دفتر عقد ونک

ازدواج| دفتر عقد و ازدواج| تزئینات دفتر عقد و ازدواج

ازدواج سنتی الهی است. سپری کردن عمر به تنهایی برای بسیاری ازافراد خوشایند نیست. بنابراین هر کس به طریقی سعی در یافتن نیمه‌ی گمشده‌ی خود دارد. عقد کردن و بستن پیمان زناشویی خبر از همراهی رسمی هر یک از طرفین برای همه‌ی عمر دارد.

دفتر عقد و ازدواج

وظیفه‌ی دفتر عقد و ازدواج، ثبت رسمی و قانونی پیوند زناشویی است. زوجین می‌توانند از طریق ثبت پیوند، سهیم شدن خود در تمام لحظه‌های زندگی را اعلام کنند. هر عروس و دامادی، خواستار ثبت بهترین لحظات و خاطرات در مهم‌ترین روز زندگی‌شان هستند. این موضوع سبب می‌شود دفاتر عقد توجه ویژه‌ای به به‌روز کردن امکانات و تجهیزات خود داشته باشند.

دفتر ازدواج مکانی است که در امر ثبت رسمی پیوند زناشویی فعالیت دارد. همین امر اهمیت همکاری با مراجع قانونی و تائید شده را افزایش می‌دهد. زوجین پیش از شروع به تهیه‌ی مقدمات ازدواج، ملزم به انجام آزمایش‌های پیش از آن هستند. این آزمایش‌ها از طریق معرفی‌نامه‌ی اعطایی از سوی دفتر رسمی ازدواج، قابل انجام خواهد بود. عروس و داماد بعد از دریافت نتیجه‌ی آزمایش و ارائه‌ی آن در دفتر ازدواج، امکان ثبت رسمی ازدواجشان را خواهند داشت. افزون بر موارد ذکر شده‌ی مؤثر در انتخاب دفتر ازدواج، هزینه‌ی دریافتی برای ارائه‌ی خدمات هم از جمله نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

تزئینات دفتر عقد و ازدواج

وجود سفره‌ی عقد رنگین، داشتن گل‌آرایی و سفره‌های متناسب و زیبا از جمله فاکتورهای اولیه‌ی یک زوج برای انتخاب دفتر عقد و ازدواج خواهد بود. همچنین وجود فضای کافی برای حضور اقوام و نزدیکان از دیگر مواردی است که در گزینش مکان عقد و ازدواج تأثیرگذار خواهد بود.

هنگامی که عروس و داماد تمایل به برگزاری مراسم عقد خود در محضر عقد و ازدواج دارند، باید نسبت به تأمین امکانات کافی اقدام کنند. توجه به روز و تاریخ مکان برگزاری مراسم، داشتن سالن های متنوع و مناسب، امکان استفاده از سالن انتظار و … از جمله موارد مؤثر برای گزینش دفتر عقد خواهد بود. مراجعه به مراکزی که فاقد موارد ذکر شده هستند از کیفیت برگزاری مراسم خواهد کاست.

همین امر از جمله موضوعاتی است که بر دغدغه‌های اولیه‌ی آغاز زندگی مشترک خواهد افزود. با کمی تدبّر و انتخاب دفتر عقد مناسب، می‌توان این نگرانی را برطرف کرد. ارائه‌ی خدمات متنوع و متناسب با بودجه‌های مختلف، سبب شده دفاتر عقد و ازدواج در شکل‌گیری خاطرات دلنشین زوجین نقشی پررنگ ایفا کنند.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطالب مرتبط:

رابطه گروه خونی و ازدواج

ازدواج موقت

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *