دفتر عقد و ازدواج در وردآورد – محضر ازدواج در وردآورد

دفتر عقد و ازدواج در وردآورد – محضر ازدواج در وردآورد

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد قبل و بعد از یک ازدواج موفق توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در وردآورد – محضر ازدواج در وردآورد

دفتر عقد و ازدواج در وردآورد - محضر ازدواج در وردآورد

دفتر عقد و ازدواج در وردآورد – محضر ازدواج در وردآورد

بلاتکلیف بودن یا اختلاف نظـر فرهنگی دو خانواده دربـاره زمان نامزدی قسمتـی از این عوامل فرهنگی را ایـجاد خواهـد داد . احتمالا شما در مقابل اشتباه بودن برخـی از این مسائـل جبهه داشته باشید، تنها با این پیش زمینه این مطلب را مطالعه کنید که هر یک از این خطـاها بعدها منجر به یک مساله جدی در رابطـه همسـر ان شده که حالا در این لیست قرار گرفته است.

کند و تند پیش نروید

قبل از آنکه به نامزد شدن با خواستگارتان فکر کنید، یک مرتبه دیگر تعریف این عصری را در ذهن خود مرور نمایید . از یاد نبرید که زمان نامزدی، زمان شناخت می باشد، بـعد این عصری را با شتاب سپری ننمایید . ارزیـابـی ها نشان داده است که روش بهره گیری بهینه از این زمان خواهـد توانست تأثیر خیلی بیشتری بر زندگـی زناشویی داشته باشد و به این علـت می باشد که گفته می شود مدت زمان نامزدی نبایستی بسیار کوتاه باشد. در این عصری قرار نمی بـاشد فقط دلبستگی و وابستگی ای به شخـص مقابلتان پیدا نمایید ، چـرا که باید شما و نامزدتان به میـزان قابل قبولی از تعهد، مسئولیت پذیری، ثبات روانی و عاطفی و رضایت از رابطـه رسیده باشید تا بتوانید پرونده این عصری را مشاهده کنید و به منـزل بخت بروید. در یک رابطـه کوتاه، تمام چیز قـشنگ تر و منظم تر از آنچه واقعا می باشد دیده می شود و هیچ یک از دو طرف، متوجه اختلافات دردسر ساز و عیب و نقص ها نمی شوند. در زمان نامزدی کوتاه مدت فاصله دار ، شما همیشه با هم نیستید و برای هر فردی بسیار راحـت می باشد که در آن چند ساعت صـورت دیگری از خود نشان دهد و عیب و نقص های خود را پنهـان نماید .

اما در روابط پیوسته و منظم (مثل مسافرت به همراه خانواده های همدیـگر و با حفظ همـه موازین) دیگر این توانایی وجود ندارد و شخصیت واقعی خود و نامزدتان جلوه گر می گـردد و تازه در آن وقـت متوجه وجود فرق های شخصیتی می گردید. بـعد با هیچ بهانه ای این فرصت را از خود دریغ ننمایید.

از خط قرمز خارج نشوید

زمان نامزدی عصری آشنایی می باشد و یعد از این عصری ، با ۲ مورد منطقی روبه رو می باشید ؛ یکـی اثبات و دیگری رد انتخاب. قرار نمی بـاشد که در این زمان فقط به دنبال تأیید گزینشتان باشید و با قطعی دانستن تصمیمتان، زیـادتر از آنچه که برای شناخت شخـص مقابلتان ضـروری است به وی نزدیک گردید. قرار نمی بـاشد در این عصری کوتاه، تمام آنچه اشخـاص در زندگـی مشترک تجربه می کنند را تجربه کنند. بـعد مراقب خط قرمزها باشید تا موقعی ختم نشدن این عصری به زندگـی مشترک، بیشتر از حد صدمـه نبینید. کم نیستند دختر و پسرهایی که به خاطر بیشتر از میـزان گسترده کردن رابطـه شان در زمان نامزدی، فشار و اجبار خیلی بیشتری را برای ازدواج احساس می کنند و با این فشار و اجبار، نامزدی را از حالت طبیعی گزینش بیرون می کنند.

هیچ چیز را بی‌ارزش ندانید

داشتن روابط زناشویی رضایت بخش، یکـی از موهبت های زندگـی مشترک می باشد. ارزیـابـی های گوناگون نشان داده است که محرومیت از این رابطـه عوارض روانی شدیدی به همراه خواهد داشت و در زندگـی پـس از ازدواج، روابط زناشویی مناسب یکـی از ارزشمند ترین عوامل ایجاد آرامش روانی می باشد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در گرمدره  محضر ازدواج در گرمدره

دفتر عقد و ازدواج در باغستان محضر ازدواج در باغستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *