دفتر عقد و ازدواج در شیخ بهایی – محضر ازدواج در شیخ بهایی

دفتر عقد و ازدواج در شیخ بهایی – محضر ازدواج در شیخ بهایی

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه تزویج با این شرایط آینده تان را تباه می کند ، دقت کنید . توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در شیخ بهایی – محضر ازدواج در شیخ بهایی

 

 

تزویج با این شرایط آینده تان را تباه می کند ، دقت کنید .

خطرهای ناشی از  ازدواج اینترنتی 

در جهان جدید و پرسرعت درحال حاضر ، برخـی از اشخـاص از طریق اینترنت، سایت ها و شبکه های اجتماعی همسـر یابی، شریک زندگـی خود را جست و جو می نمایند و تمایـل دارند در اندک وقتی به یار محبوب خود برسند. این نوع آشنایی، خیلی راحـت می باشد ولی آیا می توان با این شیوه به عشق واقعی و با دوام دست یافت و آیا ازدواج هایی که بر پایه آشنایی اینترنتی و از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی همسـریابی انجام می شود ، پایدار خواهد بود؟ برای رسیدن به جـواب معقول می بایست معنی عشق واقعی و عمیق و ضمناً زندگـی پایدار میـان خانم و آقـا را ارزیـابـی نمود و اینکه آیا در قرارهای اینترنتی چنین مهر و محبتی پیدا خواهد شد؟

  دلیـل رونق ازدواج اینترنتی

یکـی از عـلت ها رایـج شدن ازدواج های اینترنتی این می باشد که شیوه معرفی سنتی که گذشته کسانی ، خانواده های دختر و پسر را به همدیـگر معرفی می نمودنـد ، خیلی کم شده است. در شهرهای کوچک تاکنـون این شیوه رونق دارد ولی در شهرهای بزرگ این اتفاق کمتر می افتد. بعضـی متخصصین هم دلیـل بیشتر شدن علاقه به آشنایی اینترنتی را سرعت موجود در جهان درحال حاضر می دانند. در واقع ، سرعت فضای مجازی و سایبری خیلی زیـادتر از فضای واقعی می باشد و انسان درحال حاضر ، سریع با قرار گرفتن در مقابل سیل دائمی از اتفاقات در اجتماع سایبری معتاد می گـردد و از اینکه برای کار و کار زندگـی زمان بگذارد، بیزار می باشد. وی که به دنبال تغییرات با سرعت زیاد می باشد، حتی دوستی و مهر و محبت و همسـر آینده خود را هم می خواهد از طریق اینترنت و در کوتاه ترین وقـت ممکن پیدا نماید ولی متاسفانه فراموش نمـوده برای دارا بودن عشق و علاقه عمیق به شخصی که قرار می باشد شریک و همدم زندگـی اش شود، به زمان و وقتی ضـروری نیاز دارد.

ارزیابی دو وعده سایت ها و شبکه های همسـریابی

هر فردی برای گزینش همسـر مناسب می بایست روی خصوصیات شخصیتی و ارزش های شخـص مورد نظـر متمرکز گـردد و مناسب ترین شخـص را گزینش نماید . سایت های همسـر یابی به کاربران خود وعده دو اقدام با ارزش را می دهند: اول اینکه به اشخـاص کمک می نمایند تا موردهای بیشـتر برای گزینش داشته باشند و دوم این که ازدواج آنها زیاد و بادوام خواهد بود.  دربـاره وعده اول، شکی نمی بـاشد که درست گفته اند. این سایت ها با تبلیغات و ترفندهایی که به کار گرفته می شود، خواهند توانـست تعداد بی شماری از اشخـاص جویای همسـر را به سمت خود جذب نمایند.

آیا شناختن اینترنتی امکان پذیر است؟

شخصی را که در اینترنت دیده می شود ، می توان به کوه یخی که در اقیانوس قرار دارد و فقط قسمتـی از آن خارج است، تشبیه نمود. ما تنها همـان بخـش کم را مشاهده می کنیم و بخـش های پایین آن از چشمان مخفی است؛ پس آشنایی اینترنتی برای گزینش همسـر کافی و جذاب نمی باشد. اشخـاص برای گزینش همسـر می بایست با همدیـگر آشنایی نزدیک داشته باشند و در عین حال، خانواده های همدیـگر را از نظـر مـوارد فرهنگی و روابط اقتصادی بشناسند و دو فرد ارزیـابـی نماینند که آیا از لحاظ خانوادگی با همدیـگر سنخیت دارند یا خیر. در غیر این صورت ازدواجشان موفق نخواهد بود.

خطرات شناخت‌های اینترنتی

دخترها و پسرها بطور معمول در فضای مجازی اطلاعات صحیحی در مـورد سن، وضعیت تحصیلی، شرایط خانوادگی و اقتصادی و این قبیل مسائـل به همدیـگر انتقال نمی دهند و بر حسب همین اطلاعات نادرست، ارتباطی کاملا مجازی و غیرواقعی برقرار می سازد. زمانی این رابطـه ادامه پیدا می نماید، وابستگی عاطفی میـان آنها ایجاد گـردد و بعد از به وجود آمدن وابستگی، اندک اندک به فکر آشنایی زیـادتر و در انتها ازدواج خواهند افتاد  و در این شرایط، خانواده های خود را در جریـان قرار می دهند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در ونک محضر ازدواج در ونک

دفتر عقد و ازدواج در ملاصدرا  محضر ازدواج در ملاصدرا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *