دفتر عقد و ازدواج – دفتر ثبت عقد و ازدواج مهر و وفا ۸۸۰۶۰۸۰۰ و ۲۲۰۶۶۹۳۶ ، چهار سالن در تهران

هدف دفتر عقد مهر و وفا برگذاری مراسمی رویایی و خاطره انگیز برای شپردازد.ما و خانواده عزیزتان است.
این دفتر با ۴ پکیج متنوع تمامی نیازهای عروس داماد ها با سلایق مختلف را برطرف میکند.
البته که دفتر ازدواج مهر و وفا برای افرادی که تنها به دنبال دفتر شیک برای ثبت عقد میباشند هم پکیجی در نظر گرفته است که در این پکیج زوجین میتوانند از شنبه تا چهارشنبه جز اعیاد برای ثبت ازدواجشان در این محیط لوکس بپردازند.
در زیر سعی داریم تمامی سوالات شما را در رابطه با این ۴ پکیج رفع کنیم، با دفتر عقد و ازدواج مهر و وفا همراه باشید.

پکیج اول دفتر عقد و ازدواج مهر و وفا
– ثبت عقد و خطبه عقد
– انتخاب عاقد، انتخاب عاقد به این صورت است که شما عزیزان میتوانید برای خواندن خطبه عقدتان عاقد مورد نظرتان (عاقد روحانی، غیر روحانی، سید و…) را انتخاب کنید.
– انتخاب تم رنگ سفره عقد و سالن، عروس و داماد ها میتوانند از بین رنگ های صورتی، بنفش، آبی، سفید و تم بسیار زیبای گل های بهاری، تمی را که دوست دارند، برای مراسم عقدشان انتخاب کنند.
در گزینه انتخاب تم رنگ سفره عقد، تمامی گل های موجود در سالن عقد (گل های سفره، جا نماز، گل های صندلی و پرده و…) به رنگ دلخواه شما از بین گل های نام برده تبدیل خواهد شد.
– مراسم کامل عقد آریایی نمادین، عقد آریایی یا عقد زرتشتی چند سالی است باب شده و افرادی اعتقاد دارند که عقد نیاکان و باستانی ایران میباشد، به صورت کاملا زیبا و خاطره انگیز در دفتر ازدواج مهر و وفا برگذار میشود.
درحین مراسم عقد آریایی تمامی نورهای سالن عقد کم شده و با سیستم دود ابرهایی رویایی اطراف شما را احاطه میکنند و عاقد آریایی مراسم شما را برگزار میکند.
– نورپردازی و سیستم دود
– موسیقی، دفتر ازدواج مهر و وفا برای شادی بخشیدن به مراسم عقد شما عزیزان با موسیقی زیبا و شاد، گرمی بخش مراسم شما هستند.
– مدت زمان یک ساعت، دفتر عقد مهر و وفا این اطمینان را به شما عزیزان میدهد که در ظرف مدت یک ساعت مراسم عقد شرعی، عقد آریایی و… شما برگذار شود البته شما میتوانید درصورت نیاز مدت مراسم خود را افزایش دهید.
– ظرفیت تا ۵۰ نفر


پکیج دوم دفتر عقد و ازدواج مهر و وفا
در پکیج دوم دفتر ازدواج مهر و وفا تمامی موارد پکیج اول به علاوه موارد زیر به شما عروس و داماد ها ارائه میشود.
– پذیرایی دمنوش یا چای، دفتر ازدواج مهر و وفا در پکیج دوم پذیرایی کامل چای یا دمنوش برای تمامی مهمانان شما را فراهم مینماید.
* توجه کنید که پذیرایی در این پکیج چای یا دمنوش است، که درصورت عدم تمایل میتوانید با پرداخت هزینه پذیرایی را تغییر یا اضافه نمایید.
– موسیقی زنده (دف زنی)، موسیقی زنده به وسیله دف زن مجرب صورت میگیرد، که محیطی شاد و دل انگیز را از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم برای شما و عزیزانتان فراهم میسازد و در تمامی مراحل مراسم شما آوای مناسب با آن قسمت را مینوازند.
– شمع آرایی کامل، شمع آرایی کامل شامل روشن کردن شمع های مسیر ورودی عروس و داماد، داخل سفره عقد و اطراف آن میشود. که محیطی رویایی همانطور که آرزوی هر زوجی هست مخصوصا هنگام مراسم عقد آریایی را برای شما فراهم میکند.

پکیج سوم دفتر عقد و ازدواج مهر و وفا
در پکیج سوم علاوه بر تمامی موارد پکیج اول و دوم موارد زیر را نیز دفتر عقد مهر و وفا اضافه کرده و به شما عزیزان ارائه میدهد.
– پذیرایی کوکتل میوه یا شربت، در این پکیج تمامی مهمانان شما با کوکتل میوه یا شربت در جام هایی زیبا پذیرایی میشوند.
– گل آرایی طبیعی کامل سفره عقد، که بنا به رنگ انتخابی گل از طرف زوجین عزیز تهیه میشود.

پکیج چهارم دفتر عقد و ازدواج مهر و وفا
این پکیج کامل ترین پکیج ارائه شده توسط دفتر عقد مهر و وفا است، که شامل تمامی موارد پکیج های قبلی به صورت ویژه تر و موارد زیر میباشد.
– مراسم عقد آریایی نمادین ویژه، در این گزینه خطبه عقد آریایی به صورت کامل و مفصل تر برگزار میشود.
– موسیقی زنده (دف زنی دوبل، همخوانی)، دف زن هایی مجبرب و حرفه ای به صورت یک شکل لباس سنتی پوشیده و همزمان میخوانند و به صورت یک شکل دف میزنند و درتمامی مراحل مراسم از ابتدا و انتها شما را همراهی میکنند.
– عکاسی و فیلم ورداری، دفتر ازدواج مهر و وفا در این گزینه عکاسی در آتلیه و دفتر عقد، فیلم برداری در تمامی لحظات، چاپ عکس و تحویل فایل و… را به زوجین ارائه میدهد.
* سفره عقد مهر و وفا کامل میباشد و هیچ وسیله ای احتیاج نیست اما این امکان را به شما میدهد در صورت رسوم (آینه و شمعدان، لقمه، میوه، جانماز زوجه و…)وسیله ای به سفره ازدواج کنید.
بهترین و مجلل ترین مراسم عقد و ازدواج حق شماست.

 

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *