارتباط تمام تمرکز شخـص را به خود معطوف می نمایند و وی را از ارزیـابـی خصوصیات  دیگر همسـر آینده یا موضوعات با ارزش دیگری از قبیل شرایط اجتماعی، خانواده و انتظارات شخـص رو بـه روی از زندگـی باز خواهد داشت.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *