دفتر عقد و ازدواج در نواب – محضر ازدواج در نواب

دفتر عقد و ازدواج در نواب – محضر ازدواج در نواب

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه اگر این گونه ازدواج کنید حتما طلاق می گیرید! توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در نواب – محضر ازدواج در نواب

چنان چه برای عـلت ها غیرمنطقی زیر ازدواج را گزینش می‌نمایید ، می بایست متوجه ریسکی که می‌خواهید انجام دهید باشید:

برای فرار از وضعیت ناراحت‌کننده منـزل :

به جای آن خواهید توانست به دانشگاهی بیرون از شهر خود بروید. روی این تمرکز نمایید که شخصی جداگانه و سالم بار بیایید تا بتوانید شاد و سالم زندگـی نمایید. هر چقدر محیط خانه‌تان بدتر باشد، می بایست زیـادتر برای ممانعـت از اشتباهی که والدینتان کرده اند کوشش نمایید .

هنگامی که بسیار جوان یا نابالغ می باشید :

کوشش نمایید از جوانیتان لذت ببرید و اطدواج را تا وقتی که به بلوغ فکری تکمیل رسیده‌اید به تعویق بندازید.

هنگامی که به حد لازم تجربه رابطـه با جنس مخالف ندارید :

کوشش نمایید با جنس مخالف خود رابطـه سالم داشته باشید تا تجربه ضـروری را بدست آورید. مشاهده کنید از یک رابطـه چه می‌خواهید و فرق یک شریک زندگـی سازگار و هماهنگ با خودتان و اشخـاص ناسالم یا اشـخاصی که سازگاری با شخصیت شما ندارند را بشناسید.

زمانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اید و هیچوقت به عنوان یک مجرد زندگـی جداگانه ای را تجربه ننموده اید، هیچ کار یا طریق امرار معاشی ندارید، از تنها بودن حراس دارید یا طرفتان قرار است مدتی طولانی شما را ترک نماید :
درستان را به پایان برسانید و تجربه کاری مشابه با رشته‌تان را شـروع نمایید . کاری پیدا نمایید که قدرت حمایت از خودتان و خانواده‌تان را تامین نماید . زندگـی جداگانه ی را شـروع نمایید و کوشش نمایید هزینه‌های مرتبط به خودتان را تقبل نمایید ، پول پس‌انداز کنید و جداگانه شوید. یاد بگیرید چطور تنها زندگـی کنید و یک مجرد شاد باشید.

برای برانگیختن حس حسادت شخصی دیگر :

برای اینکه بلوغ احساسی زیادتری پیدا نمایید کتاب‌های زیادتری مطالعه نمایید یا نزد مشاور بروید. تا وقتی که به این بلوغ فکری و احساسی نرسیده‌اید با هیچکس پیوند ننمایید . می بایست رفتارها و مهارت‌های سازگاری اشخـاص بزرگسال را کسب نمایید تا زمانی که صدمـه دیدید، بتوانید به آنها تکیه نمایید .

برای بیشتر کردن  اعتماد به‌ نفستان :

برای این منظور خوب است نزد مشاور کارشناس بروید. اعتماد به‌ نفس پایینتان را با افکار مثبت و ارزشمند جایگزین نمایید . تاوقتی که اعتماد به‌ نفس ضـروری را پیدا ننموده اید و با خودتان راحت نبودید، ازدواج ننمایید . دقت داشته باشید که فردی را گزینش نمایید که با شما سازگاری شخصیتی داشته باشد.

چون دیران ازدواج می‌کنند :

برای اینکه بلوغ احساسی زیادتری پیدا نمایید ، نزد روانشناس بروید و مطالعه داشته باشید. هر از گاهی با اشخـاص گوناگونی رابطـه داشته باشید ولی تا وقتی که بلوغ ضـروری پیدا ننموده اید با فردی ازدواج نکنید.

زمانی که رابطه‌تان چیزی که می‌خواهید نمی بـاشد یا تنها تفریحی می باشد اما سنتان روزبه‌روز بیشتر می شود و می‌ترسید کس دیگری را پیدا ننمایید :

دربـاره سابقه رابطه‌تان با یک روانشناس حرف بزنید و ببینید سازگاری شخصیتی شما و طرفتان در چه میزانی می باشد. تاوقتی که مطمئن نشده‌اید که با هم سازگاری دارید و می‌توانید زندگـی شادی کنار هم داشته باشید، دست به ازدواج نزنید. چنان چه کسی که الان در زندگـیتان می باشد تطابق چندانی با شما ندارد، کوشش نمایید با اشخـاص دیگری آشنا گردید که با شما سازگارتر می باشند .

زمانی که به حد ضـروری با هم زمان نگذرانده‌اید تا بفهمید تفاهم دارید یا نه :

اگر طرفتان آن چنان سرش شلوغ است که نمی‌تواند شما را به اولویت زندگـی خود تبدیل نماید ، دربـاره فکرتان با وی حرف بزنید ببینید می‌توانید با هم به سرانجامی برسید که برای هر دو شما رضایت ‌بخش باشد یا خیر.

اگر به تازگی با شخصی آشنا شده‌اید، آرام باشید و برای معرفت یکدیگر زمان بـزارید :

اگر طرفتان از شما دور می باشد و اکثر رابطـه شما از طریق جهان مجازی و دیدارهای گاه‌ گاه بوده است، تاوقتی که از نزدیک با هم زیـادتر وقت نگذرانده‌اید و یکدیـگر را نشناخته‌اید تصمیم به ازدواج نگیرید.

اگر از پایان دادن رابطه‌ ی قبلی یکـی از شما مدت کوتاهی گذشته است :

کوشش نمایید از آغاز این رابطـه جدید لذت ببرید ولی درک نمایید که شانس دارد روزی این رابطـه تمام شود. شانس دارد طرفتان با شخـص قبلی که در زندگـی ‌اش بوده است آشتی نماید یا متوجه شوید با هم سازگاری ندارید، بـعد عجله نکنید.

زمانی که یکـی از شما مدیریت ارتباطی نمی داند :

اشخاصـی که خانواده آزار دهنده دارند و نخواهندتوانـست در مقابل آزار آنان از همسـرشان حمایت کنند، می بایست تا اصلاح این رفتار خود از ازدواج اجتناب نماینند. افرادی که رفتار آزار دهنده خانواده خود را نسبت به همسـرشان تحمل می کنند، کودکانی می باشند که تاکنـون بالغ نشده اند و به دلیـل وابستگی زیاد به خانواده شان برای ازدواج مناسب نمی باشند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در جمهوری محضر ازدواج در جمهوری

دفتر عقد و ازدواج در اکباتان محضر ازدواج در اکباتان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *