شماره تلفن دفتر ازدواج |تماس با ما

مؤسسه‌ی عقد و ازدواج آیین مهر و وفا ( دفتر ازدواج و عقد ) برگزارکننده‌ی مراسم خاطره‌انگیز عقد و ازدواج، با سالن‌های کم‌نظیر خود، این امکان را فراهم آورده تا هر آنچه برای مراسم عقد و ازدواج خود در نظر دارید،( شماره تلفن دفتر ازدواج ) به بهترین شکل اجرا شود و بهترین روز زندگی شما، برای مهمان‌هایتان نیز خاطره‌نگیز باشد.

آدرس‌ دفاتر ما:

میدان ونک (چمران شمال)، خیابان ملاصدرا، خیابان خوارزمی، خیابان میلاد، پلاک ۱۲ واحد ۱ و ۲
سعادت‌آباد، سرو شرقی ، بعد از علامه شمالی ، خ رشادت ، خ اقبال ملی ، پ ۳۹ واحد ۳

تماس با ما|شماره تلفن دفتر ازدواج :

تلفن شعبه دفتر ازدواج ملاصدرا : ۰۲۱۸۸۰۶۰۸۰۰ ، ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰ ، ۰۹۰۲۴۴۶۰۸۰۰

تلفن شعبه دفتر ازدواج سعادت آباد : ۰۲۱۲۲۰۶۶۹۳۶ ، ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰

خدمات دفتر ازدواج مهر و وفا:

در دفتر ازدواج مهر و وفا شما می‌توانید از همه‌ی پکیج‌های مناسب برای مراسم عقد و ازدواجتان بهره‌مند شوید. ثبت عقد رسمی، اجرای عقد آریایی، شمع‌آرایی، گل‌آرایی، موسیقی زنده از جمله دف و سنتور و …، پذیرایی میوه و شیرینی بصورت کوکتل و دیس، پذیرایی شربت و آب‌میوه طبیعی، نوشیدنی‌های گرم از جمله چای، دم نوش، نسکافه و … و شام و نهار و عصرانه حتی صبحانه در محیطی باز و فضای سبز دکوراتیو مجموعه‌ی مهر و وفا تنها گوشه‌ای از لیست خدمات این دفتر است. شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن دفتر ازدواج اطلاعات کامل‌تری کسب کنید.

 

برای دریافت آدرس و لوکیشن در گوشی های موبایل خود ، لطفا عدد ۳ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ پیامک کنید ، آدرس و لوکیشن دفاتر ازدواج مهر و وفا بصورت اتوماتیک برای شما پیامک خواهد شد .

 

تفاوت شعبه‌ی ملاصدرا و سعادت آباد :

کیفیت خدمات قابل ارائه در دو شعبه به یک سطح است ولی در شعبه ملاصدرا امکان پذیرایی صبحانه، ناهار و  شام هم در فضای باغ مجموعه فراهم شده است. ضمناً تعداد میهمانان شما در شعبه‌ی ملاصدرا می‌تواند تا یکصد نفر باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر عقد و ازدواج مراجعه نمایید.

 

 

شماره تلفن دفتر ازدواج

شماره تلفن دفتر ازدواج