دفتر عقد و ازدواج در فتح – محضر ازدواج در فتح

دفتر عقد و ازدواج در فتح – محضر ازدواج در فتح

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه می‌خواهید جشن عروسیتان چطور باشد؟ توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در فتح – محضر ازدواج در فتح

دفتر عقد و ازدواج در فتح - محضر ازدواج در فتح

دفتر عقد و ازدواج در فتح – محضر ازدواج در فتح

تمایل دارید جشن عروسیتان چگونه باشد؟

واقعاً دوست دارید مراسم عروسیتان را چگونه اجرا نمایید ؟ می‌خواهید بی‌خیال جشن شوید یا اینکه تمایل دارید کمتر از عروسی نوه ملکه الیزابت نباشد و کاری بکنید که دوست و آشنا به شما غبطه بخورند؟ اصلا اطلاع دارید که با شرایطی که دارید چه نوع جشنی به دردتان می‌خورد؟ قرار می باشد پـس از انجام این آزمایش به پاسـخ تمامی پرسش ها برسید. بـعد اول یک قلم بیاورید و پـس بیاید سراغ دلتان بروید.

۱- قرار است چند خانواده را به عروسیتان دعوت نمایید؟

یک نگاهی به فهرست میهمان‌هایتان بیندازید. پـس پیش خودتان قضاوت کنید که شما را یاد چه خواهد انداخت.

الف) شناسنامه. تنها اسم پدر و مادرهایمان در آن می باشد. تنها خودمان و پدر و مادرهایمان. پـس هم خواهرها، برادرها، داماد‌ها و عروس‌های خانواده و احتمالا هم نوه‌ها. همین!

ب) فهرست آخرین میهمانی دوستانه‌ای که گرفتیم. تمام رفیـق ها مشترک و هم کلاسی‌هایی که می‌شناسیم. یک جمع دوستانه و جوان.

ج) فهرست میهمانی‌های پـایان هفته‌ای مادر. تمام فامیل و آشناها به اضافه آنهایی که تنها سال‌ به‌ سال ایام عید یکدیـگر را می‌دیدیم. اما رفیـق ها نزدیک خودمان هم دعوت می باشند.

د) فهرست یک میهمانی شاهانه. انگار که عروسی دختر شاه پریان می باشد، فامیل و دوست و آشنا تا همکارهای والدیـن همه می باشند . هر فردی که موقعی با آنان سلام و علیک داشتیم دعوت است!

۲- تمایل دارید شب عروسی چه لباسی به تن کنید؟

الف) یک چیزی که اصلا مثل لباس‌های معمولی نباشد. یک لباس غیرمتعارف و بیرون از فکر همه. می‌خواهم تنها یک لباس شب بلند به تن کنم که رنگش زیاد با اهمیتی ندارد. چنان چه سفید باشد که قطعا یک کلاه سفید بزرگ هم روی سرم قرار می دهم!

ب) یک پیراهن سفید یا عاجی معمولی که یقه‌اش قلبی ظاهـر می باشد با دامن بلند راسته. یک چیزی که هم آسان باشد و هم قشنگ . اما دوست دارم روی لباسم یک کمربند نقره‌ای داشته باشم یا کیف نقره‌ای به دست بگیرم. حالا یک هارمونی شیک احساس می‌شود!

ج) یک لباس عروس سبک که بتوانم با آن راحت باشم و تمام حواسم به این نباشد که سنگینی دامنم را چه کار کنم. یک پیراهن عروسی شیک و اما نه چندان پوشیده که انسان را به یاد الهه‌های یونانی بیندازد. نه تنها یک عروس!

د) یک لباس عروس تکمیل با تمام تزییناتی که می‌تواند داشته باشد. درست مثل یک شاهزاده خانم. یک دامن پفی بزرگ با پارچه ساتن اصل و توری که روی زمین کشیده گـردد و کامل طلا و جواهرات!

۳- برای گزینش سالن عروس چه تصوری دارید؟

هیچ تصور کرده‌اید که می‌خواهید در چه جور جایی عروسی‌ را برگزار کنید؟
الف) در پی جایی برای عروسیمان نیستیم. تنها یک جایی که خطبه عقد را مطالعه کنند و یک سفره کوچک عقد هم داشته باشد، احتمالا منـزل یکـی از خانواده‌های خودمان. اما همـان دفترخانه برایمان کفایت خواهد کرد.
ب) جایی که خودمونی باشد. زیاد اهمیت ندارد که کجا باشد. اینکه بتوانیم چند ساعت را کنار دوستانمان شاد باشیم و شب عروسیمان را جشن بگیریم ضـروری می باشد. حالا پارکینگ منـزل پدر من باشد یا یکـی از طبقه‌های منـزل پدری همسـرم.
ج) یک جای خوش رنگ و لعاب. جایی که فضای زیبای داشته باشد مثل یک باغ بزرگ در اطراف تهران. هر جایی که بشود خودمان هر گونه ای که دوست داریم به آن سر و ظاهـر بدهیم و اما جای ضـروری هم برای تمام فامیل داشته باشد. طراحی‌اش با ارزش نمی باشد تنها می بایست بزرگ باشد.
د) یک سالن عروسی همـه عیار با تمام جزئیات، نورپردازی و گل‌آرایی خوب، سقف بلند و لوسترهای آویزان. نبایستی هیچ‌ کم و کسری داشته باشد. می بایست گونه ای باشد که میهمان‌ها تصور نمایند آن شب وارد یک قصر پر نور و رویایی شده‌اند.

اگر بیشتر پاسخ‌هایتان الف است:

چه امتیازی دارد: رمانتیک بهترین صفتی می باشد که می‌شود برای تعریف این جور مراسم بهره گیری نمود.

اگر بیشتر پاسخ‌هایتان ب است:

چه امتیازی دارد: یک جشن راحت و خودمانی. نه خیلی ساده می باشد و بی‌زرق و برق و نه زیاد پر ریخت و پاش و شلوغ. انگار که در یک آخر هفته قرار باشد همه دوستانتان را دور هم مشاهده کنید.

اگر بیشتر پاسخ‌هایتان ج است:

چه امتیازی دارد: بسیار بستگی دارد که بخواهید چه قدر دوست و فامیل دعوت کنید. اگر قرار می باشد مراسم عروسی را در شهری دیگر بگیرید که نزدیک است نباید زیاد نگران باشید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۳ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان ششم شرقی ، نبش بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • سعادت‌آباد، سرو شرقی، بعد از خیابان علامه شمالی، خیابان رشادت، خیابان اقبال ملی، پلاک ۳۹ طبقه ۳ واحد ۴

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۰۶۶۹۳۶
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در پیکان شهر محضر ازدواج در پیکان شهر

دفتر عقد و ازدواج در منطقه محضر ازدواج در منطقه ٢٢

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *