ازدواج با دختر بدون اجازه ولی

روزهای مبارک برای ازدواج| پاسخ به سوالات دوستان دفتر ازدواج ملاصدرا

در مطلب پیش و در روایتی که از امام صادق(ع) نقل شده است، توضیح دادیم هر کاری بهتر است در روز متناسب با خود انجام شود. با انتخاب روز مبارک برای هر موضوع به خصوص ازدواج، به موثر بودن آن عمل کمک بیشتری می‌کنیم. البته این موضع صرفاً در خصوص کسانی صدق می‌کند که به این مسائل اعتقاد دارند. آدمی از هرچیزی که به آن اعتقاد دارد، انرژی می‌گیرد و این مساله از نظرگاه علمی، اثبات شده است.

ارتباط ازدواج و روزهای ماه قمری

امیدواریم دوستان معتقد، با رعایت این مطلب در زندگی خود خوشبخت باشند و زندگی متداومی تا پایان عمر باعزت خود داشته باشند. توجه داشته باشید که حالات قمر یعنی ماه، انرژی روزهای ماه قمری را تأمین می‌کند. پس اگر در خصوص روزهای ماه و تأثیرشان بر زندگی روزانه‌تان مطلبی می‌خوانید، منظور روزهای ماه قمری است. در مطلب پیش هم گفتیم که روزهای مبارک خواستگاری تا عروسی، این روزهاست: سوم، ششم، هفتم، هشتم، دوازدهم، چهاردهم، پانزدهم، بیست و هفتم و بیست و نهم.

دین و ستاره‌بین‌ها عقد و ازدواج را در روزهای قمر در عقرب به هیچ‌عنوان توصیه نمی‌کنند.

روزهای مبارک جهت مراسم خواستگاری، عقد و عروسی

امام علی (ع) روز جمعه را مناسب‌ترین روز برای عقد و ازدواج معرفی کرده‌اند. امام صادق (ع) نیز سفارش کرده‌اند که امور خیر در روز جمعه که پاداش اعمال چند برابر است، انجام شود. اعیاد و شادی‌های مذهبی هر روزی که باشد از روزهای مبارک عقد و عروسی است. یکشنبه و چهارشنبه نیز در روایات متعدد، روزهای مناسبی برای امور خیر و انجام و شروع کار و زندگی است. پیامبر اکرم (ص) نیز از خدا خواسته که برای امتش در روزهای شنبه و پنج‌شنبه برکت بی‌کران قرار دهد. چهارشنبه‌های آخر ماه نیز در روایات آمده که روزهای نامبارکی هستند. البته که توصیه‌ی ما این است که در مواجهه با روزهای نامبارک به خدا توکل کنید، “لاحول و لا قوه الا بالله” بگویید، صدقه بدهید و فعالیت مد نظر را انجام دهید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

آداب عقد و ازدواج

آداب و رسوم ازداوج در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *