دفتر عقد و ازدواج در کردستان – محضر ازدواج در کردستان

دفتر عقد و ازدواج در کردستان – محضر ازدواج در کردستان

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه با چه تیپ شخصیتی ازدواج کنم بهتر هست؟ توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در کردستان – محضر ازدواج در کردستان

پیچیدگی های زمان نامزدی

اگر از همان روزهای نامزدی، اولین خشت این رابطه را کج بگذارید، مقدمات از دست دادن کسی که دوستش دارید یا وارد شدن به رابطه‌ای که تحمل ماندن در آن را ندارید، فراهم می‌کنید.

زمان نامزدی را زیاد نکنید

شرایط رفتن به منـزل بخت را ندارید ولی قصد دراید به رابطـه تان رسمیت دهید؟ توصیه می‌کنیم چنان چه نمی‌توانید بعد از ۶ماه یا نهایتاً یک سـال از نامزدشد‌ن‌ به منـزل خود بروید، به جای عجله کردن در رسمیت بخشیدن به این رابطه، برای فراهم نمودن مقدمات ازدواجتان کوشش نمایید . نامزدی طولانی خواهید توانست به رابطـه شما صدمـه بزند.

کار را پایان یافته نبینید

نامزدی فقط زمان شناخت می باشد نه قسمتـی از زمان متاهل شدن شما. اجازه ندهید تعهدی که در این زمان ایجاد می‌شود، بر تفاهم بین شما مقدم گـردد و حق تصمیم‌گیری درست و منطقی را از شما بگیرد. چشم‌هایتان را باز نمایید . چه تفاوت‌ها و چه شباهت های دارید؟ این تفاوت‌ها تا چه حد خواهند توانست موجـب زیر پا گذاشته شدن خطوط قرمز شما شوند؟ در مقابل کدامشان خواهید توانست چشم‌هایتان را ببندید و کدامشان چنان چه یک عمر در زندگـیتان تکرار گردند، خواهند توانست

آرامش شما را بگیرند؟ نبایستی به‌ خاطر ترس از حرف دیگران یا استرس دوبـاره احساسات شخـص مقابلتان خود را موظف به نشستن پای سفره عقد آگاه باشید . احتمالا چنان چه ناحقوق بودن‌تان را فریاد نزنید و آن را فقط به اطلاع آشنایان نزدیک برسانید، برهم زدن این قرارداد موقعی نبود تفاهم برایتان راحت ترباشد.

فاصله ها را حفظ نمایید

حتی چنان چه صیغه محرمیت بینتان جاری شده، باز هم تا گرفتن جشن عروسی و رفتن به منـزل خودتان، فاصله‌ها را حفظ نمایید تا به دلیـل درگیر شدن بیشتر از حد احساساتتان چشم‌های شما بر واقعیت ها بسته نشود. شانس دارد به‌خاطر شـروع نمودن رابطـه زناشویی در این عصری ، احساس نمایید که امکانی برای قطع این ارتباط، به هم زدن نامزدی و وصلت در آینده با شخصی دیگر وجود ندارد. از آنجا که قرار نمی بـاشد نامزدی شما زیاد طول بکشد، به خودتان این مجال را بدهید که بدون وجود عواملی از این دست، با چشم باز یکـی از مهمترین تصمیم‌های زندگـیتان را بگیرید.

تمامی رازها را نگویید

درست می باشد که شما نبایستی جز حقیقت چیزی را به زبان بیاورید ولی خواهید توانست برخـی وقتها دربـاره بعضـی حقایق سکوت نمایید . چنان چه رازی در خانواده شما می باشد که گفتن یا نگفتنش تاثیری روی زندگـی ناحقوق شما و حتی زندگـی مشترکتان نمی‌گذارد، خواهید توانست آن را به زبان نیاورید. فکر ننمایید زندگـی مشترک یعنی دارا بودن اطلاعات مشترک دربـاره قبلی و احساساتی که سراغتان می‌آید. برخـی وقتها شکستن این سکوت خواهد توانست کام رابطـه شیرین شما را تلخ نماید .

امتحان عشق اجرا ننمایید

نامزدتان چقدر دوستتان دارد؟ برای دارا بودن شما حاضر می باشد تا کجا پیش برود و از چه چیزهایی بگذرد؟ احتمالا چنین پرسش هایی که در ذهن معـمولاً ما چرخ می‌خورد، خیال راه انداختن چند امتحان عشق را به ذهن شما بیاندازد. «اگر من را دوست داری با فلانی قطع رابطـه کن!»، «اگر من را دوست داری نبایستی هیچ محدوده خصوصی‌ داشته باشی و می بایست رمز گذر حساب‌های اینترنتی‌ را در اختیار من بگذاری و اجازه دهی گوشیت را وارسی کنم» وغیره اینها خواسته‌هایی می باشد که از نظـر بعضـی خانم‌ها و حتی آقایان، به عنوان امتحانی برای سنجیدن میزان عشق طرف مقابل به آنها، معرفی می گردد ولی چنان چه شما هم اهل اجرا نمودن چنین امتحان ‌هایی می باشید ، دست نگه ‌دارید. هیچوقت به حریم فردی نامزدتان وارد نشوید و اجازه ندهید وی هم حریم شما را زیر پا بگذارد. کوشش نمایید میزان عشق همسـرتان را در وفاداری‌ به قول‌هایش، احترام گذاشتن به شما و اشـخاصی که دوستشان دارید و کوشش برای ساختن آینده‌ای مناسـب تر بسنجید، نه ویران نمودن پل‌های پشت سرش برای جلب توجه شما.

خودتان را زیر و رو ننمایید

درست می باشد که سازگاری پـس از ازدواج، خواهد توانست به نفع شما و رابطه‌تان تمام شود، ولی این سازگاری به معنی زیر پا گذاشتن خودتان و اولویت‌هایتان نمی باشد. هیچوقت قسمتـی از خودتان را زیر پا نگذارید که بعدها به‌خاطر از دست دادنش حسرت بکشید یا اینکه به شخـص مقابلتان فشار بیاورید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

شروط ضمن عقد در قانون مدنی

سقف وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافت!! – وام ازدواج ۹۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *