دفتر عقد و ازدواج در قلهک – محضر ازدواج در قلهک

دفتر عقد و ازدواج در قلهک – محضر ازدواج در قلهک

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد چند راه خراب کردن رابطه جنسی با همسرتان توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در قلهک – محضر ازدواج در قلهک

دفتر عقد و ازدواج در قلهک - محضر ازدواج در قلهک

دفتر عقد و ازدواج در قلهک – محضر ازدواج در قلهک

ارتباط جنسی به خاطر احساساتی که همراه آن می باشد بسیار آسان خراب می شود . تمایلات جنسی ما به آسانی تحت اثر اعتماد به نفس، نا امنی های احساسی، فشارها، انتقادها و انتظارات می باشد.

پس برای اینکه حسابی رابطـه جنسی با همسـرتان را خراب نمایید ، راه های پایین را عملی نمایید :

۱٫ تنها چون ازدواج نمـوده اید انتظار رابطـه جنسی داشته باشید.

هر همسـری می بایست وظیفه های زناشویی خود را انجام دهد به این خاطر همسـرتان موظف می باشد که با شما رابطـه جنسی داشته باشد. این یکـی از فـایـده های ازدواج می باشد.

۲٫ هر هفته تنها در یک وقـت و محل ویـژه ارتباط جنسی داشته باشید.

با اینکار دیگر هیچکدام از شما با یک وقـت یا محل جدید سورپرایز نخواهید شد. “پنج شنبه شب، ساعت نه و نیم، در تخت خواب”. مطمئناً هیچکس از یکنواختی در رابطـه جنسی لذت نمی برد.

۳٫برای رابطـه جنسی خود هربار از یک الگو پیروی نمایید .

دقت نمایید که هر مرتبه یکسری کارهای یکنواخت و روتین شده را پشت هم انجام دهید. اصلاً الا در رابطـه جنسی تنوع هم اهمیت دارد؟

۴٫ قطعا مست باشید تا به آسانـی نرم شوید.

در رابطـه جنسی تنها خودتان با ارزش می باشید . چنان چه اطلاع داریـد که همسـرتان از مست شدن شما خوشش نمی آید، می بایست بداند که چنان چه واقعاً دوستتان دارد می بایست تحمل نماید .

۵٫ تنها با هدف رابطـه جنسی به همسـرتان دست بزنید.

واقعاً چه فردی به نوازش غیرجنسی احتیـاج دارد؟ اینطوری همسـرتان می فهمد که نوازش کردن و رابطـه جنسی با هم برابر می باشد.

۶٫ برای برقراری رابطـه جنسی پیش نوازی را کنار بـزارید و فوراً بروید سر اصل مطلب!

در جهانی با این سرعت بالا که ما زندگـی می کنیم، دیگر چه فردی وقت دارد که آرام آرام رابطـه جنسی را آغاز نماید ؟ نیازی نمی بـاشد این همه یکدیـگر را اذیت نمایید. دست از اتلاف زمان بردارید و یکسره سراغ عمل مهـم بروید. از این گذشته، هر دوی شما می بایست صبح بروید سر کار بـعد باید به حد ضـروری استراحت کنید.

۷٫ طی رابطـه جنسی لباس هایتان را در نیاورید.

نیازی نمی بـاشد که طی رابطـه جنسی بطور کامل لخت شوید چون کار پـس از ارتباط جنسیتان را هم زیـادتر می کند که مجـدد لباسها را تن نمایید.

۸٫ از کارکرد جنسی همسـرتان انتقاد نمایید .

اگر اینکار را انجام ندی همسـرتان چطور می بایست به عیب های کار خود آشنا شود؟ چنان چه اینکار را انجام ندهید تا پـایان می خواهد کارهایی را انجام دهد که شما را آزار خواهـد داد .

۹٫ از ظاهر همسـر تان انتقاد نمایید .

هرچه سن همسـرتان بالاتر می رود و دیگر کمتر به ظاهر خود رسیدگی می کند ، قطعا به وی بگویید که چقدر ظاهر وی میل جنسی شما را سرکوب می نماید. اینکار موجـب می گـردد انـدکی به خودش بیاید و به وضع ظاهرش بازبینـی زیادتری کند.

۱۰٫ موقع رابطـه جنسی بـزارید تلویزیون روشن باشد.

نباید بـزارید که رابطـه جنسی موجـب گـردد از برنامه تلویزیونی مورد علاقه تان عقب بمانید. بـعد تلویزیون را روشن نگه دارید و حین رابطـه جنسی برنامه مورد علاقه تان را هم ببینید.

۱۱٫ حین رابطـه جنسی تلفنتان را هم پاسـخ بدهید.

از کجا اطلاع داریـد احتمالا تلفن مهمی باشد و نبایستی از آن غافل باشید. دربـاره اس ام اس و ایمیل هم ضمناً . فوراً به آنان پاسـخ بدهید. از این قبلی حین رابطـه جنسی به گروهایتان که احتیـاج ندارید و خواهید توانست با آن موبایل تلفن را بگیرید.

مطلب مرتبط:

  1. دفتر عقد و ازدواج در فرمانیه محضر ازدواج در فرمانیه
  2. دفتر عقد و ازدواج در تجریش محضر ازدواج در تجریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *