سفره عقد جدید و سنتی ایرانی

سفره عقد جدید و سنتی ایرانی

عقد پیمان و پیوند زناشویی است، که با توافق زن و مرد برای تشکیل زندگی مشترک بسته میشود و در مراسم خاصی که به مراسم عقد شناخته میشود صورت میگیرد.
مراسم عقد و ازدواج از مراسم و آیین سنتی ایران است، که از اهمیت ویژه ای برای عروس و داماد ها برخوردار میباشد.
در گذشته امکانات مثل زمان حال نبود، دفترخانه های عقد کوچک، ساده و با امکاناتی کم بودنند که بیشتر برای ثبت عقد و ازدواج استفاده میشد، به همین دلیل خانواده ها و اقوام در منزل دور هم جمع میشدن و با شادی سفره عقد پهن کرده و با آرزوی نیک بختی عروس و داماد را راهی خانه بخت میکردند.
اما امروزه برپایی مراسم عقد و ازدواج با گذشته متفاوت است و برگذاری مراسم عقد در منزل دیگر مورد پسند زوجین نیست.
این روزها زوج ها برای برگذاری مراسم عقدشان به دنبال محیطی لوکس، شیک و با مدرن ترین چیدمان سفره عقد هستند، تا در بهترین روز زندگیشان خاطره ای خوش برای خود و مهمانان به جای بگذارند.
دفتر عقد و ازدواج مهر و وفا تمامی این خواسته ها را در پکیج های مختلف برای شما عزیزان فراهم آورده است.
از جمله خدمات این دفتر شمع آرایی، عقد آریایی، گل آرایی طبیعی، بادکنک آرایی، گیفت، فیلم ورداری و عکاسی، انتخاب عاقد، موسیقی زنده، نورپردازی و سیستم دود، ظرفیت تا ۵۰ نفر و… میباشد.
یکی از بهترین خدماتی که دفتر ازدواج مهر و وفا ارائه میکند، برای آن دسته از عزیزانی است که بنا به دلخواه و پسندشان یا رسوم خانوادگی میخواهند سفره عقدشان در منزل، باغ و… برپا شود.
شما میتوانید با قیمتی مناسب، متنوع ترین مدل های سفره عقد را ازجمله سفره عقد کیریستالی، نقره ای، ترکیبی از ظروف کیریستال و نقره، ظروف گرد و مربع و… که باب میلتان است، در منزل برپا کنید.
در این پکیج تمامی هزینه های حمل و نقل، برپایی و جمع آوری سفره عقد به عهده دفتر مهر و وفا میباشد.
مهمترین خبر:دفتر ازدواج مهر و وفا به عنوان شادباش برای شما زوجین عزیز شمع آرایی را به صورت رایگان روی این پکیج قرار داده است.
از دیگر خدماتی که دفتر ازدواج مهر و وفا به شما عزیزان میدهد عاقد جهت مراسم ازدواج و عروسی است، شما میتوانید عاقد روحانی، غیر روحانی، سید و… برای مراسمتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *