دفتر عقد و ازدواج در منطقه ۵ – محضر ازدواج در منطقه ۵

دفتر عقد و ازدواج در منطقه ۵ – محضر ازدواج در منطقه ۵

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورداینکه این طور برای عروسی آماده شوید توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در منطقه ۵ – محضر ازدواج در منطقه ۵

با آغاز ماه ربیع الاول و اعیادی که مقابل داریم  بسیار ها نیت دارند در  مقدمات عروسی شان را آماده کنند. چنان چه شما هم جزو این عده می باشید ، مطالعه این متن کمکتان می کند تا مناسـب تر برای اجرا ی جشن تان برنامه ریزی نمایید .

تقویم پیدا کنید

پیش از هر کاری، می بایست سری توی تقویم فرو ببرید و تمام تاریخ ها را به دقت چک نمایید . هیچ چیزی نبایستی موجـب گـردد که تاریخ عروسیتان معیـن نباشد چون هیچ چیز به حد بلاتکلیفی و نداشتن برنامه زمانی، نخواهد توانست موجـب اضطراب شما و قر و قاطی شدن برنامه هایتان شود. از طرف دیگر وقتی تاریخی برای عروسی تان نداشته باشید، در وقـت بی انتهایی به سر خواهید برد که هیجان و انگیزه ازدواجتان را نابود می کند .

خواهید توانست با خانواده تان حرف بزنید و وقتی را در نظـر داشته باشید و در روز بله برون با خانواده طرف مقابل مطرح نمایید تا هر ۲ خانواده بر حسب یک پیش بینی حساب شده تاریخی را برای مراسم ازدواجتان در نظـر بگیرند. حواستان به مناسبت های مذهبی باشد. چنان چه هم برای سـال آینده برنامه عروسی دارید که می بایست آگاه باشید تقویم سـال ۹۵ از این حالا روی سایت مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران موجود می باشد.

تکلیفتان را مشخص کنید

هر دختری آرزو دارد مراسم ازدواجش زیبا و مجلل باشد ولی مصلحت زندگـی های درحال حاضر ی طور دیگری رأی می کند . احتـمال دارد با نامزدتان به این سرانجام برسید که خوب است جشن عروسیتان را به یک مهمانی خانوادگی تغییر دهید. یا احتمالا تصمیم بگیرید یک سفر تفریحی یا زیارتی را جایگزین عروسی نمایید . تکلیفتان را هر طور که می باشد بسیار زود معیـن نمایید تا مقدمات آن را فراهم آورید. برای معیـن کردن این تکلیف، می بایست لیستی از اولویت های زندگـیتان فراهم آورید.

ببینید چه چیز برایتان با ارزش تر است؟ کرایه یک منـزل بهتر یا دارا بودن مراسم عروسی؟ خرید ماشین یا اجرا ی مراسم در یک باغ مجلل؟ اندوخته کردن بـعد انداز یاغیره به هر حال تکلیفتان را معیـن نمایید و پـس از تصمیم گیری، راه را برای هر انتقادی ببندید. یادتان باشد هر تصمیمی در این باره بگیرید، می بایست تا پـایان پای آن بایستید، پاسـخ دخالت بزرگترها را با احترام بدهید و هرگز پشیمان نشوید و نگویید من به دلیـل تو عروسی نخواستم/ یا من به دلیـل تو پایین بار قرض رفتم و عروسی گرفتم.

چقدر می توانید هزینه بکنید؟

هر تصمیمی که برای اجرای جشنتان گرفتید، می بایست با جزئیات روی کاغذ بیاورید، وهله به وهله آن را بنویسید، مقدمات پیش از جشن، خودجشن و پـس از جشن را یادداشت نمـوده و هزینه های جزء به جزء را بیاورید. حالا نگاهی به بـعد اندازتان نمایید ، منـبع های موجود برای تامین مالی را ارزیـابـی نمـوده و مسائـل نالازم را از فهرست خط بزنید. احتمالا مجبور شوید انـدکی لیستتان را بالا و زیـر نمایید تا دخل و خرجتان با هم بخواند. این جور زمان ها انـدکی صرفه جویی و قناعت بسیار گره گشا می شود . از دیگران پرس و جو نمایید و کوشش نمایید شیوه های ارزان تر اجرا کردن مراسم (یا ارزان تر برپا کردن برنامه های جایگزین عروسی) را یاد بگیرید. در این راه قطعا با بزرگترها به ویـژه والدیـن همسـرتان مشـورت نمایید .

چه فردی مهمـان شماست؟

فهرست مهمانانتان را آماده نمایید و در این میـان با خانواده خود و همسـرتان مشـورت نمایید تا فردی از قلم نیفتد. ضـروری نیست تمام رفیـق ها یا اقوام دور را دعوت نمایید . این روزها تمام درک می کنند که گرفتن مراسم عروسی سخت و سنگین می باشد. پس انتظار ندارند قطعا در مراسم شما حضور داشته باشند. در زمان فهرست نوشتن مهمانان به هزینه های آن زیـادتر از ناراحت شدن این و آن فکر نمایید .

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

 

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در منطقه ۳ محضر ازدواج در منطقه ۳

دفتر عقد و ازدواج در منطقه ١٧ محضر ازدواج در منطقه ١٧

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *