ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول

دفتر عقد و ازدواج در چمران – محضر ازدواج در چمران

دفتر عقد و ازدواج در چمران – محضر ازدواج در چمران

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه روابط پیش از ازدواج توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در چمران – محضر ازدواج در چمران

 

 

در واقع احتیاج به فکر آزاد احتیـاج هر انسانی می باشد تا از آن طریق به کمال الهی و رشـد هایی در زندگـی دست یابد، ولی دغدغه ها و دلسرگرم ی های ناشی از نرسیدن به جنس مخالف، آزادی فکر را سلب می کند و چنان چه این دلسرگرم ی ها ساماندهی و به تزویج ختم نشود، قطعا آغازی برای آغاز روابط بیرون از راه تزویج و روابط جنسی پنهانی خواهد بود.

آسیب های یک رابطـه مخفی

اما بعضـی از جوانان اجتماع کنونی ما بر این باور هستند که چرا خود را به دغدغه و زحمت بیندازند و تن به تعهد و تزویج دهند. به اعتقاد آنها، با ایجاد ارتباط پنهانی با جنس مخالف، نه فقط خواهند توانـست نیازهایشان را تامین نمایند چـرا که این توانایی را دارند که در گزینش و تعدد شریک های جنسیشان تنوع زیادتری داشته باشند.

کشوری در خصوص صدمـه های روابط بیرون از ازدواج گفته است: اغلب روابط پنهـانی به دور از چشم اطرافیان و خانواده برقرار می گـردد و در هر دو طرف این ترس و اضطراب وجود دارد که نکند رابطـه شان آشکار گردد، چون با آشکار شدن روابط مخفی، عفت دختر و غیرت پسر لکه دار می گردد. در سرانجام برقراری این روابط نه فقط آرامش بخش نمی شود چـرا که خواهد توانست تشدید کننده اضطراب و آشوب های روانی و تنش جنسی باشد. جوانی که به این گونه روابط مبتلاست، تنها برای لحظه های کوتاهی فرصت دیدار دوست جنس مخالف را دارد و دائم در پی کنج و خلوتی می باشد که به معشوق یا معشوقه اش فکر نماید.

پس گوشه گیری و منزوی شدن از جمع و اطرافیان، یکـی دیگر از صدمـه های این گونه روابط می باشد. از آنجا که در معـمولاً این روابط و دوستی ها هوس و احتیـاج و تمایلات جنسی و نه عقل حرف اول را می زند، بسیاری ها به ویـژه آقایـان ، فقـط برای ارضای جنسی به این رابطـه ها روی می آورند و از آنجا که دختران عاطفه و احساسات زیادتری دارند و در این دوستی ها وفادارتر هستند و حتی نیت تزویج در سر می پرورانند، لطمه زیادتری می خورند.

سرانجام روابط نادرست با جنس مخالف سبب زیـر آمدن ارزش های اخلاقی در هر دو جنس می گـردد و در این روابط این دختران می باشند که به ابزاری در می آیند که روزانه با تغییر آرایش و نوع و مدل لباس و جذابیت های کلامی و جسمی، برای تیمار احساسات و عواطف لطمه خورده خود می بایست زمینه ساز ادامه این روابط حتی از نوع جنسی باشند.

دختری می خواهم آفتاب نخورده باشد

هر شخصی در فطرت خویش، در پی پاکی و پاکدامنی می باشد و همیشه برای خود برتریـن ها را طلب می نماید. حتی پسرانی که به قول مشهـور هفت خط روزگار هستند، وقتی تمایـل دارند تزویج کنند به مادر و اطرافیانشان گفته می شود برایم دختری گزینش نمایید که آفتاب مهتاب وی را ندیده باشد. در واقع دخترانی که به دلیـل داشتن روابط مخفی، گناه وار می گردند، به سرنوشت خودشان پشت پا خواهند زد. این امر موجـب می شود که آنان به جرم دارا بودن رابطـه های ناسالم، شرایط تزویج سالم را از دست بدهند.

به پسری که با چند دختر دوست بود، گفتم چرا آن دخترها را به خود سرگرم نمـوده ای، دست کم با یکـی از آنان ازدواج کن. گفت: آنان مرا دوست دارند، برایم هدیه می خرند، دائم مراقبم هستند و گونه ای رفتار می کنند که من از هر نظـر تامین می شوم. الا مریض هستم که سرپرستی خانواده را قبول کنم و نانخور اضافی بیاورم؟ ضمناً چنان چه تمایل داشته باشم تزویج کنم فکر می کنی که اینها خانـم زندگـی اند؟! اینها روزانه با یکـی دوست هستند، دختری که به سادگی با من رابطـه پنهـانی و نامطلوب برقرار می نمایند، از کجا معلوم که پیش از من با شخـص دیگری رابطـه و دوستی نداشته باشد و سرانجام اینها برای چند روز خوشی و جوانی کردن من بس اند! اما عکس این مقوله هم مصداق دارد و دختر هم چنین افکاری به سراغش می آید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

  1. دفتر عقد و ازدواج در ولیعصر محضر ازدواج در ولیعصر
  2. دفتر عقد و ازدواج در جردن محضر ازدواج در جردن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *