راهنمای انتخاب دفتر ازدواج| دفتر ازدواج منتخب شما کجاست؟

ثبت عقد در دفتر ازدواج و عقد، جدا از گرایشات مذهبی، ضرورت دارد. با این حساب، طبیعتاً انتخاب دفتر ازدواج اولویتی است که در برنامه‌های شما حضور پررنگی دارد. اما برای این اولویت چه پارامترهایی را مدنظر می‌گیرید؟

شاید بنا به دلایلی مثل کوچک بودن منزل شخصی یا کمبود میز و صندلی، عقد در دفتر ازدواج را برای این امر مناسب‌تر بدانید. اما برای این موضوع نباید هماهنگی‌های مربوطه را به روزهای آخر موکول کرد. اولین کار این است که در لیست دفاتر عقد و ازدواج رسمی، به دنبال محضری با گزینه‌های خوب و سفره عقد زیبا باشید. اطلاعات و اسامی دفاتر ازدواج و عقد در واقع راهنمای مناسبی برای انتخاب مکان عقد زوج‌های جوان می‌باشد.

انتخاب دفتر ازدواج مطمئن

اما برای انتخاب یک دفتر ازدواج مطمئن جهت رسمی کردن بهترین تعهد زندگی خود، نیاز به همفکری و تصمیمات مشترکی با همسر خود دارید. رسیدن به یک جمع‌بندی در رابطه با انتخاب محضر ازدواج، نیاز به بررسی تک‌تک معیارهای دو طرف دارد. این معیارها برای عروس خانم و آقا داماد ممکن است کاملاً متفاوت باشد. اما استانداردهای ثابتی وجود دارد که هردو با در نظر داشتن آن‌ها می‌توانند به انتخابی مشترک برسند.

معیارهای انتخاب دفتر ازدواج

این معیارها بطور کلی به دو بخش تقسیم می‌شود:

دسته‌ی اول معیارهای مناسب از لحاظ تزئینات و زیبایی سفره‌ی عقد آن دفتر ازدواج است است. دسته‌ی دوم معیارهای مناسب برای مهمانان مثل پذیرایی و ظرفیت محضر عقد خواهد بود

برای بخش اول اقداماتی را براساسبودجه‌ی خود در نظر بگیرید. به عنوان مثال می‌توانید پیش از برگزاری مراسم عقد، روحانی بودن یا نبودن عاقد را مشخص کنید. در همین زمینه می‌توانید از برگزاری عقد آریایی نمادین در مراسم خود نیز مطمئن شوید. خدمات جانبی دیگری مثل موسیقی زنده و عکاسی و فیلمبرداری نیز در دفاتر ازدواج قابل سفارش دادن است.

در اولویت بعدی خود حتماً جای پارک و دسترسی مناسب موقعیت مکانی آن دفتر ازدواج را مدنظر داشته باشید. در مقالات قبلی اشاره کردیم که هر دفتر ازدواج روزانه ده‌ها زوج را به عقد هم درمی‌آورد که در رسیدن شما موجبات به هم خوردن برنامه‌ی شما و سایرین را فراهم می‌آورد.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط

دفتر عقد و ازدواج با زیباترین سفره‌ها

بهترین دفاتر ازدواج تهران

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *