دفتر عقد و ازدواج در مرزداران – محضر ازدواج در مرزداران

دفتر عقد و ازدواج در مرزداران – محضر ازدواج در مرزداران

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه پدر رو ببین پسر رو انتخاب کن! توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در مرزداران – محضر ازدواج در مرزداران

 

 

 

روانشناسان گفته اند والد همجنس زیادترین اثر را بر فرزند می‌گذارد. احتمالا برای این باشد که کهنـه ها می گفتند مادر را ببین، دختر را بگیر. این مساله در مـورد پسرها هم صدق می نماید. آقایـان حتی چنان چه ارتباط خوبی با پدرشان نداشته باشند باز بطور ناخودآگاه از شخصیت آنان رونوشـت برداری می نمایند.

آنها نه‌ فقط خوبی‌ها و توانایی‌های وی را به ارث خواهند برد چـرا که حتی چنان چه خودشان هم بی‌خبر باشند، خصوصیات ناخوشایندش را با خود به منـزل بخت خواهند برد ، چرا که این خصوصیات از کودکی به ظاهـر الگوی رفتاری یک آقـا برای آنان درآمده و این الگوها نسبتا هرگز تغییر نمی کند و هر چه سن شخـص زیـادتر شود، شباهت زیادتری به پدرش پیدا خواهد کرد. بـعد دقت کنید و پیش از پاسـخ مثبت دادن، برای معرفت پدر شوهر آیندتان کوشش نمایید .

به ازدواج بدبین می باشد؟ 

احتمالا زندگـی قبلی این آقـا موجـب بی‌اعتماد شدنش به خانم‌ها و گریزان بودنش از ایـجاد خانواده شده می باشد. روانشناسان گفته اند چنان چه در زندگـی پسر پدر نقشی خوب و اثرگذار داشته باشد ولی رابطـه بچه با مادرش بد و مخرب باشد، پسر بچه فقط از نعمت دارا بودن یک الگوی هم‌جنس خوب بهره‌مند می باشد؛ چنین فردی در بزرگسالی در ایفای نقش آقایـان مشکلی ندارد ولی از نزدیک شدن به جنس مخالف خود می‌ترسد. عجیب نمی بـاشد چنان چه پسری که با این الگو زندگـی نمـوده از تزویج گریزان گـردد یا پـس از ایـجاد خانواده به همسـرش اعتماد تکمیل را نداشته باشد.

شما را به خانواده اش ترجیح خواهـد داد ؟ 

فرض نمایید خواستگاری دارید که خانواده‌اش مخالف تزویج وی با شما می باشند و وی به شما می گوید که در راه عشقتان تمام را کنار می گذارد و از منـزل پدری اش بیرون می زند تا زندگـی جداگانه ی داشته باشد و بتواند با شما ازدواج نماید . فکر می نمایید این آقـا بلوغ ضـروری برای تزویج را دارد؟ احتمالا حرف‌های این آقـا چندان هم بی‌پایه نباشد و وی برای رسیدن به دختری که دوستش دارد، بتواند از همه دل بکند ولی زندگـی در کنار چنین مردی زیاد هم راحـت نمی باشد.

بر حسب نظـر روانشناسان چنان چه مادر بچه در زندگـی وی چهره‌ای مثبت داشته باشد ولی پدر حمایت گر و مایه افتخار پسر نباشد، شخـص در بزرگسالی نخواهد توانست نقش‌های آقایـان را به خوبی برعهده داشته باشد. چنین پسری به آسانـی دل به یک دختر می‌بندد و حتی از اینکه برای تزویج با وی از تمام ببرد نمی‌ترسد، چراکه تصور می‌کند تمام دختر‌ها مثل مادرش می باشند و راحـت به خانمی که سر راهش قرار می‌گیرد، اعتماد می‌کند. ولی زندگـی کردن با چنین پسری به‌خاطر ناتوانی‌اش در حمایت از شریک زندگـی و ایفای نقش‌های آقایـان راحـت نیست.

شکاک و بی‌اعتماد می باشد؟ 

بیشـتر از آسیب‌هایی که در بچگی به روان و شخصیت شخـص می‌رسد به آسانی در بزرگسالی جبران نمی‌شود. یکـی از شدید‌ترین این آسیب‌ها با ایجاد فاصله‌ای میـان بچه و والدینش ایجاد می‌شود و برخـی وقتها تا انتهـا زندگـی با شخـص همراه می‌ماند. روانشناسان معتقد هستند چنان چه بچه از نعمت دارا بودن والدیـن خوبی که الگوی ارزشمند ی برایش باشند، بی‌بهره باشد، نه در بزرگسالی قهرمانی دارد که از وی الگو بگیرد و با وی شبیه سازی نماید و نه توانایی نزدیک شدن به جنس مخالف و اعتماد کردن به وی را دارد. به عبارت دیگر چنین پسری نه از بـعد ایفای درست نقش‌های آقایـان برمی‌آید و نه خواهد توانست با غیرهمجنس خود رابطـه اثر گذاری داشته باشد.

همسـر و پدری ایده‌آل می باشد؟ 

اگر بخت با همسـرتان یار بوده و در کودکی پایین سایه والدیـن خوبی که رابطه‌ای همدلانه و صمیمی با همدیـگر و با وی داشته‌اند، پرورش یافته باشد مسئولیت‌پذیر بار  می آید و آسانی به توانایی‌هایش شک نخواهد کرد. وی خواهد توانست با نگاه کـرد باز همسـر آینده‌اش را گزینش نماید و ازدواجی موفق داشته باشد. چنین آقـا مسئولیت‌پذیری خواهد توانست از شریک زندگـی ‌اش حمایت نماید و در آینده پدری خوب برای فرزندش باشد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در جنت آباد محضر ازدواج در جنت آباد

عکس های دفتر ازدواج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *