دفتر عقد و ازدواج در ملاصدرا – محضر ازدواج در ملاصدرا

دفتر عقد و ازدواج در ملاصدرا – محضر ازدواج در ملاصدرا

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه آنچه باید قبل از ازدواج بدانید توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در ملاصدرا – محضر ازدواج در ملاصدرا

 

 

همان گونه که برای داخل شدن به دانشگاه و قبولی در کنکور تمام ملزم به طی نمودن مقدماتی مثل رفتن به دبستان و راهنمایی و دبیرستان می باشند؛ برای داخل شدن به زندگـی مشترک هم پیش نیازهایی وجود دارد که چنان چه آنها را پیش از گزینش همسـر بشناسیم بی شک موفقیت خود را در کنکور وصلت تضمین نمـوده ایم.

آگاه باشید ؛ زوج های موفق صراحت دارند

برای زوج موفق بودن می بایست آویزه گوش خود نمایید که همیشه و در هر حالی می بایست به همسـر خود مد نظر داشته باشید و دل دادن به کار و سرگرمی و ورزش و دیگر تفریحات زندگـی دقت شما را بیشتر از همسـرتان به خود معطوف ننماید! زوج هایی در زندگـی زناشویی موفق خواهند شد که بتوانند خواسته ها و انتظارات خود را به صراحت ( با در نظـر داشتن احترام) بیان نمایند. زوج های موفق پیش از وصلت توقعات خود را مطرح می نمایند و چنان چه توافق مهم با هم نداشته باشند، (برای مثال مرد فرزند می خواهد ولی خانـم مخالف می باشد) خواهندتوانـست به آغاز یا خاتمه وصلت به طور جدی فکر کنند. پـس از وصلت این زوج های موفق بطور منظم در مـورد انتظارات خود با همدیـگر حرف زده و چنان چه اختلافی بین آنها پیش آمد آن را به وقـت دیگری موکول می نمایند تا به توافق برسند.

آگاه باشید ؛ زوج های موفق همدیـگر را مرکز دقت قرار می دهند

برای اینکه یک زوج موفق باشید می بایست آگاه باشید در زندگـی می بایست یکدیـگر را دست کم نگرفته و به فکر خوشبختی خود و همسـر خود باشید. اغلب اشخـاص چند سـال بعد از وصلت مثل سال های اول به هم دقت نمی نمایند. بـعد بهتر می باشد پیش از پایین یک سقف رفتن یک قانون کامل برای دقت به همسـرتان در ذهن و قلب خود قرار دهید.

آگاه باشید که چنان چه تمایل دارید زوج موفقی باشید می بایست، کارهای کوچکی مثل اولویت قرار دادن نیازها و کارهای همسـرتان و کارهای بزرگ مثل احترام به وی و گوش کردن به حرف هایش را مد نظـر داشته باشید. برای زوج موفق بودن می بایست آویزه گوش خود نمایید که همیشه و در هر حالی می بایست به همسـر خود مد نظر داشته باشید و دل دادن به کار و سرگرمی و ورزش و دیگر تفریحات زندگـی دقت شما را بیشتر از همسـرتان به خود معطوف ننماید!

آگاه باشید ؛ زوج های موفق روشی برای حل مشکل دارند

برای اینکه زوج موفقی باشید مناسـب تر می باشد آگاه باشید که حتی چنان چه شما و همسـرتان با هم یکـی باشید باز هم برخـی وقتها پیش خواهد آمد که با نظـر هم موافق نمی باشید و این اختلاف و مخالفت در موضوعات ویـژه شانس دارد موجـب ناراحتی شما شود. نبایستی به اعتیاد، خشونت وبی محلی، تفریح با رفیـق ها در زمانـی که همسـرتان منتظر شماست رو بیاورید.

آگاه باشید ؛ زوج های موفق با هم پیشرفت می کنند

بی شک چنان چه متمایل دارید جدای از اینکه زوج موفقی باشید؛ زندگـی موفقی هم داشته باشید می بایست آگاه باشید که شخصی که درحال حاضر به وی بله می گویید و به عنوان همسـر انتخابش می نمایید در ۱۰ سـال آینده گوناگـون خواهد بود. زوج ها هر دو در طول زندگـی تغییر می نماینند به خاص در شرایط بحرانی و روز زندگـی مثل وقتی که پدر یا مادر یا یکـی از اقوام نزدیک خود را از دست خواهیم داد. برای زوج موفق بودن می بایست آگاه باشید که ضـروری می باشد تغییر نمایید تا بتوانید روابط در حال تغییر خود را خوب مدیریت نمایید !

آگاه باشید ؛ زوجهای موفق برای حفظ روابط تلاش می کنند

برای زوج موفق بودن می بایست بطور منظم وضعیت زندگـی خود را ارزیـابـی نمـوده و با هم حرف نمایید تا از شادی و توجه هر دو از زندگـی مشترک مطمئن گردید. چنان چه یکـی یا هر دو فرد آنان از شرایطی ناراضی باشند می کوشند تا مساله را ریشه یابی و از بین ببرید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *