دفتر عقد و ازدواج در فرشته – محضر ازدواج در فرشته

دفتر عقد و ازدواج در فرشته – محضر ازدواج در فرشته

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد درد در نخستین رابطه زناشویی در شب زفاف توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در فرشته – محضر ازدواج در فرشته

دفتر عقد و ازدواج در پونک

دفتر عقد و ازدواج در پونک

منظور ما از مدیریت هزینه های عروسی، عاقلانه خرج کردن می باشد و برای عاقلانه خرج کردن رعایت نکته ها زیر خواهـد توانست به شما کمک کند. چنان چه شما هم به دنبال راه های کم شدن هزینه های ازدواج و عروسی می باشید . ما برای شما پیشنهاداتی را آماده کرده ایم.

۱ – کم کردن هزینه های عروسی با مشـخص کردن هوشمندانه تاریخ مراسم

اگر تمایل داریـد هزینه های مراسم عروسی خود را کم کنید، نخستین اسکناس ها را خواهید توانست با مشـخص کردن درست تاریخ مراسم خود، صرفه جویی نمایید . بیشـتر از خدمات مشابه با اجرای مراسم عروسی، در ایـام وسط هفته و فصل های پاییز و زمستان، ارزان تر می باشند . شما خواهید توانست با گزینش یک روز در ایـام وسط هفته تخفیف های قابل توجهی در این خدمات کسب نمایید . برای مثال، تالارها و باغ های محل اجرا ی مراسم، گل فروشی ها، موسسه های عکاسی و فیلم برداری، آرایشگاه های عروس وغیره همگی در ایـام میانی هفته، تخفیف های قابل توجهی به مشتریان خود می دهند.

۲ – در گزینش محل اجرای مراسم عروسی دقت نمایید

آمار نشان می دهد قسمـت عمده ای از هزینه های عروسی (حدود ۳۰%) مرتبط به هزینه محل اجرا ی مراسم و پذیرایی می باشد. پس در گزینش باغ یا تالار محل اجرا ی جشن عروسی تان زیـادتر دقت داشته باشید. بعنوان مثال چنان چه تعداد مهمانان شما کم است، چه لزومی دارد که یک تالار بزرگ را گزینش نمایید؟ چرا سراغ محل کوچکتری نمی روید؟ با گزینش جای کوچکتر، مهمانان شما هم زیـادتر به هم نزدیک خواهند شـد و اصطلاحا در فضای تالار ” گم نخواهند شـد “.

بعضـی از باغ ها هـم به علـت اینکه در اطراف شهرها واقع می باشند و ضمناً هزینه های بالاسری کمتری دارند، با هزینه های مناسب تری با شما قرارداد می بندند و در عین حال مهمانان شما از فضای با طراوت آنجا لذت می برند. احتمالا مورد مناسبی باشد چنان چه به تالارها و باغ هایی که به فاصله انـدکی در اطراف شهر شما می باشند فکر کنید. این اماکن به علـت دورتر بودن از مراکز شهری، هزینه های مناسب تری دارند و ضمناً مهمانان شما دردسر ترافیک سنگین درون شهر را هم نخواهند داشت.

۳ – گل آرایی ها و تزئینات غیر لازم و ضـروری را پاک نمایید

گل آرایی ماشین عروس، بادکنک آرایی سالن پذیرایی، آتش گیم وغیره در ظاهر چندان پرهزینه نمی باشند ولی چنان چه با هم جمع شوند خواهندتوانـست خیلی گران باشند. چنان چه اسکناس های خود را دوست دارید کوشش نمایید احساسی تصمیم نگیرید. بعضـی از این خدمات مثل تزئین ماشین عروس را خواهید توانست با هزینه های کمتری هـم انجام دهید. برای مثال باحذف بعضـی از گل های گران هزینه و جایگزین کردن آنان با گل های ارزان تر و یا پاک گل هایی که مرتبط به آن فصل نیستند و گزینش گل هایی که در آن فصل زیادتر می باشند ، خواهید توانست هزینه های تزئین ماشین عروس را کم کنید.

۴ – فیلم برداری و عکاسی عروسی

فیلم برداری و عکاسی مجلس عروسی یکـی از بخـش هایی می باشد که چنان چه انـدکی دقت داشته باشید، خواهید توانست حسابی در هزینه های آن صرفه جویی نمایید . در درجه اول کوشش نمایید با چندین موسسه مذاکره نمایید و از هزینه ها و ضمناً کیفیت کار آنان مطلع گردید. کوشش نمایید سراغ تولید کننده های مهـم بروید که جواز تولیدی دارند و نسبتا همه وهله ها کار، از فیلم برداری و عکس برداری گرفته تا میکس و مونتاژ و چاپ وغیره را خودشان انجام می دهند. به این ترتیب، هزینه های واسطه گری و دلالی در این خدمات را پاک می نمایید و به آسانـی حدود ۲۰% تا ۳۰% صرفه جویی خواهید کرد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در کامرانیه محضر ازدواج در کامرانیه

برنامه ریزی مراسم ازدواج|رزرو دفترازدواج ارزان|محضر عقد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *