دفتر عقد و ازدواج در گرمدره – محضر ازدواج در گرمدره

دفتر عقد و ازدواج در گرمدره – محضر ازدواج در گرمدره

در این مطلب از سایت دفتر ازدواج قصد داریم در مورد بدترین کاری که عروس می تواند انجام دهد توضیحاتی برای شما آماده کرده ایم. که با کمک این توضیحات می توانید همسر آینده خود را هوشمندانه تر انتخاب کنید. شما می توانیدبا دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما همراه باشید.

دفتر عقد و ازدواج در گرمدره – محضر ازدواج در گرمدره

دفتر عقد و ازدواج در گرمدره - محضر ازدواج در گرمدره

دفتر عقد و ازدواج در گرمدره – محضر ازدواج در گرمدره

سهر چه بکاری، همـان را برداشت می کنی ، بدترین و بی رحمانه ترین کاری که عروس ها می توانند انجام دهند، این است که والدیـن سال خورده و پیر همسـرشان را از منـزل بیرون کنید تا همچون گدایان و ولگرد ها در خیابان ها پرسه بزنند. اگر به پارک ها و بنا های تاریخی بروید، اشخـاص پیر و سال خورده بسیاری از خانواده های محترم و آبرومند را مشاهده می کنید که فقط یا به همراه رفیـق ها همدردشان بر روی نیمکت ها نشسته اند؛ آقایـان و زنانی که همسـرانشان را از دست داده اند بچه هایشان بزرگ شده اند و منـزلشان به وسیـله عروس هایشان تصرف شده است.

دختران وپسران آنها، وقتی برای آنان ندارند. نوه هایشان هم یا نسبت به آنان بی فرق می باشند یا اینکه چنان سرشان شلوغ است که اهمیتی به اینکه چه اتفاقی برای آنان می افتد، نمی دهند. بنابراین آنان همچون پرندگان گروه گروه به پارک ها و باغ ها می روال و دور هم جمع می گردند و به اوقات خوش زندگیشان فکر می کنند. محیط منـزل برای آنان طوری شده که فکر می کنند زیادی و به درد نخور و« مزاحم » می باشند. عروس ها بهره گیری هایی از آنان می کنند و کارهایی را به عهده شان می گذارند.

مثلاً از آنان می خواهند که به دنبال فرزندشان از مدرسه بروند یا سبزی و میوه و شیر خریداری کنند. ولی بیشتر اوقات طوری با آنان رفتار می گـردد که احساس می کنند که درخانه خودشان مهمـان ناخواسته می باشند. اما خداوند متعال از آن بالا تمام چیز را می بیند. .وقتی، وقـت شما هم فرا برسد، فرزندانتان هم با شما رفتاری بهتری نخواهند داشت و شبیه یک تکه قدیمی و دور ریختنی مبلمان و وسایل منـزل با شما رفتار خواهند کرد. هر چه بکاری، همـان را برداشت می کنی.

وقتی را هم به خانواده همسـرتان مختص دهید

تمام روابط، همچون روابط با دوستان، همسایگان، همکاران، نیاز به مقدار زیادی زمان و دقت دارد. بـعد چرا رابطـه ما با خانواده همسـرمان این طور نیست و این زمان و دقت را به نسبت این رابطـه نداریم؟ خانواده و خویشاوندان همسـر در موقعیتی قرار دارند که معـمولاً جزئی از خانواده به شمار نمی روند و به ندرت هم به عنوان دوست و مصاحبه در نظـر گرفته می شوند. ما نسبت به آنان نه احساس عشق و علاقه ای که نسبت به اقوام و خویشان خونیمان یا خانواده خودمان داریم را می کنیم و نه مایلیم به آنان همـان وقت و اهمیتی که به رفیـق ها خودمان می دهیم را اختصاص دهیم. روابط با خانواده همسـر می بایست با توجه، صبر و درک زیادی توأم باشد. همچون گیاهان کمیاب، خانواده همسـر نیز نیاز به رسیدگی و مراقبت دائم دارد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطلب مرتبط:

دفتر عقد و ازدواج در باغستان محضر ازدواج در باغستان

دفتر عقد و ازدواج در شهریار محضر ازدواج در شهریار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *