دفتر عقد و ازدواج در چمران – محضر ازدواج در چمران

دفتر عقد و ازدواج در چمران – محضر ازدواج در چمران

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد اینکه چهره پشت نقاب نامزدتان را ببینید توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در چمران – محضر ازدواج در چمران

 

 

محضر عقد و ازدواج در چمران

دفتر عقد و ازدواج در چمران

در اینجا چند نشانه و هشدار را برایتان خواهیم گفت ولی ارزیـابـی دقیق را به روانشناس و خود شما واگذار می کنیم. ضـروری می باشد همین اول کار بگوییم چنان چه این نشانه ها را در ناحقوق خود مشاهده می کنید، پیش از آنکه به وی برچسب بیماری بزنید، با یک روانشناس حرف بزنید. این مطلب تنها نیت هشدار دادن دارد تا با چشم های باز وارد زندگـی مشترک گردید.

از کنارم جم نخور

اگر نامزدتان به شما گفتهه است آن چنان دوستتان دارد که تمایلی ندارد لحظه ای بدون شما باشد، چنان چه کنترلتان می نماید و منـظم می بایست به وی پاسـخ پس بدهید، چنان چه نمی گذارد بدون حضور وی آب بخورید و زمانی که اعتراض می نمایید ، می شنوید: خب عزیزم، از بس دوستت دارم، می بایست آگاه باشید که با یک هشدار جدی مواجه هستید.

من به آزادیت احترام میزارم

این ها از آن طرف بام می افتند. یعنی هیچ کاری به کار شما ندارند و معتقد هستند که شما هم نبایستی کاری به کار آنان داشته باشید. چنان چه علـتش را سئوال کنید، احترام به آزادی و فضای فردی و حریم خصوصی یکدیـگر را مطرح می نمایند ولی معـمولاً این ها بهانه می باشد. نامزد/ همسـری که این خصوصیات را دارد در حال اجتناب نمودن از شما می باشد و تمایلی ندارد در مسایلتان درگیر شود. وی شانس دارد شخصیت اجتنابی داشته باشد یا به شدت مسئولیت ناپذیر باشد.

تنها تو ، تنها من

اگر نامزدتان به حقوق تمام انسان های جهـان به جز خودش و خودتان بی دقت است، چنان چه همه را قربانی می کند که به خودتان دو فرد آسیبی نرسد، چنان چه با کلاه گذاشتن سر دیگران، دور زدن قانون و خراب کاری و نادیده گرفتن احساسات دیگران تلاش می کند گلیمش را از آب بیرون بکشد و اعتقادش این می باشد که به خاطر موفقیت زندگـیتان این کارها را می کند ، شما به شانس زیاد با یک شخصیت ضد اجتماعی طرف هستید. شخصیتی که خیلی تهدید کننده می باشد و شانس دارد به زودی این بلاها را سر شما هم بیاورد. حتی چنان چه بسیار عاشق پیشه به نظـر برسد.

می خوام تو لاک خودم باشم

اگر نامزد شما بی وقـفه پـس از بدست آوردن شما سرد شده، به هر بهانه ای از شما دوری می نماید، دوست دارد معـمولاً در خلوتش باشد، با فردی از اقوام و رفیـق ها ارتباط ندارد، از فردی اثر نمی پذیرد و در خلوت خودش غوطه می خورد، ممکن است با یک شخصیت اسکیزویید طرف باشید. اما تمام این مسائـل ضمنا اگـر موقتی باشند، شانس دارد از یک مساله شخصی یا خانوادگی نشات بگیرد اما چنان چه که هیچ مساله مشخصی وجود نداشته باشد و علایم زیاد مدت و همیشگی باشند، پای اختلال شخصیت به میـان خواهد آمد. اشخـاص مبتلا به شخصیت اسکیزویید به ندرت از لاک خود بیرون می آیند. زمان عاشقی شانس دارد خیلی پرشور به نظـر برسند ولی به محض رسیدن به خواسته شان، مجـدد در لاکشان فرو م.

نازم را بکش

اوایل آشنایی و نامزدی احتمالا فکر نمایید قهرهای پی در پی نامزدتان، حساسیت های او، خودپسندی و علاقه اش به جلب دقت شما و اطرافیان یک طور ادا و اطوار ویـژه سن و موقعیتش باشد. به ویژه در مـورد عروس خانـم این شائبه زیاد پیش می آید که عروس می باشد و ناز دارد. ولی این اشخـاص شانس دارد مبتلا به اختلال شخصیت خود شیفته باشند. چنین اشخاصـی دارای یک حس خود باوری بیشتر از میـزان می باشند ، شیفته قدرت و جلب توجهند، نسبت به دیگران بی علاقه می باشند و احساس می نمایند یک شخـص بسیار خاص هستند و به این علـت همیشه باید در مرکز دقت قرار بگیرند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۳ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان ششم شرقی ، نبش بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • سعادت‌آباد، سرو شرقی، بعد از خیابان علامه شمالی، خیابان رشادت، خیابان اقبال ملی، پلاک ۳۹ طبقه ۳ واحد ۴

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۰۶۶۹۳۶
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در شیخ بهایی محضر ازدواج در شیخ بهایی

دفتر عقد و ازدواج در شهرزیبا  محضر ازدواج در شهرزیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *