دفتر عقد و ازدواج در ونک – محضر ازدواج در ونک

دفتر عقد و ازدواج در ونک – محضر ازدواج در ونک

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه با همکارم ازدواج کنم یا نه؟ توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در ونک – محضر ازدواج در ونک

اول می خواهم بدانم از نظـر شما ازدواج با همکار خوب می باشد یا خیر؟ 

مد نظر داشته باشید که آشنایی در زمان تحصیل دانشگاه و محل کار احتمالا یکـی از برتریـن روش ها برای شناسایی شریک زندگـی باشد، ولی به صرف همکلاس بودن و یا همکار بودن نمی توان اکتفا نمـود و از دقت به دیگر قسمـت های این معرفت و آشنایی صرف نظـر نمود. چه بسا آشنایی در این مکان ها در اجتماع پر تهدید و ریسک بالا درحال حاضر که فردی حاضر به معرفی جوانان به همدیـگر نمی باشد، از تهدید و شانس بعضـی صدمـه ها دور می باشد، همـچنین شانس دارد دو طرف تحت تاثیر رفیـق ها پیرامون و یا همکاران قرار گرفته و مبتـلا خطـا گردند چون اثرگذاری اطرافیان دراین دو مکان دانشگاه و محل کار قابل تامل و ارزیـابـی می باشد.

اما با اصرار بر این مقوله که گزینش در این دو محل خواهد توانست گزینش های مناسبی باشد ضـروری و لازم و ضـروری می باشد که این اشخـاص شبیه دیگران که نیت ازدواج دارند، مشاوره قبل از وصلت شده و آزمایش های مشـخص گردیده برای این مقوله را انجام دهند. چرا که بیشـتر از ما در محل کار خود یک ماسک بر صـورت داریم حتی برخـی وقتها خود ما هـم از دارا بودن این ماسک بی خبر هستیم و در مواجه با شریک زندگـی و قرارگرفتن در یک زندگـی مشترک و تغییر سبک روابطمان ابعاد ناشناس و نا مشخصی از شخصیتمان هویدا می گردد. بـعد بهتر می باشد دختران و پسرانی که نیت دارند با همکلاسی یا همکار خود وصلت نمایند، آشنایی اولیه را ملاک مهـم قرار ندهند و ارزیـابـی های جدی تری داشته باشند.

بعضی وقتها گزینش ها درست می باشد، ولی مـوارد بعد از ازدواج و قرار گرفتن دو همکار در یک منـزل و زندگـی زناشویی مـوارد جدیدی پیش خواهـد آورد . این مـوارد از کجا ناشی می گـردد و چه عواملی در این تنش های خانوادگی تاثیرگذار می باشد؟ 

ناآگاهی از رفتار سازمانی و ناتوانی در مدیریت روابط عاطفی و اجتماعی یکـی از تازه ترین موضوعاتی می باشد که بطور معمول زوج های همکار را به دفاتر مشاوره می کشاند. ما مسائـل بیشـتر داشته ایم که خانـم و شوهر اختلاف و درگیری های کار را به منـزل کشانده اند و به فرزندان خود به شدت صدمـه وارد می کند. من رجوع کننده ای داشته ام که دختر نوجوان آن خانواده به خاطر اختلافات پدر و مادرش در محل کار تهدید به خودکشی نمـوده بود و چون مقوله را بسیار جدی مطرح نمـوده بود مادر از ترس و برای ممانعـت از ایجاد این اتفاق درصدد دریافت مشاوره بود. در صورتی که این مشاوره ها قبل از صدمـه دیدن فرزندان می بایست صورت گیرد تا افراد دیگر خانواده بابت ناتوانی ما در رفتار سازمانی کار و خانواده مبتـلا بحران نگردند.

چطور ؟ 

مسائـل بیشـتری مشاهده شده که مـرد مدیر می باشد و برای آن که همسـرش کار کمتری داشته باشد یا حداقل برای کارها منـزل هم انرژی ضـروری و لازم را داشته باشد، امتیازات تبعیض آمیز به وی خواهـد داد . طبیعی می باشد که این شیوه مدیریت و این همیاری ناعادلانه در انتها منجر به اختلافات بیشـتری می شود و همکار خانـم از طرف دیگر همکاران خود مورد طعنه و سرزنش قرار می گیرد. یا مـرد که اتفاقا در منـزل و میـان اعضای خانواده عالی و معقول می باشد برای اینکه به خانـم ذلیلی و یا باج دادن به همسـر متهم نگردد به همسـر خود بیشتر از دیگران دشوار می گیرد و گاه از سر نا آگاهی فشار مضاعفی را وارد خواهـد می کند تا از طرف دیگران و کارمندان زیردست به باج دادن متهم نگردد. درهر دو حالت این خانـم می باشد که زیادترین صدمـه را متحمل می گـردد و ولی نکته با ارزش این می باشد که دیگر کارمندان و پرسنل می باشند که براین نوع رابطـه تاثیر گذار هستند. بطور معمول در ادارات و سازمان هایی که روابط کار و روابط انسانی با همدیـگر پیوند می خورند ما ناظـر پچ پچ های بیشـتر پیرامون کارمندانی هستیم که با همدیـگر زندگـی می نماینند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در ملاصدرا محضر ازدواج در ملاصدرا

دفتر عقد و ازدواج در آپادانا  محضر ازدواج در آپادانا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *